Mimonsky Valky 2006

Vše o daewoo srazech, tuning akcích, výstavách atd.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee, Scorpion.11, Poky Ul

Uživatelský avatar
DREAM
Příspěvky: 691
Registrován: stř čer 29, 2005 17:15
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Mimonsky Valky 2006

Příspěvek od DREAM »

jedete nekdo?? nedame volnej sprint (otazka spis pro matizkare s myma 106 herkama :))
NUBIRA COMBI I 99:106k, lpg v rezerve(40l),fólie,ladak :(
e-shopy a weby za 999,- na DREAMMEDIA.CZ
DAEWOO/NUBIRA/LACETTI PORTÁL DAEWOO.ZDE.CZ
Reklama
 

Uživatelský avatar
rcmichal
Příspěvky: 574
Registrován: úte lis 01, 2005 10:34
Bydliště: Prešov ,SK
Kontaktovat uživatele:

Re: Mimonsky Valky 2006

Příspěvek od rcmichal »

DREAM píše:jedete nekdo?? nedame volnej sprint (otazka spis pro matizkare s myma 106 herkama :))
ak mi vyjde cas a budem stihat tak sa urcite stavim
pozri si moje stranky http://www.cinema.okamzite.sk
Obrázek
[url=CALLTO://rcmichalm]Obrázek[/url]
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

Ja ne, Dreame, na daewoo sraz si cas neudelas, ale na Mimon, kde budou tisice lidi a samy maseri s auty od rodicu :lol:
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
DREAM
Příspěvky: 691
Registrován: stř čer 29, 2005 17:15
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DREAM »

nj..kdyz ja mam bliz k tem maserum nez 50ti letym tatum :) (joke)

tam to bylo moc daleko a ja se nekdy spatne družim :)) ,ale do prahy na saz jedu..
NUBIRA COMBI I 99:106k, lpg v rezerve(40l),fólie,ladak :(
e-shopy a weby za 999,- na DREAMMEDIA.CZ
DAEWOO/NUBIRA/LACETTI PORTÁL DAEWOO.ZDE.CZ
Uživatelský avatar
djpsx
Příspěvky: 697
Registrován: sob bře 18, 2006 19:06
Bydliště: Pardubice, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od djpsx »

DREAM píše:nj..kdyz ja mam bliz k tem maserum nez 50ti letym tatum :) (joke)

tam to bylo moc daleko a ja se nekdy spatne družim :)) ,ale do prahy na saz jedu..
Mě družba taky moc nejde, ale pomalu se do toho dostávám:-), ale kolegy Daewáky jsem musel vidět. A jsou to moc fajn lidi. V Mimoni jsou machýrci a ty já nesnáším :evil: .
Daewoo Nubira Kombi 1.6SX,r.v. 99 střední výbava, stříbrná, tuning výfuk, 205/50 R16 al. kola Zender, RMG Sony
Daewoo Nubira Sedan 2.0, r.v.98 (do provozu 2001), plná výbava, tmavě modrá metalíza, MP3 CD rádio.
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

djpsx píše:
DREAM píše:nj..kdyz ja mam bliz k tem maserum nez 50ti letym tatum :) (joke)

tam to bylo moc daleko a ja se nekdy spatne družim :)) ,ale do prahy na saz jedu..
Mě družba taky moc nejde, ale pomalu se do toho dostávám:-), ale kolegy Daewáky jsem musel vidět. A jsou to moc fajn lidi. V Mimoni jsou machýrci a ty já nesnáším :evil: .
jo :D

Jinak druzby se bat nemusite, u grilu se vecer kecalo dobre a po par pivech uz by se druzili i ty ukrajinci co tam byli v cernym Kalosu/Aveo :D
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
DREAM
Příspěvky: 691
Registrován: stř čer 29, 2005 17:15
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DREAM »

copak o to to ja se druzim..ale prece jen jsem spis 30ti letej teenager co si zas tak moc nema co rict s 50ti letyma tatkama..a radsi si da 10 kusu a 3 panaky a pak zacne delat takovy veci,ze to ty 50ti lety typci negrajfnou..:))

proto pro me by byl mozna daewoo sraz NUDA...ale cert vi..
NUBIRA COMBI I 99:106k, lpg v rezerve(40l),fólie,ladak :(
e-shopy a weby za 999,- na DREAMMEDIA.CZ
DAEWOO/NUBIRA/LACETTI PORTÁL DAEWOO.ZDE.CZ
Uživatelský avatar
djpsx
Příspěvky: 697
Registrován: sob bře 18, 2006 19:06
Bydliště: Pardubice, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od djpsx »

