korekcni lak.tuzka

DaewooForum pro Nubiry 1 a 2 generace

Moderátoři: Blue Lanos, koniQ

Odpovědět
Uživatelský avatar
bigmac
Příspěvky: 12
Registrován: pát led 13, 2006 12:08
Bydliště: Frederiksberg, Dansko

korekcni lak.tuzka

Příspěvek od bigmac »

Nemate nekdo zajem koupit za symbolickou cenu nove orig. Chevrolet /zcela nepouzite/ korekcni pero v metle Mica Imperial Blue 26V. Zn. nakup=omyl, cena noveho 302kc
Reklama
 

Pavel Beneš
Příspěvky: 310
Registrován: pon črc 04, 2005 19:56
Bydliště: Sokolov - Oloví

Příspěvek od Pavel Beneš »

Na to musím reagovat:

Korekční tyčinka: Jdu koupit černou, ale zdála se mi světlá, tak jí povídám, že je to světlý, že mám tmavší auto a že ta korekční tyčinka by měla být vždy tmavší než podklad. Ona: tmavší než černá neexistuje pane! Já na to, že jsem asi barvoslepej, koupil jsem jí a byla světlejší. Účinek kor. tyče skoro žádný (byla k tomu i černá leštěnka) a akorát to zakrylo metlu a vypadalo to spíš šedě matně než leskle černě. Tak jdu z5 a ukazuju jí to a ona: To musíte kupovat černou tyčinku a ne šedou pane!
Asi bych jí zabil!
Černá met. Nubira Wagon SX 1998, 2 airbagy, ABS, Klima, komplet v el.
Uživatelský avatar
djpsx
Příspěvky: 697
Registrován: sob bře 18, 2006 19:06
Bydliště: Pardubice, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od djpsx »

Tak ti jí vyměnila, ne? Pokud ne, tak sis stěžoval u nadřízeného, ne?
Daewoo Nubira Kombi 1.6SX,r.v. 99 střední výbava, stříbrná, tuning výfuk, 205/50 R16 al. kola Zender, RMG Sony
Daewoo Nubira Sedan 2.0, r.v.98 (do provozu 2001), plná výbava, tmavě modrá metalíza, MP3 CD rádio.
Uživatelský avatar
Tomáš
Příspěvky: 2002
Registrován: stř zář 29, 2004 14:54
Bydliště: KLECANY

Příspěvek od Tomáš »

Pavel Beneš píše:Na to musím reagovat:

Korekční tyčinka: Jdu koupit černou, ale zdála se mi světlá, tak jí povídám, že je to světlý, že mám tmavší auto a že ta korekční tyčinka by měla být vždy tmavší než podklad. Ona: tmavší než černá neexistuje pane! Já na to, že jsem asi barvoslepej, koupil jsem jí a byla světlejší. Účinek kor. tyče skoro žádný (byla k tomu i černá leštěnka) a akorát to zakrylo metlu a vypadalo to spíš šedě matně než leskle černě. Tak jdu z5 a ukazuju jí to a ona: To musíte kupovat černou tyčinku a ne šedou pane!
Asi bych jí zabil!
..... a já si myslel , že se to stává jenom mě . Kolikrák už se mi stalo , že prodejce se na tebe tváří , jako na uplnýho blbce a vnutí ti něco , co předem víš , že je nah...o . Jenže tě přesvědčí , že pravdu má on , když to jdeš vrátit , ještě ti vynadá , že vlastně nevíš co chceš......
MATIZ SE 0.8 r.v. 2000 modrá metla a NUBIRA Wagon SX 1.6 , 16V r.v. 1998 červená, příležitostně s bílým bydlíkem N126e
Uživatelský avatar
petrm
Příspěvky: 2945
Registrován: ned zář 28, 2003 19:28
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od petrm »

jo to se stává :lol: :lol: :lol:
Odpovědět

Zpět na „NUBIRA“