original servis

Moderátor: Blue Lanos

Návštěvník

original servis

Příspěvek od Návštěvník »

ahoj chlapci, cca pred tydnem se mi za jizdy zacal dusit matysek a pote uplne zkolaboval... začal jsem tedy usilovně pátrat, kde je problém, prolezl jsem celý motor, vsechny kabely, ale nenasel jedinou chybu... jen tak nahodou jsem zabrousil ke svíčkam, nahodou rikam, protoze jsem cca pred mesicem a pul kupoval nove NGK... a ejhle, co tam nenajdu, uplne vypaleny bosche.... tak si tak rikam, jak se tam dostaly... pak jsem na to prisel, mel jsem auto v autorizovanem servisu daewoo, v Praze, ve Vrsovicich (Dojacek, tusim) a ty kur.y mi tam vymenili svicky.... Proc to pisu, kdyz byste tam mel nekdy nekdo namireno, tak bacha na to jak to tam vezete, teda spis s jakou vybavou a co odvazite... bohuzel uz se mi nepodarilo nic jim dokazat, takze me to stalo 3 nove svicky...... :( :( :(
Reklama
 

Uživatelský avatar
Badger
Příspěvky: 753
Registrován: úte dub 25, 2006 17:28
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Badger »

Tak to je opravdu hustý a pěkná sviňár.a, pěkně bych se na ně vys..l :lol: :lol:
Daewoo Matiz S 0.8L r.v. 1999, sport. pružiny -30mm, svíčky Brisk Tuning, přímé sání Green, sportovní výfuk Ulter Sport, přední čirá optika s černým vnitřkem, bílé blinkry, čiré mlhovky, zadní červenokouřová optika a na dalších úpravách se stále pracuje :-)
Iwoš
Příspěvky: 335
Registrován: čtv říj 27, 2005 11:01
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Iwoš »

Badger píše:Tak to je opravdu hustý a pěkná sviňár.a, pěkně bych se na ně vys..l :lol: :lol:
Vytentovat se na ně můžeš, ale prachy ti to nevrátí. :( Jinak to museli být fakt nějací kokosy :roll:
Jde to se mnou z kopce :roll: A pěkně prudkýho! Lanos 3D 1.5
"Držel jsem vlka za uši." A. Breisky
Docent
Příspěvky: 1228
Registrován: ned bře 13, 2005 10:22

Příspěvek od Docent »

Ono to bude asi všude podobný, čest výjimkám. Mně u Charouze na Černokostelecký dolívali do ostřikovače kapalinu za 150,- Kč, přitom tam mohly chybět tak 3 decky, takže to musela být ta nejjakostnější whisky... Takže jsem jim jednou řek, ať to nedolívají, že jim to nezaplatím, načež "dolili" půl litru brzdové kapaliny za pětikilo :evil: .
Uživatelský avatar
Badger
Příspěvky: 753
Registrován: úte dub 25, 2006 17:28
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Badger »

To je pravda, peníze nám nikdo nevrátí!!! :evil:
A proto si vše zajišťuji u známých co tomu rozumí a mají nějaké možnosti slušného zázemí a umí :lol: :lol:
Daewoo Matiz S 0.8L r.v. 1999, sport. pružiny -30mm, svíčky Brisk Tuning, přímé sání Green, sportovní výfuk Ulter Sport, přední čirá optika s černým vnitřkem, bílé blinkry, čiré mlhovky, zadní červenokouřová optika a na dalších úpravách se stále pracuje :-)
Vojta

Příspěvek od Vojta »

Já jedu za týden do H.K. na druhou garanční prohlídku - zatím s nimi mám jen ty nejlepší zkušenosti. Doufám, že mě nezklamou :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
palikx
Příspěvky: 6250
Registrován: ned úno 20, 2005 13:56
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od palikx »

na to nemam slov.je mi lito ze se neco takoveho deje.ovsem kdyz mi nekdo da auto doservisu na prohlidku tak mi musi rict ze tam ma neco noveho.ja kdyz mam plan prohlidky tak nemusim zkoumat kazdou vec ktreou bych mel vymenit.proste ji vymenim.je ale pravda ze 14 dni stare svickybych poznal a asi nevyhodil a zeptal se majitele.
Skoda Octavia combi 1,9tdi upravena na 81KW
Skoda Fabia 1,9tdi-pd 74kw
Simson s 51
SKODA GARDE pro radost(zatim jen starost-shanim marne dily)
SKODA 105 S abych se nenudil
Uživatelský avatar
Kessler
Příspěvky: 1676
Registrován: úte lis 08, 2005 10:43
Bydliště: Brno-střed Československo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kessler »

Kdyby je vyměnili za nové, tak se to dá pochopit, ale když tam dají "úplně vypálený bosche", tak to je zlodějina...
'89 Daewoo Racer 1.5 -> '98 Škoda Felicia 1.3 -> '77 Mercedes-Benz W123 240D - Das Auto
Uživatelský avatar
JRD McLAREN
Příspěvky: 3598
Registrován: ned říj 10, 2004 20:09
Bydliště: Mexico City
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od JRD McLAREN »

