Tankovanie+alarm+žiarovky

Diskusní forum Daewoo Nexia clubu.

Moderátoři: Blue Lanos, Admins

Uživatelský avatar
foker
Příspěvky: 143
Registrován: pát čer 02, 2006 11:31
Bydliště: Nitra

Tankovanie+alarm+žiarovky

Příspěvek od foker »

Ahoj.Som tu novy tak sorry za pripadne blbe otazky.Nedavno som si kupil Nexiu ale nedosiel som na to ako sa tankuje.Pistol mi furt vypina ako keby bola plna nadrz.Este by som rad vedel ci mi nieco nezhori ked dam silnejsie halogenky.Napr.80/100W.A 3.otazka, ako spustim alarm,aby to hulakalo,a ako ho vypnem.Dik za odpovede
Kvety a bonboniery nepijem
Reklama
 

cubafire
Příspěvky: 555
Registrován: pát led 14, 2005 07:58
Bydliště: Staré Město u UH, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od cubafire »

No co se týká tankování, tak je to spíš pumpou. Mě to taky někde dělá, ale většinou ne. Když to dělá problém, mírně pistoli povytáhnu aby tam šlo víc vzduchu a je to,

S těma žárovkama (už se to tu i řešilo) bývá problém ten, ne že by ti něco shořelo, ale tím jak se zahřívají víc, tak vyžíhávají parabolu u světle (alespoň toť můj názor) čili dát to tam můžeš, ale nevím co na to vaše STK, a možná bude potřeba silnější pojistka...(elektrická)
dřív: NEXIA 1.5 8V, GLE, LPG-BRC
dnes Citroen Xsara Picasso 2.0 HDi :twisted:
Nexia = srdeční záležitost
Uživatelský avatar
Granko
Příspěvky: 430
Registrován: stř črc 02, 2003 09:55
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od Granko »

pistol treba nahnut tak 90 stupnov do boku, trocha povytiahnut a nestlacit uplne nadoraz. co sa tyka ziaroviek, ja mam tungsramy 60% + :) a ked si ocistim svetlo (velmi dolezite :), tak no problem.
cubafire
Příspěvky: 555
Registrován: pát led 14, 2005 07:58
Bydliště: Staré Město u UH, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od cubafire »

No já zase svítím Osralama Blue a taky vše OK, spíš mě mrzí že světla nesvítí ani trochu doboku...
dřív: NEXIA 1.5 8V, GLE, LPG-BRC
dnes Citroen Xsara Picasso 2.0 HDi :twisted:
Nexia = srdeční záležitost
Uživatelský avatar
foker
Příspěvky: 143
Registrován: pát čer 02, 2006 11:31
Bydliště: Nitra

Příspěvek od foker »

To tankovanie som uz skusal vsetkymi moznymi sposobmi ale furt to iste.Musim strasne pomaly tankovat aby to vobec islo.A ako ten alarm?
Kvety a bonboniery nepijem
Habron
Příspěvky: 1498
Registrován: stř srp 11, 2004 18:16

Příspěvek od Habron »

S tím alarmem to asi bude horší. Důležité je, jestli tam byl originál, nebo dodělávaný, takže by to chtělo možná nejdřív zjistit tohle.
Uživatelský avatar
Ivan
Příspěvky: 3937
Registrován: úte zář 02, 2003 23:56
Bydliště: Brno-Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivan »

1) Tankování je prooblém benzinky.
2) Silnější žárovky Ti maximálně lehce ohoří kabely ve světle, jako mě. :-)
3) Alarm - napiš, co máš za typ.

Daewoo [deu] = velký přítel
Nexia² project

ppp
Příspěvky: 3372
Registrován: úte dub 12, 2005 19:24
Bydliště: SC , BA

Příspěvek od ppp »

Tankovanie nie je problem benzinky, ale asi nejaky problem v odvzdusneni nadrze. Mne to robi tiez a uz som tankoval aspon na piatich pumpach (3x shell, 2xslovnaft). Robilo mi to inac aj na skodovke, ale tam je system odvzdusnenia iny. Ale kedze tankujem nanajvys 10l (mam lpg takze len doplnam benzin do pol nadrze ked je tam stvrt) tak to neriesim. Ale skontroloval by som stav uhlikoveho filtra (ci je priechodny) a hadicky k nemu a od neho.
Uživatelský avatar
foker
Příspěvky: 143
Registrován: pát čer 02, 2006 11:31
Bydliště: Nitra

Příspěvek od foker »

