DJPSX - Anglie 2006 Ahoooj

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee

Uživatelský avatar
djpsx
Příspěvky: 697
Registrován: sob bře 18, 2006 19:06
Bydliště: Pardubice, CZ
Kontaktovat uživatele:

DJPSX - Anglie 2006 Ahoooj

Příspěvek od djpsx »

Dobre odpoledne pratele,

zdravim Vas ze sluneho,ale dost vetrneho jihu Velke Britanie, konkretne z Favershamu. Ten je vzdalen asi 40 minut jizdy osobnim vlakem z Londyna. Jsem tu s pritelkyni jiz treti den a pracujeme na farme. Z CR jsme odjizdeli v pondeli vecer a v utery v poledne jsme stanuli na Green Line Coach Station London, coz je vedle vlakoveho Victoria Station (Londynsky hlavak :lol: ). Hned jsme se rozjeli na pokoj do Formule 1, kde jsme nechali krosny a jeli zpet do centra sehnat redukci na zasuvku a mezinar. tel. kartu. Uz po ceste jsem potkal Jednu vinovou Nexii Sedan (priserny stav!!!) a v centru me malem prejela bila Nubira II Kombi. Nicmene sehnali jsme vse potrebne a jeli zpet spat. Rano nas cekala bajecna snidane a nasledne cesta na vlakove nadrazi u London Bridge, odkud jsem smerovali sem do Favershamu (cena 14 liber za osobu). Cesta byla moc prijemna, jelikoz jejich vlaky druhe tridy jsou v perfektnim stavu jako nase vlaky 1. tridy a okolni krajina moc hezka.
Po prijezdu na misto jsme si vzali TAXI a hle, veskera TAXI byli Skody Octavie (Skodovky vubec jsou tu zastoupeny min. ze 30ti procent - od Fabii po Superby). Nuze taxikem jsme se dostali na Farmu (cca 5 km za 3,50 liber), byli jsme prijati prijemnou slecnou, rozbili jsme stan a vyrazili na nakup do TESCA. nyni bych si dovolil malou vsuvku.....
Spatreno: 4 x Nubira II Kombi, 2 x Nubira II Sedan, 2 x Leganza, 1 x Matizek (jako by ze svetla vypadl tomu Vojtovimu).

Toto vse se odehralo do stredy....od te doby nastaly galeje. Dreme jako cernosi od 4:30 rano do 15:00 (mame 2 prestavky po 15ti minutach) za min mzdu. Sbirame jahody a maliny. Odnaseji to u me hlavne zada a kolena. Ale zaciname si zvykat a snad to bude fajn. vyplatu cekame tak 100 liber za tyden. Mejte se vsichni moc fajn, uzivejte si dovolene a budte v pohode.

Vas djpsx
Daewoo Nubira Kombi 1.6SX,r.v. 99 střední výbava, stříbrná, tuning výfuk, 205/50 R16 al. kola Zender, RMG Sony
Daewoo Nubira Sedan 2.0, r.v.98 (do provozu 2001), plná výbava, tmavě modrá metalíza, MP3 CD rádio.
Reklama
 

Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6633
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

pekny pozdrav 8)
jen makej :lol:
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
Badger
Příspěvky: 753
Registrován: úte dub 25, 2006 17:28
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Badger »

Pěkné a zajímavé. Užijte si to a pořádně makejte :lol: :lol:
Daewoo Matiz S 0.8L r.v. 1999, sport. pružiny -30mm, svíčky Brisk Tuning, přímé sání Green, sportovní výfuk Ulter Sport, přední čirá optika s černým vnitřkem, bílé blinkry, čiré mlhovky, zadní červenokouřová optika a na dalších úpravách se stále pracuje :-)
Uživatelský avatar
Miso29
Příspěvky: 390
Registrován: úte dub 18, 2006 20:59
Bydliště: Banska Bystrica
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Miso29 »

