Objeli mi auto korunou,

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee

Uživatelský avatar
Dan
Příspěvky: 127
Registrován: ned úno 19, 2006 22:25
Bydliště: Vysočina

Objeli mi auto korunou,

Příspěvek od Dan »

hajz... :evil: :evil: , muselo to být dneska v noci, včera bylo ještě všechno v pořádku. V životě nepochopím, co z toho kdo má.. Za to bych nejradši bez milosti střílel.
Nechá se s tím ještě něco udělat? Místy je jen lehce sedřený vrchní lak, to by se nechalo ještě rozleštit, ale někde je to až na bílý základ :x
Až mi to někdo udělá na novém autě, asi se z toho po..
Lacetti 1.8 SW světle zelená metalíza 35U, předtím Racer 1.5 GSi 8V 1993
Reklama
 

Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

A od toho je dobry havarijni pojisteni, pak ti to pojistovna cely zaplati - nastrik. auta znovu 8)
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
mipo
Příspěvky: 1507
Registrován: úte kvě 10, 2005 18:47
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mipo »

Mne sa stalo to isté asi pred pol rokom. Naštastie mám havaríjne.
Uživatelský avatar
Dan
Příspěvky: 127
Registrován: ned úno 19, 2006 22:25
Bydliště: Vysočina

Příspěvek od Dan »

milosh píše:A od toho je dobry havarijni pojisteni, pak ti to pojistovna cely zaplati - nastrik. auta znovu 8)
Ale jo, opravit se to asi nechá, ale hlavně mě štve, že je to vůbec někdo schopnej udělat. Proč? Ze závisti? Je to 13 let starý auto..
Lacetti 1.8 SW světle zelená metalíza 35U, předtím Racer 1.5 GSi 8V 1993
Uživatelský avatar
Dan
Příspěvky: 127
Registrován: ned úno 19, 2006 22:25
Bydliště: Vysočina

Příspěvek od Dan »

mipo píše:Mne sa stalo to isté asi pred pol rokom. Naštastie mám havaríjne.
Nové auto taky pojistím, to je jednoznačné. Ale jak je to pak s prodejem? Jak budu někomu dokazovat, že nebylo zbořené ale jenom poškrábané?
Lacetti 1.8 SW světle zelená metalíza 35U, předtím Racer 1.5 GSi 8V 1993
Uživatelský avatar
mipo
Příspěvky: 1507
Registrován: úte kvě 10, 2005 18:47
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mipo »

Dan píše:Nové auto taky pojistím, to je jednoznačné. Ale jak je to pak s prodejem? Jak budu někomu dokazovat, že nebylo zbořené ale jenom poškrábané?
Poisťovňa a policajti majú o poškrábaní záznam (popis aj fotky). Tam si to môže dotyčný vyžiadať, ak neverí.
Uživatelský avatar
Kessler
Příspěvky: 1676
Registrován: úte lis 08, 2005 10:43
Bydliště: Brno-střed Československo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kessler »

Nebo si to můžeš i sám vyfotit, abys měl pro budoucího majitele něco v ruce...
'89 Daewoo Racer 1.5 -> '98 Škoda Felicia 1.3 -> '77 Mercedes-Benz W123 240D - Das Auto
Uživatelský avatar
Krtek
Příspěvky: 3382
Registrován: sob zář 18, 2004 13:12
Bydliště: Příbram / skoro Beroun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Krtek »

Nezapomínejte taky na spoluúčast při havarijku. Ono mít spoluúčast 5 tis pokud stojí nastříkání části auta 4000 kč, tak je ti havarijko na nic a platíš si to stejně cělý sám.
Jezdim:
Modrá Suzuki Vitara 2017 alias Vitoušek alias Mastodontek
ex
Zelenej Soptík - Daewoo Nubira 3 alias Lacetti sedan LPG

Manželky:
Modrej Žužlík - Chevrolet Matiz alias Spark 1.0 SE Elite.
http://www.krtkovo.estranky.cz
Bydlim - skoro Píbram
Uživatelský avatar
mipo
Příspěvky: 1507
Registrován: úte kvě 10, 2005 18:47
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mipo »

Krtek píše:Nezapomínejte taky na spoluúčast při havarijku. Ono mít spoluúčast 5 tis pokud stojí nastříkání části auta 4000 kč, tak je ti havarijko na nic a platíš si to stejně cělý sám.
To už je na každom z nás ako má urobené havaríjne poistenie. Ja mám spoluúčasť 2000SK.
Mne striekali predný blatník a dvoje dvere (všetko na vodičovej strane) a stálo to cca. 12000 s robotou.
Ešte mi v poisťovni hovorili, že keby som k tomu nezavoélal policajtov, tak by som prišiel o bonus. Neviem, či to tak je iba u Komunálnej, alebo u všetkých poisťovní na Slovensku.
Uživatelský avatar
SkylineGTR
Příspěvky: 1463
Registrován: čtv úno 05, 2004 09:50
Bydliště: Prostějov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od SkylineGTR »

