Indikace rozsvícených světel

Moderátor: Blue Lanos

Diax
Příspěvky: 22
Registrován: úte zář 28, 2004 17:45

Indikace rozsvícených světel

Příspěvek od Diax »

Včera jsem zaznamenal, že mi přestala pracovat indikace rozvícených světel při otevřených dveřích ("pípák"). Jelikož mám matize z druhý ruky, tak nevím zda-li se jedná o vybavení přímo z fabriky. Pokud ano, setkal jste se někdo s tímto problémem? Poradíte mi kde hledat problém?

Díky.
Reklama
 

Uživatelský avatar
Badger
Příspěvky: 753
Registrován: úte dub 25, 2006 17:28
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: Indikace rozsvícených světel

Příspěvek od Badger »

Diax píše:Včera jsem zaznamenal, že mi přestala pracovat indikace rozvícených světel při otevřených dveřích ("pípák"). Jelikož mám matize z druhý ruky, tak nevím zda-li se jedná o vybavení přímo z fabriky. Pokud ano, setkal jste se někdo s tímto problémem? Poradíte mi kde hledat problém?

Díky.
Mám Matize I a v něm to z výroby nebylo :cry: a ani jsem si to tam nedomontovával, myslím, že je to docela zbytečné, vždycky se dívám jestli svítím ;)
Daewoo Matiz S 0.8L r.v. 1999, sport. pružiny -30mm, svíčky Brisk Tuning, přímé sání Green, sportovní výfuk Ulter Sport, přední čirá optika s černým vnitřkem, bílé blinkry, čiré mlhovky, zadní červenokouřová optika a na dalších úpravách se stále pracuje :-)
J.Bad
Příspěvky: 738
Registrován: ned črc 16, 2006 22:24
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

světla

Příspěvek od J.Bad »

Badger píše:
Diax píše:Včera jsem zaznamenal, že mi přestala pracovat indikace rozvícených světel při otevřených dveřích ("pípák"). Jelikož mám matize z druhý ruky, tak nevím zda-li se jedná o vybavení přímo z fabriky. Pokud ano, setkal jste se někdo s tímto problémem? Poradíte mi kde hledat problém?

Díky.
Mám Matize I a v něm to z výroby nebylo :cry: a ani jsem si to tam nedomontovával, myslím, že je to docela zbytečné, vždycky se dívám jestli svítím ;)
Čau - jak se díváš - vždyť tam přece není žádná kontrlka na indikaci rozsvícených světel - já to poznávám podle toho že pohasnou hodiny a tak silně nesvítí - nebo vystoupíš z auta a jdeš se podívat...?Jirka B.
Matizek modrej - jak jinak 5/2003 najeto 120 000 defend lock,radio Pioneer 2x airbag,posilovač,ABS,tónovaný skla,elektrika,central a navíc od 8/2010 čipnuté na 51KW!! - člen Matiz clubu č.27
Uživatelský avatar
dagmar
Příspěvky: 10
Registrován: sob čer 17, 2006 15:49
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od dagmar »

Ja mám tiež MTZ I r.v. 2001 a pípak mám , zatiaľ funguje na 1
Dagmar: Matiz 0,8 SE 2001 ALU Eta Beta 6x14, Pneu Falken 195/45 ZR 14, Znížený o 4 cm
Uživatelský avatar
Robert
Příspěvky: 1266
Registrován: úte srp 31, 2004 19:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Robert »

Řekl bych, že ve výbavě " S " zvuková signalizace rozsvícených světel není. Já mám výbavu " SE " a tuto signalizaci mám už z výroby ;) Zvuk to má jakoby gong..
Uživatelský avatar
Vazoun
Příspěvky: 3622
Registrován: sob dub 22, 2006 11:27
Bydliště: Dolní Poustevna Vilémovská 381
Kontaktovat uživatele:

Ano správně

Příspěvek od Vazoun »

Jestli jednička Standart, má zvukový signál při nevypnutých světlech nevím,
ale má " Robert pravdu " že moje SE ji má rovněž již z výroby.
Zdravím a přeji hezké odpoledné všem na foru - " Vazoun " :D :P :D

-----------------------
Člen MATIZ clubu - inv.čís. 20 :idea:
Uživatelský avatar
Badger
Příspěvky: 753
Registrován: úte dub 25, 2006 17:28
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Badger »