Badger píše:Pěkné a zajímavé. Užijte si to a pořádně makejte :lol: :lol:
Tak tak hlavne makat makat makat :lol:
Zlaty Matiz 0.8SE r.v.98 green filter,cierna kapota,vyfuk Ulter Sport
Uživatelský avatar
DREAM
Příspěvky: 691
Registrován: stř čer 29, 2005 17:15
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DREAM »

ochcavky jsou vubec v hodne zemich jako TAXI..zajimavy..
jinak 4tka za tejden..a to ti za to stoji?
NUBIRA COMBI I 99:106k, lpg v rezerve(40l),fólie,ladak :(
e-shopy a weby za 999,- na DREAMMEDIA.CZ
DAEWOO/NUBIRA/LACETTI PORTÁL DAEWOO.ZDE.CZ
Cross
Příspěvky: 406
Registrován: čtv čer 02, 2005 20:38
Bydliště: Plzeň

Příspěvek od Cross »

Muzou to byt fajn prazdniny.
Uzijte si to. -i
Daewoo Nubira Wagon, 2,0
Uživatelský avatar
djpsx
Příspěvky: 697
Registrován: sob bře 18, 2006 19:06
Bydliště: Pardubice, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od djpsx »

Zdravim podruhe,

rany bicem se pomalu zaceluji a skoro nas uz ani moc vlastne nebiji :D :D :lol: Delam si legraci, na tu drinu jsme si uz zvykli takze se to da snest, jen je ted problem, ze jsme dnes dostali day-off (volno na den), jelikoz je malo malin a na jahody ci tresne nas neposlou, protoze je to lepe placene a to maji pod palcem Rusove. Zitra by mela byt vyplata....meloo by to byt asi 100 liber pro kazdeho za tyden (prvni 2 dny jsme meli hodinovou mzdu), takze to bude fajn, ale dalsi tydny nevim...soude podle stavu malin a podle toho, ze uz zadna hodinova mzda nebude.
Ale co, na chleba si vydelame a prace nam nevadi takze ok.

Jinak hlasim dalsi prirustky..: 1 x Leganza Taxi, 1 x Lanos Sedan. 1 x Lanos HB...a tu prvni Leganzu a Jednu Nubiru Kombi potkavam temer kazdy den cestou do Tesca na nakup, takze me vzdycky zahreje u srdce:-)

Mejte se fajn a bacha na vedra, tady uz jedna holka zkolabovala (musime totiz jist a pit jen na vyhrazenem miste a to je na primem slunci a hlavne poledni pauzu mame v pul 12, kdy je slunce nejvetsi svina :cry: . Pit bohuzel nemuzeme pod skleniky i kdyz je tam cca 38-40 stupnu :roll: :roll: ).
Daewoo Nubira Kombi 1.6SX,r.v. 99 střední výbava, stříbrná, tuning výfuk, 205/50 R16 al. kola Zender, RMG Sony
Daewoo Nubira Sedan 2.0, r.v.98 (do provozu 2001), plná výbava, tmavě modrá metalíza, MP3 CD rádio.
Docent
Příspěvky: 1228
Registrován: ned bře 13, 2005 10:22

Příspěvek od Docent »

Jo, takhle nějak jsem si vždycky představoval otroctví... I když na tom zase nejste tak špatně, může být i hůř...
Uživatelský avatar
Oněgin
Příspěvky: 358
Registrován: čtv úno 09, 2006 16:41
Bydliště: Kroměříž

Příspěvek od Oněgin »

Docent píše:Jo, takhle nějak jsem si vždycky představoval otroctví... I když na tom zase nejste tak špatně, může být i [url=http://zpravy.idnes.cz/italska-policie- ... -s-polaky-
fvr-/zahranicni.asp?c=A060719_120102_zahranicni_lja]hůř[/url]...
Ten článek je pěkná síla aneb jak si Poláci zahráli na koncentrák :?
Nubira Wagon 1,6 SX, 98, klima, elektrika, Al kola, modrá metal.
Uživatelský avatar
djpsx
Příspěvky: 697
Registrován: sob bře 18, 2006 19:06
Bydliště: Pardubice, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od djpsx »

Zdravim vas potreti,

zatim je vse pri starem, Rusaci si mysli, ze jsou pani na farme a snazi se nas komandovat i obycejni sberaci ovoce jako jsme my, ale nastesti ze umim dobre Anglicky, tak je vratim do patricnych mezi. Moje hrdost tu dostava dost zabrat....na tvrdou makacku jsme si uz zvykli, takze to jde. Ovoce je ale cim dal tim mene :cry:

Jestli se nahodou nekdo chystate do VB, vrele doporucuju navstevu mesta Canterbury (jihovychod Anglie, hrabstvi Kent). Je to prekrasne mesto s uzasnou katedralou (pry nejvetsi na svete).
Napada mne jeste napsat neco o koupani v mori.....Je studene, plaze jsou vetsinou oblazkove a piscite, na nekterych mistech jsou i meduzy. My jsme byli (a budeme jezdit i nadale) do Herne Bay (asi 30 km od Favershamu)...je to tam moc pekne na koupani, ale pozor na odliv, abyste kvuli plavani nemuseli kilometr od brehu, jako my :lol: :lol: :lol: :lol: .

Jinak videl jsem Nexii a la Milosh Styling...kdyby nemela volant vpravo, myslel bych, ze ji prodal sem...a pak 2 Matizi, 3 Nubci. Ale jeste ani jednoho Chevroleta (teda krome stareho offroadu)....

No nic...mejte se fajn, prezijte ta priserna vedra v Cechach a za nejakou dobu zase cau.
Daewoo Nubira Kombi 1.6SX,r.v. 99 střední výbava, stříbrná, tuning výfuk, 205/50 R16 al. kola Zender, RMG Sony
Daewoo Nubira Sedan 2.0, r.v.98 (do provozu 2001), plná výbava, tmavě modrá metalíza, MP3 CD rádio.
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6633
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

djpsx píše: Jinak videl jsem Nexii a la Milosh Styling...kdyby nemela volant vpravo, myslel bych, ze ji prodal sem...
no bobe uz sem koukej dovalit foto 8)
zatim novou karu vybiram, tak moje CZ-UK nesii :lol: jeste bude chvili brazdit nase silnice, kua, taky bych ji mohl prodat do UK, jen predelat volant :lol:
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
djpsx
Příspěvky: 697
Registrován: sob bře 18, 2006 19:06
Bydliště: Pardubice, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od djpsx »

Zdravím všechny,

tak jsem konečně dorazil dnes o půl páté ráno dorazil do republiky. Sice totálně nevyspalý a unavený, ale konečně doma. Koukám, že je vše při starém a jsem tomu rád. Have a nice day:-)
Daewoo Nubira Kombi 1.6SX,r.v. 99 střední výbava, stříbrná, tuning výfuk, 205/50 R16 al. kola Zender, RMG Sony
Daewoo Nubira Sedan 2.0, r.v.98 (do provozu 2001), plná výbava, tmavě modrá metalíza, MP3 CD rádio.
Uživatelský avatar
Kessler
Příspěvky: 1676
Registrován: úte lis 08, 2005 10:43
Bydliště: Brno-střed Československo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kessler »

Vítej doma náměstku :lol:
'89 Daewoo Racer 1.5 -> '98 Škoda Felicia 1.3 -> '77 Mercedes-Benz W123 240D - Das Auto
Uživatelský avatar
Badger
Příspěvky: 753
Registrován: úte dub 25, 2006 17:28
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Badger »

Vítej ;) Už se těším na nějaký ten srazík ;)
Daewoo Matiz S 0.8L r.v. 1999, sport. pružiny -30mm, svíčky Brisk Tuning, přímé sání Green, sportovní výfuk Ulter Sport, přední čirá optika s černým vnitřkem, bílé blinkry, čiré mlhovky, zadní červenokouřová optika a na dalších úpravách se stále pracuje :-)
Pavel Beneš
Příspěvky: 310
Registrován: pon črc 04, 2005 19:56
Bydliště: Sokolov - Oloví

Příspěvek od Pavel Beneš »

docela ti závidím ten výlet (už ne tu dřinu) do GB, já jsem se učil hodně AJ abych se tam jednou mohl podívat (Canterbury bylo v pořadníku, a vlastně celý jih) a nějak se mi to zaseklo. Tak aspoň to rozhoď ve fotkách, ať ukážu mé ženě, o co přišla... tak třeba někdy příště....už s dítětem..
Černá met. Nubira Wagon SX 1998, 2 airbagy, ABS, Klima, komplet v el.
Odpovědět

Zpět na „POKEC“