Kessler píše:Kdyby je vyměnili za nové, tak se to dá pochopit, ale když tam dají "úplně vypálený bosche", tak to je zlodějina...
..No preto, aby si tam dosiel zas...
..ne..
.. daju ti tam stare svicky..
ti tamdojdesh ze to chciplo..
..oni sa mudro zatvaaria, povedia ti ..
"toto a hento bolo zlee, museli sme vymenit"
...f pokladni zaplatish 8tis kacek..
..a z tvojim povodnymi 3oma sviickami odijdesh spokojny domof..
Uživatelský avatar
conpet
Příspěvky: 3604
Registrován: čtv dub 21, 2005 22:59
Bydliště: Jaroměř
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od conpet »

Nedavno jsme tady resili to ze jsme pritomni pri oprave a stojime mechanikovi za prdeli, ono to ma neco do sebe, kdyby tam ten majitel byl, tak se to urcite nestane.
Megane Grandtour ,Chevy Trax diesel automat
Sen- http://www.youtube.com/watch?v=mhAT0Bm1gjg&feature=related
Jde o politováníhodný omyl, který se stává maximálně dvakrát za deset let.
Přéčinó bela chebná elektronka E13 z našeho podniko Katoda Olomóc.
80% mozku tvoří kapalina u některých brzdová
Uživatelský avatar
Joska
Příspěvky: 89
Registrován: sob zář 18, 2004 01:43
Bydliště: Turnov

Příspěvek od Joska »

zdravim vsechny
i ja mam bohuzel podobnou zkusenost a to s autoreparin Liberec :lol:
sem planoval vymenu brzd. trubek ale bohuzel sem si nabil kokos na masine a znamej servizak mel taky neo dulezityho tak sem dal auto do servisu"znackoveho"
Bohuzel sem musel lezet ve spitale a tak tam auto vezl otec, po telefonu sem jim jasne rek,ze chci vymenit cely zadni potrubi (jedna trubka uz prosakovala za nadrzi) plus loziska v kolech.
Kdyz tata auto privez domu tak se mi zdala cena 3 litry docela slusna, ale jaky zklamani me cekalo, kdyz sem prisel ze spitalu a kouk se na auto :lol:
loziska - gut
trubky - :? vymenily jen ty kratky svine na ramenech-kapalina chcala vesele dal :lol:
navic mi ty k.r.y vymenily zadni poklice za poskrabany z predni napravy-uplne zezloutly od brzd
hned sem tam volal jak si to predstavujou a prej sem rek "zadni potrubi" coz sou ty dve kratky trubicky (asi 20cm) a tem trubkam co vedou dozadu se prej rika podelne potrubi :D
ale, ze to tomu kokotoj muselo chcat na hlavu kdyz pod tim byl a klidne dolil prazdnou nadobku kapalinou a "odvzdusnil brzdy" na to odpoved nemeli
tak mi drzte palce (nebo spis jim) protoze rano to tam jedu vyresit (nebo vyrusit)
Joska Turnov SE 0,8 RED 1999
prodám na díly/opravu
http://www.motomencl.cz
http://kemp.kvalitne.cz
http://www.hpsporting.cz
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

no,koukam, ze mame podobne zkusenosti... :( mozna to bude tim, kdyz to das k nejakemu zivnostnikovi, tak se snazi , abys prijel zas, ale tihle? tem tam jezdi aut, pac vsichni vidi "autorizovany servis".... jenze co s tim , muzes tam jet, ale vec jako svicky jim nedokazes a maximalne az tam zas budes muset jet, tak ti tam toho vymenej jeste vic... no, takze doufam, ze uz mi nic na tom mym mazlovi nic neprestane fungovat, pac jinak nevim kam s nim.....
Uživatelský avatar
Robert
Příspěvky: 1266
Registrován: úte srp 31, 2004 19:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Robert »

Proto si všechno dělám sám a čemu moc nerozumím, to konzultuju se sousedem, výborným automechanikem a buď mi poradí, nebo pomůže.. :)
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

to je fajn, taky bych to chtel umet, ale me zamereni smeruje ponekud jinam..... sousedi a kamaradi daj dokupy temer vse, ale s tim mym korejcem nesvede nikdo nic, tak ted nevim, jestli se jim nechce, nebo to proste neumej.... :( :( :(
Uživatelský avatar
Robert
Příspěvky: 1266
Registrován: úte srp 31, 2004 19:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Robert »

Lotos111 píše:to je fajn, taky bych to chtel umet, ale me zamereni smeruje ponekud jinam..... sousedi a kamaradi daj dokupy temer vse, ale s tim mym korejcem nesvede nikdo nic, tak ted nevim, jestli se jim nechce, nebo to proste neumej.... :( :( :(
Ten "korejec" není o nic jiný, než jakýkoliv jiný auto ;) Stačí znát základy a na ostatní se příjde (co je a není jinak) ;)
Odpovědět

Zpět na „MATIZ“