Se máte a my zase nic :cry:
Daewoo Matiz S 0.8L r.v. 1999, sport. pružiny -30mm, svíčky Brisk Tuning, přímé sání Green, sportovní výfuk Ulter Sport, přední čirá optika s černým vnitřkem, bílé blinkry, čiré mlhovky, zadní červenokouřová optika a na dalších úpravách se stále pracuje :-)
Uživatelský avatar
V.Brousek
Příspěvky: 2707
Registrován: čtv zář 02, 2004 20:45
Bydliště: Česká Lípa

Příspěvek od V.Brousek »

já mám Matíze SE r.v. 1999 a pípák tam nebyl.Byla to má první úprava kterou jsem okamžitě udělal.
Daewoo Matíz - Průměr.spotř. r.1999 - 2010 = 5,49/100 km
Hyundai i10 Style průměrná spotř. 01/2012 - 31.12.2012 = 6,34/100 km- ujeto celkem 17 500 km
ss2men
Příspěvky: 40
Registrován: stř bře 08, 2006 14:06

Příspěvek od ss2men »

viem že sa to tu už rozoberalo...ale medzi ktoré čísla poistiek trebalo zapnúť ten pipák na svetlá???...Mal som to urobené, ale prednedávnom som to vybral a teraz neviem kam to mám vrátiť.

Dakujem
Uživatelský avatar
radek.me
Příspěvky: 17
Registrován: ned lis 27, 2011 07:28
Bydliště: Rakovník

Re: Indikace rozsvícených světel

Příspěvek od radek.me »

Měl bych dotaz kde ten origo pípák u SE najdu ?
Matiz Ice Clim 0,8 11/2004 Klima, servo, ABS, 2x airbag, okna v el, centrál na DO, automat. světla, park. senzory,
misojogi
Příspěvky: 458
Registrován: pon pro 13, 2010 15:05

Re: Indikace rozsvícených světel

Příspěvek od misojogi »

medzi ktoré čísla poistiek trebalo zapnúť ten pipák na svetlá???.
vie na to niekto odpovedat ?
alebo dokonca dat link kde to tu na fore je ?
Uživatelský avatar
radek.me
Příspěvky: 17
Registrován: ned lis 27, 2011 07:28
Bydliště: Rakovník

Re: Indikace rozsvícených světel

Příspěvek od radek.me »

Ok už jsem ho našel, je u pojistek pod palubkou přilepenej a připojenej je na fialovej a bílej kabel kterej vede hned pod tim plastem sloupku.
Matiz Ice Clim 0,8 11/2004 Klima, servo, ABS, 2x airbag, okna v el, centrál na DO, automat. světla, park. senzory,
misojogi
Příspěvky: 458
Registrován: pon pro 13, 2010 15:05

Re: Indikace rozsvícených světel

Příspěvek od misojogi »

je u pojistek pod palubkou přilepenej a připojenej je na fialovej a bílej kabel ..
1. ten signalizator ma len dva droty?

2. ten fialovy a biely kabel su pripojene na poistky, alebo sa len nachadzaju v tom priestore?

zalezi na tom ktory drot pripojim kam ? je tam nieco ako plusovy a minusovy kabel? alebo je to jedno?
Uživatelský avatar
radek.me
Příspěvky: 17
Registrován: ned lis 27, 2011 07:28
Bydliště: Rakovník

Re: Indikace rozsvícených světel

Příspěvek od radek.me »

Já to budu muset ještě prozkoumat a hlavně proměřit, takhle to bylo zapojený u dvou matizů na vrakáči, ale když jsem ten pípák připojil jen doma přímo na baterku tak nic nedělal takže zatim nevim.
Matiz Ice Clim 0,8 11/2004 Klima, servo, ABS, 2x airbag, okna v el, centrál na DO, automat. světla, park. senzory,
misojogi
Příspěvky: 458
Registrován: pon pro 13, 2010 15:05

Re: Indikace rozsvícených světel

Příspěvek od misojogi »

takhle to bylo zapojený u dvou matizů na vrakáči
no to sa pytam
ako to bolo zapojene u tych matizov na vrakaci?
Odpovědět

Zpět na „MATIZ“