No, tak to jsi měl vidět na srazu Vojtu se svou paní. Tak vitální a správný starší lidi jsem už dlouho neviděl. Kdybych měl prarodiče, tak bych chtěl aby byli jako oni. Myslím to vážně.
Daewoo Nubira Kombi 1.6SX,r.v. 99 střední výbava, stříbrná, tuning výfuk, 205/50 R16 al. kola Zender, RMG Sony
Daewoo Nubira Sedan 2.0, r.v.98 (do provozu 2001), plná výbava, tmavě modrá metalíza, MP3 CD rádio.
S.v.o.b.i.k
Příspěvky: 788
Registrován: sob úno 19, 2005 21:48
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od S.v.o.b.i.k »

já v mimoni budu...
Můj nový web o nexii
Http://nessi-gsi.kvalitne.cz
Obrázek
Uživatelský avatar
palikx
Příspěvky: 6250
Registrován: ned úno 20, 2005 13:56
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od palikx »

Ja teda nevim ale do mimone se urcite nechystam.jinak na srazu byl prumer vekovy kolem 30(teda aspon tak mi to pripadalo)takze nevim v cem je problem.vsichni se kterymi jsem se bavil byli super .
Skoda Octavia combi 1,9tdi upravena na 81KW
Skoda Fabia 1,9tdi-pd 74kw
Simson s 51
SKODA GARDE pro radost(zatim jen starost-shanim marne dily)
SKODA 105 S abych se nenudil
pilot
Příspěvky: 163
Registrován: ned úno 05, 2006 11:27
Bydliště: Ostrava - Poruba

Příspěvek od pilot »

Já byl na takovém DAEWOO srazu poprvé a musím říct, že to bylo super. Jen to počasí, kdyby bylo lepší. Díky Ivanovi!
S.v.o.b.i.k
Příspěvky: 788
Registrován: sob úno 19, 2005 21:48
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od S.v.o.b.i.k »

Jjj,daewoo sraz byl super,je to kvůli tomu že to je takový,jako by sme všichni byli rodina,na velkých srazech se s váma nikdo nebaví a tak....

Já do mimoně jedu s našim plzeňskym klubem a to je pak o něčem jiném než když člověk jede sám na blind...;)
Můj nový web o nexii
Http://nessi-gsi.kvalitne.cz
Obrázek
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

S.v.o.b.i.k píše:Jjj,daewoo sraz byl super,je to kvůli tomu že to je takový,jako by sme všichni byli rodina,na velkých srazech se s váma nikdo nebaví a tak....

Já do mimoně jedu s našim plzeňskym klubem a to je pak o něčem jiném než když člověk jede sám na blind...;)
tak koukej prohnat naky konkurenty a at mas dalsi pohary 8)
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
S.v.o.b.i.k
Příspěvky: 788
Registrován: sob úno 19, 2005 21:48
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od S.v.o.b.i.k »

milosh píše:
S.v.o.b.i.k píše:Jjj,daewoo sraz byl super,je to kvůli tomu že to je takový,jako by sme všichni byli rodina,na velkých srazech se s váma nikdo nebaví a tak....

Já do mimoně jedu s našim plzeňskym klubem a to je pak o něčem jiném než když člověk jede sám na blind...;)
tak koukej prohnat naky konkurenty a at mas dalsi pohary 8)
Pokud mě tam pustí tak jo,ale nesíí je zatim polotovar,takže nevim no :cry: Ale nejvíc si cenim tich ze srazu Daewoo ;)
Můj nový web o nexii
Http://nessi-gsi.kvalitne.cz
Obrázek
Uživatelský avatar
DREAM
Příspěvky: 691
Registrován: stř čer 29, 2005 17:15
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DREAM »

tak jsem se vratil..svobik tam byl taky..furt jsem chodil okolo a nikdy si tam nebyl .. tak jsem te aspon pozdravoval u kamose co tam stal..

dam sem nejaky fotky ,ale zapomel jsem doma fotak..tak jen z mobilu .. jinak nubira tam nebyla ani jedna .. nexie jsem videl pekny 2..

zejtra sestriham video z dv kamery..

jinak to tam bylo jako vzdy SUPPERRR .. hlavne VIP kary se stavitelnyma podvozkama..u toho jsem slintal a samozrejme u aston martina...to je jasny to je nejlepsi kara :)))
NUBIRA COMBI I 99:106k, lpg v rezerve(40l),fólie,ladak :(
e-shopy a weby za 999,- na DREAMMEDIA.CZ
DAEWOO/NUBIRA/LACETTI PORTÁL DAEWOO.ZDE.CZ
Odpovědět

Zpět na „Srazy“