Ode dneška majitelem - 24.5 2006

DaewooForum pro Nubiry 1 a 2 generace

Moderátoři: Blue Lanos, koniQ

Uživatelský avatar
Dan
Příspěvky: 127
Registrován: ned úno 19, 2006 22:25
Bydliště: Vysočina

Ode dneška majitelem - 24.5 2006

Příspěvek od Dan »

Dnes dopoledne jsem už se konečně stal majitelem Lacetti SW. Stálo pěkně připravené v salonu, i když napulírovat ho mohli taky trochu líp, a po hromadě podepisování všech možných i nemožných papírů jsem konečně vyrazil.

První co jsem zjistil, docela šok, nikdo "nemá úctu" k tomu, že si vezu nové auto a dál jezdí jak prasata. :twisted: :twisted:

Jinak se mi jelo docela fajn, je to trošku, ehm trochu víc ;) něco jiného než Racer, pořádně sedí, motor je krásně tichý a hlavně jede. :lol: Nijak jsem se ho nesnažil točit, s citem mezi 2-3 tisíci, chtěl bych to aspoň první tisíc km vydržet.

Odpoledne po práci jsem ho trochu prozkoumal, přišel nato, jak nastavit rádio, aby se při každém nastartování nerozeřvalo, pohrál si s ovládáním klimatizace, i když z jejího chování zatím moc moudrý nejsem, a hledal tady na fóru všemožně omílané průduchy k zadním sedadlům. Jsou tam :lol: , dokonce pod každou sedačkou 2.

Docela mě překvapilo, že se auto nijak neodlišuje výbavou od toho, co bylo v nabídce (teď nemluvím o chevrolet.cz, střešní okno tam popisované naštěstí nemá) 8) , asi už to mají docela zmáknuté. Jestli potřebuje někdo něco prozkoumat, klidně napište, už mám kam kouknout.

Zítra si jedu pro velký TP, nějak ho nestihli dodat, a chtěl bych ho i přihlásit. Snad se zadaří nějaká pěkná SPZ. ;)

No a když to tak nějak shrnu, zatím, a doufám že mi to i vydrží, vůbec nelituju toho, že jsem do Lacíka šel, myslím, že mým potřebám by mohl vyhovovat perfektně.
Lacetti 1.8 SW světle zelená metalíza 35U, předtím Racer 1.5 GSi 8V 1993
Reklama
 

Uživatelský avatar
petrm
Příspěvky: 2945
Registrován: ned zář 28, 2003 19:28
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od petrm »

gratuluji ;)
Uživatelský avatar
Dede
Příspěvky: 314
Registrován: ned úno 27, 2005 15:22
Bydliště: Košice

Příspěvek od Dede »

grtaulujem.... mamka rozmysla o novom aute, lacetti je kanditat c.3 ... a az na ochotu kosickeho predajcu sa nam Lacik celkom pozdava. Aj ked s inym motorom... no som zvedavy, budem pozorne citat tvoje poznatky ... snad nam to pomoze pri rozhodovani sa ...
DAEWOO NEXIA DOHC 1996- moje 1. osobné motorové vozidlo
CITROEN C4 Seduction 2010
Hyundai SANTA FE -T 2,4 16V 2006
Uživatelský avatar
Dan
Příspěvky: 127
Registrován: ned úno 19, 2006 22:25
Bydliště: Vysočina

Příspěvek od Dan »

Díky vám, chlapi, a vůbec všem tady na fóru, hodně důkladně jsem pročítal jednotlivé poznatky, co tady všude o lacíkovi jsou, než jsem se rozhodl.. :lol:

Každopádně se budu snažit psát, jen co pár km najezdím, zatím převládá radost z nového auta :lol:

Snad první negativní poznatek, v porovnání s ostatními jde hůř vysouvat opěrka hlavy řidiče. Asi to budu časem reklamovat, ale na druhou stranu jsem s ní včera hýbal poprvé a naposled. Tak nevím :?:
Lacetti 1.8 SW světle zelená metalíza 35U, předtím Racer 1.5 GSi 8V 1993
Uživatelský avatar
Dan
Příspěvky: 127
Registrován: ned úno 19, 2006 22:25
Bydliště: Vysočina

Příspěvek od Dan »

Dede píše:grtaulujem.... mamka rozmysla o novom aute, lacetti je kanditat c.3 ... a az na ochotu kosickeho predajcu sa nam Lacik celkom pozdava...
O prodejcích bych tady mohl taky sáhodlouze psát. Nebyl jsem jen u Chevroleta, ale i u Škodovky, Toyoty, ... Všude mi to přišlo +- stejné v negativním slova smyslu, v okamžiku, kdy přesvědčují to ještě díky strojené ochotě docela jde, ale jinak děs běs. Nejvíc mě dojali v Toyotě, kde se mi snažili podstrčit auto, co měli asi půl roku na salonu a evidentně se s ním jezdilo, se slevou 10 tisíc. Díky akci to bylo celkem -60, ale 50 se vztahovalo i na vozy do výroby..