Já toho hajzla u toho chytit, tak mu přerazím obe ruce! Ale předtím bych si natáhl na hlavu nějakou punčochu.... :lol:
Daewoo Lanos 1,6 16v - Remus + Denso + KD + OMP + KYB + H&R + O.Z ;o)

http://s10.gladiatus.cz/game/c.php?uid=111067
orgi
Příspěvky: 351
Registrován: úte bře 28, 2006 21:19
Bydliště: Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od orgi »

mipo píše:
Krtek píše:Nezapomínejte taky na spoluúčast při havarijku. Ono mít spoluúčast 5 tis pokud stojí nastříkání části auta 4000 kč, tak je ti havarijko na nic a platíš si to stejně cělý sám.
To už je na každom z nás ako má urobené havaríjne poistenie. Ja mám spoluúčasť 2000SK.
Mne striekali predný blatník a dvoje dvere (všetko na vodičovej strane) a stálo to cca. 12000 s robotou.
Ešte mi v poisťovni hovorili, že keby som k tomu nezavoélal policajtov, tak by som prišiel o bonus. Neviem, či to tak je iba u Komunálnej, alebo u všetkých poisťovní na Slovensku.
ja mam osobne tiez 2000 Sk min. spoluucast na poistku a tu situaciu s poistovnou co popisujes ma asi iba komunalna.. ja som v Allianzi a dva krat sme uz riesili z havarijnej, ani raz nevolali policajtov. velmi rychlo a bez najmensich problemov vyriesil vsetko. toto nema byt reklama, som osobne s nimi spokojny..

to Dan: nechcem vyzniet ako zly, ale ked mas havarijnu poistku, tak tou korunou obtiahni uz cele auto a budes ho mat za min. spoluucast nalakovane cele komplet ;))
:: Daewoo Lanos 1,5 8V '98 :: cervena 73L :: LPG priemerna spotreba 9l/100km ::
Uživatelský avatar
peco
Příspěvky: 637
Registrován: stř pro 21, 2005 14:02
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od peco »

no, neviem kde ti nastriekaju cele auto za 4 tisic, ked mne po odratani ceny naraznika striekanie do ciernej metly vyslo nieco cez 12 000.

cele auto tipujem tak na nieco okolo 30-40 tisic.

tak ako radil orgi:

obtiahni este viac to auto, zavolaj policajtov(lebo ono sa to nezda ale tu skoda uz moze byt vyssia ako 69 tisic) a zaplatis spoluucast. (u mna napr. min. 5000 alebo min 5% z ceny opravy)
Uživatelský avatar
DREAM
Příspěvky: 691
Registrován: stř čer 29, 2005 17:15
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DREAM »

taky to nechapu .. me se zase pres noc pred tejdnem objevila pres 1/4 kapoty rejha az na bilej zaklad..ale prej to pujde rozlestit .. nechapu..ale furt lepsi jak u rodicu v ulici,kde se mladi kluci,kdyz jsou z hospody bavi tim,ze prebihaj auta.. :evil:
NUBIRA COMBI I 99:106k, lpg v rezerve(40l),fólie,ladak :(
e-shopy a weby za 999,- na DREAMMEDIA.CZ
DAEWOO/NUBIRA/LACETTI PORTÁL DAEWOO.ZDE.CZ
Uživatelský avatar
Brainman
Příspěvky: 1393
Registrován: sob led 29, 2005 10:01
Bydliště: Seletice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Brainman »

peco píše:no, neviem kde ti nastriekaju cele auto za 4 tisic, ked mne po odratani ceny naraznika striekanie do ciernej metly vyslo nieco cez 12 000.

cele auto tipujem tak na nieco okolo 30-40 tisic.

tak ako radil orgi:

obtiahni este viac to auto, zavolaj policajtov(lebo ono sa to nezda ale tu skoda uz moze byt vyssia ako 69 tisic) a zaplatis spoluucast. (u mna napr. min. 5000 alebo min 5% z ceny opravy)
To by u toho Racera hodnotili asi jako totalku ne? To auto ma hodnotu tak 25 tis
Renault Scenic RXi 2.0 IDE 16V 104kW Obrázek Daewoo Matiz I CD LPG
orgi
Příspěvky: 351
Registrován: úte bře 28, 2006 21:19
Bydliště: Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od orgi »

Brainman píše:
peco píše:no, neviem kde ti nastriekaju cele auto za 4 tisic, ked mne po odratani ceny naraznika striekanie do ciernej metly vyslo nieco cez 12 000.

cele auto tipujem tak na nieco okolo 30-40 tisic.

tak ako radil orgi:

obtiahni este viac to auto, zavolaj policajtov(lebo ono sa to nezda ale tu skoda uz moze byt vyssia ako 69 tisic) a zaplatis spoluucast. (u mna napr. min. 5000 alebo min 5% z ceny opravy)
To by u toho Racera hodnotili asi jako totalku ne? To auto ma hodnotu tak 25 tis
auticko by malo mat tusim hodnotu take, za kolko bolo kupovane - amortizacia a nejake ich vymysly. to, ci je to na totalku alebo na opravu sa s nimi asi mozes dohodnut.. ked si ty povies, ze chces opravu, a mas ho poctivo poistene, nevidim dovod, preco by mali robit problemy :)

ale ako dokaze niekto obtiahnut klucom auto, to tiez nechapem ;( to uz by som musel byt riadne nahnevany, aby som toto niekomu vyparatil.. ten clovek, co to spravil, asi nema vytvoreny citovy vztah k svojmu auticku :))
:: Daewoo Lanos 1,5 8V '98 :: cervena 73L :: LPG priemerna spotreba 9l/100km ::
Odpovědět

Zpět na „POKEC“