Jakou handsfree sadu do auta?

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee

Odpovědět
Uživatelský avatar
Mirek
Příspěvky: 406
Registrován: ned čer 05, 2005 14:09
Bydliště: Velké Meziříčí

Jakou handsfree sadu do auta?

Příspěvek od Mirek »

Vybírám handsfree sadu pro firemní auta. Uživatelé mají výhradně Nokie, ale různé typy, takže bych to nechtěl vázat na konkrétní typ telefonu. Jako rozumné řešení otevřené do budoucna (pro nové typy telefonů) považuji handsfree s BluteTooth - nejlépe nějaké přenosné, které nebudou pevně montované do auta - ale není podmínkou. Máte nějaké tipy nebo zkušenosti např. s tímhle?
http://www.1m.cz/detail/3201/supertooth-ii/
http://www.1m.cz/detail/3087/anycom-hcc ... h-car-kit/
Případně koupil jste si nakonec někdo to autorádio s bluetooth handsfree?
http://www.1m.cz/detail/3097/parrot-ck5 ... ehravacem/
Kalos sedan 1,4 16V r. v. 2005
Reklama
 

Uživatelský avatar
djpsx
Příspěvky: 697
Registrován: sob bře 18, 2006 19:06
Bydliště: Pardubice, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od djpsx »

Nevím typ ani značku, ale jeden známý má v autě zabudovanou handfree sadu s bluetooth, přičemž to spolupracuje s rádiem (repráky, ztlumení apod.) a jezdí v tom i jehože, která má úplně jiný telefon (on má Nokii, ona myslím SonyEricsson) a funguje to v pohodě. Hned jak nastoupí, okamžitě se připojí.
Daewoo Nubira Kombi 1.6SX,r.v. 99 střední výbava, stříbrná, tuning výfuk, 205/50 R16 al. kola Zender, RMG Sony
Daewoo Nubira Sedan 2.0, r.v.98 (do provozu 2001), plná výbava, tmavě modrá metalíza, MP3 CD rádio.
PavelZ
Příspěvky: 1422
Registrován: čtv lis 06, 2003 10:36

Příspěvek od PavelZ »

Uvazuju o tomhle:
http://www.b-speech.cz/caran/popis.htm
(jeste levnejsi varianta nez Supertooth II)

nebo o vymene radia, ale pak uz radsi znacku:
http://www.obchod.cz/products_detail.ph ... i=00031748
Uživatelský avatar
Radmont
Příspěvky: 637
Registrován: pát dub 09, 2004 16:23
Bydliště: Žilina

Příspěvek od Radmont »

ja mam origos nokia za 5000 sk a maximalna spokojnost - je to BT , stisuje radio a monaz mne laikovi trvala 2 hodky, keby som to robil znovu tak to za hodinu stihnem. Nemam vyznam kupovat vseliake lacne znacky - nebudes spokojny. a okrem toho cela montaz "pevnej" sady je v prilepeni mikrofona na bocny stlpik a pripojeni elektrickeho kabla co zvladne kazdy
Uživatelský avatar
simone
Příspěvky: 1795
Registrován: ned kvě 22, 2005 13:27
Bydliště: Drienovec okr.Košice okolie
Kontaktovat uživatele:

hands free

Příspěvek od simone »

je to zbytočné z praxe viem že je to nedokázatelné že voláš počas jazdy ak ťa policajti nenatočia na VHS. A to ma maloktoré policajne auto a ak ano tak s tým natáčaju stacionarne STOPku alebo plnu čiaru a ak ťa len vidí vlasnýo okom tak nech dokazuje!!! ak napíše na inšpektorát tak tam je to tvrdenkie proti tvrdeniu a vtedy sa prihliada k priestupcovi
Leganza strieborna metalíza CDX hifi JBL,Magnat,Blaupunkt , LPG,
maxi skuter Kymco Xciting 500
Uživatelský avatar
Richard
Příspěvky: 3515
Registrován: čtv zář 16, 2004 12:29
Bydliště: Praha

Příspěvek od Richard »

Mám blútút :lol: headset od Panasoniku a stál mě cca 600,- jinak i drátovej headset :D Používám ho v autě a hlavně na chalupě, protože dobrej signál mám na polici pod stropem a otamtud se blbě telefonuje, protože nejsem žirafa :lol: :lol: :lol:
Hyundai IX55, V6 3,0 CRDI, automat, 4x4, Yamaha Majesty 125
bylo: Nubira wagon 2.0 CDX 1998 , Pontiac Le Mans (americkej Racer),
Mitsubishi Space Vagon, Favorit, Moskvič 2140, Moskvič 403, Skůtr ČZ 175 typ.502
Uživatelský avatar
Mirek
Příspěvky: 406
Registrován: ned čer 05, 2005 14:09
Bydliště: Velké Meziříčí

Re: hands free

Příspěvek od Mirek »

simone píše:je to zbytočné z praxe viem že je to nedokázatelné že voláš počas jazdy ak ťa policajti nenatočia na VHS. A to ma maloktoré policajne auto a ak ano tak s tým natáčaju stacionarne STOPku alebo plnu čiaru a ak ťa len vidí vlasnýo okom tak nech dokazuje!!! ak napíše na inšpektorát tak tam je to tvrdenkie proti tvrdeniu a vtedy sa prihliada k priestupcovi
Ok, ale každopádně je to s handsfree pohodlnější.

Zatím jste mě moc nepotěšili, čekal jsem, že se ozve někdo s praktickými zkušenostmi něčeho většího, než je headset. Headset považuju za takovou nouzovku.
Jedině Radmont napsal něco trochu konkrétního, za což mu děkuji.

Potřebujeme řešit cca 10 aut a asi 30 lidí, kteří se v autech střídají a mají různé typy Nokií. Do budoucna nevylučuji ani jiné značky mobilů, ale zatím se nám podařilo ty Nokie udržet.
Kalos sedan 1,4 16V r. v. 2005
Uživatelský avatar
GHOST
Příspěvky: 351
Registrován: stř kvě 24, 2006 08:50
Bydliště: Revúca, SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od GHOST »

No ja mám nejakú Handsfree sadu už od kúpy namontovanú v aute ale neviem čo je to za značku ani na aký mobil. Akurát mám na stĺpiku prilepený mikrofón a naspodku ako je spodná časť stredového panelu (pod rádiom) mám vyvedené napájanie, konektor mikrofónu a konektor na prídavnú autoanténku,čo mám na streche. Doteraz som sa tým nejak nezaoberal ale kuknem sa na to. Určite by som to využil,keď to tam mám.
Daewoo Nexia 1,5 GLX 16V 1996
ABS, ABG, El.okná, el.anténa,klíma
Odpovědět

Zpět na „POKEC“