Snad u Dobrovolného v Jihlavě, kde jsem nakonec koupil, se mi zdáli docela solidní.. :lol:
Lacetti 1.8 SW světle zelená metalíza 35U, předtím Racer 1.5 GSi 8V 1993
Uživatelský avatar
Blue Lanos
Příspěvky: 4033
Registrován: pát srp 29, 2003 17:10
Bydliště: NMnV

Příspěvek od Blue Lanos »

Gratulacia :) Tento motor by som aj ja chcel ;)
http://www.cardomain.com/id/27101976
Lanos SE 1.5l 8v 4door 63kw/86HP, PS,AC,PW,EA,Rear spojler,15" Dezent T,195/50 R15 Uniroyal,REMUS orig,Green Filter,KYB Excel G
LPG POSITIVE - Lovato LovEco01
Obrázek
Uživatelský avatar
djpsx
Příspěvky: 697
Registrován: sob bře 18, 2006 19:06
Bydliště: Pardubice, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od djpsx »

Dan píše: Snad první negativní poznatek, v porovnání s ostatními jde hůř vysouvat opěrka hlavy řidiče. Asi to budu časem reklamovat, ale na druhou stranu jsem s ní včera hýbal poprvé a naposled. Tak nevím :?:
To bych neřešil. Opěrku si nastavíš jednou a pak už jezdíš....jinak gratulace a hodně km bez nehody ;)

P.S. Když jsme koupili Sedan, taky jsem byl v euforii, i když je to ojetina, ale už mě to přešlo, protože mi ho táta skoro nepůjčí :cry: Pořád v něm jezdí, projedu se jen občas. ;)
Daewoo Nubira Kombi 1.6SX,r.v. 99 střední výbava, stříbrná, tuning výfuk, 205/50 R16 al. kola Zender, RMG Sony
Daewoo Nubira Sedan 2.0, r.v.98 (do provozu 2001), plná výbava, tmavě modrá metalíza, MP3 CD rádio.
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

Taky se pripojuji ke gratulaci, nove auto to je jak kdyz prijdes o panictvi :lol:

No jinak nahod naky fotky, tady by se pekne vyjimaly ;) http://NUBIRA.DAEWOOCLUB.COM
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Vojta

Příspěvek od Vojta »

milosh píše:..... nove auto to je jak kdyz prijdes o panictvi :lol:
No jo, ale o panictví můžeš přijít jenom jednou :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Kessler
Příspěvky: 1676
Registrován: úte lis 08, 2005 10:43
Bydliště: Brno-střed Československo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kessler »

milosh píše:.... nove auto to je jak kdyz prijdes o panictvi :lol:
Není pravda. Zkoušel jsem obojí a nedá se to srovnat...nové auto je daleko lepší :lol:
'89 Daewoo Racer 1.5 -> '98 Škoda Felicia 1.3 -> '77 Mercedes-Benz W123 240D - Das Auto
Uživatelský avatar
Dan
Příspěvky: 127
Registrován: ned úno 19, 2006 22:25
Bydliště: Vysočina

Příspěvek od Dan »

milosh píše:......No jinak nahod naky fotky, tady by se pekne vyjimaly ;) http://NUBIRA.DAEWOOCLUB.COM
Hodím, jen co budu mít trochu víc času. :oops: V jakém rozlišení by byly tak akorát?
Lacetti 1.8 SW světle zelená metalíza 35U, předtím Racer 1.5 GSi 8V 1993
Uživatelský avatar
Dan
Příspěvky: 127
Registrován: ned úno 19, 2006 22:25
Bydliště: Vysočina

Příspěvek od Dan »

djpsx píše:
Dan píše: To bych neřešil. Opěrku si nastavíš jednou a pak už jezdíš....
Taky si říkám. Dneska jsem si byl u prodejce pro techničák a pojistné šrouby na kola, tak jsem se zrovna zeptal. Na reklamaci to není, prý by to ale namazali. To bych mohl taky, ale že bych chtěl mít něco v interiéru napatlané vazelínou.. :x
Lacetti 1.8 SW světle zelená metalíza 35U, předtím Racer 1.5 GSi 8V 1993
Uživatelský avatar
Dan
Příspěvky: 127
Registrován: ned úno 19, 2006 22:25
Bydliště: Vysočina

Příspěvek od Dan »

Kessler píše:
milosh píše:.... nove auto to je jak kdyz prijdes o panictvi :lol:
Není pravda. Zkoušel jsem obojí a nedá se to srovnat...nové auto je daleko lepší :lol:
Tak tak, nezbývá než souhlasit. U auta mám aspoň jistotu, že není jeté :lol: :lol:
Lacetti 1.8 SW světle zelená metalíza 35U, předtím Racer 1.5 GSi 8V 1993
baloun
Příspěvky: 12
Registrován: stř bře 29, 2006 14:31
Bydliště: Horšovský Týn
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od baloun »

zase když je dobře zajeto :lol: :lol: :lol:
NUBIRA 1,6SE,KOMBI, r.v.01,stříbrná metalíza,GOODYEAR HYDRAGRIP 185/65/R14,PANASONIC CQ-C3303N 4x50W
Uživatelský avatar
Dan
Příspěvky: 127
Registrován: ned úno 19, 2006 22:25
Bydliště: Vysočina

Příspěvek od Dan »

baloun píše:zase když je dobře zajeto :lol: :lol: :lol:
Jj, je jeto a jeto.. :lol: :lol:
Lacetti 1.8 SW světle zelená metalíza 35U, předtím Racer 1.5 GSi 8V 1993
Odpovědět

Zpět na „NUBIRA“