Potahy v Nubiře

DaewooForum pro Nubiry 1 a 2 generace

Moderátoři: Blue Lanos, koniQ

Odpovědět
Uživatelský avatar
djpsx
Příspěvky: 697
Registrován: sob bře 18, 2006 19:06
Bydliště: Pardubice, CZ
Kontaktovat uživatele:

Potahy v Nubiře

Příspěvek od djpsx »

Nevíte někdo, jak se dá odklopit zadní sedák u Nubči? Potřebuju natáhnout na sedák potah a zaháčkovat ho, aby držel, ale nevím jak a v manuálu jsem to nenašel.... :cry:
Daewoo Nubira Kombi 1.6SX,r.v. 99 střední výbava, stříbrná, tuning výfuk, 205/50 R16 al. kola Zender, RMG Sony
Daewoo Nubira Sedan 2.0, r.v.98 (do provozu 2001), plná výbava, tmavě modrá metalíza, MP3 CD rádio.
Reklama
 

Uživatelský avatar
Kessler
Příspěvky: 1676
Registrován: úte lis 08, 2005 10:43
Bydliště: Brno-střed Československo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kessler »

Zkus prostě zabrat buď dopředu nebo dozadu...já jsem na sklápění sedáku u Racera přišel úplně náhodou, když jsem ho zkoušel nějakým způsobem sklopit a směrem dopředu to najednou cvaklo a bylo to :D
'89 Daewoo Racer 1.5 -> '98 Škoda Felicia 1.3 -> '77 Mercedes-Benz W123 240D - Das Auto
Uživatelský avatar
petrm
Příspěvky: 2945
Registrován: ned zář 28, 2003 19:28
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od petrm »

Tak u Nubi to tu je popsaný jinde ale znovu tedy jsou dvě varianty jedna lepší prostě v přední části sedáku trhneš nahoru a on se uvolní a je to v zadu jen zasunutý pak to máš suoper a nebo druhej způsob musí se odpředu vždycky asi 20-25 cm od kraje zatlačit sedák pod opěradlo asi 5 cm dozadu a ještě k tomu dolu a pak ho jakoby vytlačit takovým obloučkem odspodu na horu a to samé na druhé straně je to strašné a jako amatér bez urážky to asi nezvládneš . Myslím ale že kombíky mají většinou ty normálně nacvaknutý takže zkus nejdřív jen pořádně trhnout za hranu sedáku v rohu ;) a uvidíš
Uživatelský avatar
Jan Tyml
Příspěvky: 23
Registrován: stř srp 02, 2006 09:59
Bydliště: Praha

Příspěvek od Jan Tyml »

U Lacetti HB jsou zadní sedačky taky jen nacvaklý a není ze ně potřeba ani moc rvát, stačí najít přesně to místo, kde drží. Teď jsem to zkoušel, když jsem dával potahy.
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Slavek
Příspěvky: 1718
Registrován: stř bře 22, 2006 20:26
Bydliště: Teplice, přesněji Krupka Česká republika
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Slavek »

tam se vynda celi sedak??? me to jde jen od operaku sklopit(espero)
Měl jsem 3x Espero 2.0
ted VOLVO 1.9TDi
full vybava včetně kluzké kuže :-)
Holt bezpeči je bezpeči
NOVINKA do rodiny přibylo SF 4x4 2.0CRDi 92kW
Volvo V50 2.0 s motorem PSA

Dovoz aut zD

Možnost zakoupení různých dílu Bosch levněji než v autodilech
Uživatelský avatar
simone
Příspěvky: 1795
Registrován: ned kvě 22, 2005 13:27
Bydliště: Drienovec okr.Košice okolie
Kontaktovat uživatele:

odpoved

Příspěvek od simone »

DJPSX spodná časť zadného sedadla: posuň maximálne dopredu predné sedadlo, klakni si pred zadné sedadlo a kolenom velmi silno potlač predný okraj zadného sedadla smerom do kufra. Tým ho posunieš z háku a nadvyhni hore. Neboj nezlomí sa. Je to trošku debilný systém ale funguje. Tiež mi to trvalo istý čas kým som na to prišiel. Princíp pochopíš ak nahmatáš rukou popod sedadlom úchyt. Naspäť to isté opačne. Dúfam, že som ti pomohol. Ideš na zraz?
Leganza strieborna metalíza CDX hifi JBL,Magnat,Blaupunkt , LPG,
maxi skuter Kymco Xciting 500
Uživatelský avatar
djpsx
Příspěvky: 697
Registrován: sob bře 18, 2006 19:06
Bydliště: Pardubice, CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: odpoved

Příspěvek od djpsx »

simone píše:DJPSX spodná časť zadného sedadla: posuň maximálne dopredu predné sedadlo, klakni si pred zadné sedadlo a kolenom velmi silno potlač predný okraj zadného sedadla smerom do kufra. Tým ho posunieš z háku a nadvyhni hore. Neboj nezlomí sa. Je to trošku debilný systém ale funguje. Tiež mi to trvalo istý čas kým som na to prišiel. Princíp pochopíš ak nahmatáš rukou popod sedadlom úchyt. Naspäť to isté opačne. Dúfam, že som ti pomohol. Ideš na zraz?
Zkusím to, resp. už jsem to zkoušel přesně jak říkáš, ale nezdařilo se, ale budu pokoušet štěstí dál....na sraz na Slovensko nedorazím a do Milovic možná, pokud budu mít volno....zanedlouho se totiž přidám ke skupině pracujících lidí:-)
Daewoo Nubira Kombi 1.6SX,r.v. 99 střední výbava, stříbrná, tuning výfuk, 205/50 R16 al. kola Zender, RMG Sony
Daewoo Nubira Sedan 2.0, r.v.98 (do provozu 2001), plná výbava, tmavě modrá metalíza, MP3 CD rádio.
Odpovědět

Zpět na „NUBIRA“