Aj ja si myslim ze to neni problem benzinky.Tankoval som uz na viacerych pumpach a vsade to robi.Alarm je Meta System.Vlastne ani neviem či je tam alarm.Mam central na dialkove,v okne cerv. ledku a nalepku Meta Alarm alebo take cosi
Kvety a bonboniery nepijem
Uživatelský avatar
Rodis
Příspěvky: 129
Registrován: pát bře 10, 2006 23:14
Bydliště: Nové Zámky, SR

Příspěvek od Rodis »

1. z vlastnej skúsenosti s tankovaním - mne to robí to isté, ale keď tankovaciu pištol otočím o cca. 180 stupňov, tak to ide v pohode

2. so žiarovkami nemám skúsenosti, aj ja by som potreboval vymeniť, nakoľko nie som s nimi ani ja sspokojný /svietivosť/

3. Meta system by mal mať taký zvláštny okrúhly malý kľúčik /viac hran/ s ktorým sa vypína - zapína alarm na siréne.
NEXIA 16V, sedan, audio KENWOOD, fólie,červené podsvietenie palubovky,elektróny,-PREDANÁ
teraz Hyundai MATRIX 1,6 16V, 2009...

Keď môžem pomôžem, a keď nie, tak aspoň popletiem.
http://sharpei-fany.7x.cz/
Bady
Příspěvky: 159
Registrován: úte úno 03, 2004 23:13

Příspěvek od Bady »

foker píše:Aj ja si myslim ze to neni problem benzinky.
Ja tankujem stale na tej istej pumpe, a robi mi to tiez, ale iba na dvoch stojanoch, na jednom viac, na druhom menej. na ostatnych mi to nerobi vobec. takze z toho mi vyplyva, ze to bude problem benzinky
Uživatelský avatar
foker
Příspěvky: 143
Registrován: pát čer 02, 2006 11:31
Bydliště: Nitra

Příspěvek od foker »

Ziadny kluc nemam,iba dialkove.Mozno tam ani neni alarm a ta ledka tam blika iba tak.Chcelo by to vyskusat len neviem ako.Mam do toho kopnut,otvorit dvere,rozbit okno?
Kvety a bonboniery nepijem
Uživatelský avatar
Slavek
Příspěvky: 1718
Registrován: stř bře 22, 2006 20:26
Bydliště: Teplice, přesněji Krupka Česká republika
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Slavek »

no je to problem benzinky taky mi to na jedne dela ted tam nejezdim z vice duvodu a na sel je to v poho skousel sem i jiny a taky good, jen ta jedna dela bordel, a pistoli strkam porat stejne.

nerozbijej nic otevri kapotu a snaz se najit sirenu, potom nevim jak central ale alarm obvykle ma ruzne blikani pri otevreni a zavreni centraly obvykle bliknou stejne jak pri otevreni tak pri zavreni a za treti pokud mas jen central tak nekde (obvykle na strese u svetla) bude snimaci senzor
Měl jsem 3x Espero 2.0
ted VOLVO 1.9TDi
full vybava včetně kluzké kuže :-)
Holt bezpeči je bezpeči
NOVINKA do rodiny přibylo SF 4x4 2.0CRDi 92kW
Volvo V50 2.0 s motorem PSA

Dovoz aut zD

Možnost zakoupení různých dílu Bosch levněji než v autodilech
Uživatelský avatar
c0re
Příspěvky: 47
Registrován: úte pro 06, 2005 13:18
Bydliště: ZM - SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od c0re »

Nechaj otvorene dvere a zavri s dialkovym. Alarm by sa mal aktivovat.
Nexia GLE 8V, HYUNDAI Tucson CDRi 4WD

Lui, I think, this is beginning of beautiful friendship...
Uživatelský avatar
Slavek
Příspěvky: 1718
Registrován: stř bře 22, 2006 20:26
Bydliště: Teplice, přesněji Krupka Česká republika
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Slavek »

c0re píše:Nechaj otvorene dvere a zavri s dialkovym. Alarm by sa mal aktivovat.
nic se nestane proto aby sepnul museji byt zavreny dvere, nebo aspon zamacknout spinac na dverich mel by to udelat prave na opak zablokovat alarmem a otevrit klickem a pak by se teprve neco zacalo dit
Měl jsem 3x Espero 2.0
ted VOLVO 1.9TDi
full vybava včetně kluzké kuže :-)
Holt bezpeči je bezpeči
NOVINKA do rodiny přibylo SF 4x4 2.0CRDi 92kW
Volvo V50 2.0 s motorem PSA

Dovoz aut zD

Možnost zakoupení různých dílu Bosch levněji než v autodilech
Odpovědět

Zpět na „NEXIA“