Koncert GNR

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee

Odpovědět
Peter KE
Příspěvky: 231
Registrován: pát dub 01, 2005 20:22
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Koncert GNR

Příspěvek od Peter KE »

Legendarna skupina Guns ´N Roses bude 13.6.2006 vystupovat v Prahe. Kto sa chysta na koncert?
http://www.ticketportal.cz/podujatie_se ... ?ID=160239
Daewoo RACER 1.5GSi rv. 1993
Reklama
 

dettektorr
Příspěvky: 182
Registrován: úte bře 28, 2006 11:09
Bydliště: Kladno

Příspěvek od dettektorr »

No já sháním informace o tom jestli přijede Slash a Axel. Jestli ne nejedu. Jestli jo není co řešit.
Peter KE
Příspěvky: 231
Registrován: pát dub 01, 2005 20:22
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Peter KE »

dettektorr píše:No já sháním informace o tom jestli přijede Slash a Axel. Jestli ne nejedu. Jestli jo není co řešit.
Akoze jasne ze pride Axel ale Slash asi tazko lebo uz v skupine nieje. Zalozili si dalsiu skupinu
JA na 40% idem :lol: zatial malo ale co uz
Daewoo RACER 1.5GSi rv. 1993
Uživatelský avatar
djpsx
Příspěvky: 697
Registrován: sob bře 18, 2006 19:06
Bydliště: Pardubice, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od djpsx »

GNR jen s Axelem je naprd. Když tu byli Black Sabbath, tak jim předkapelu dělali Velvet Revolver (nynější kapela Slashe, kromě něj jsou v kapele další ex-GNR, tj. basák a bubeník-chytil jsem si od něj paličku:-)) a to není špatný.

Jakože GNR jsem měl docela rád, tak teď už bych na ně nejel. Ledaže by udělali nějaké vzpomínkové turné v původní sestavě. Raděši bych ale jel na Masters of Rock (loni to bylo super),a le budu mimo republiku :cry:
Daewoo Nubira Kombi 1.6SX,r.v. 99 střední výbava, stříbrná, tuning výfuk, 205/50 R16 al. kola Zender, RMG Sony
Daewoo Nubira Sedan 2.0, r.v.98 (do provozu 2001), plná výbava, tmavě modrá metalíza, MP3 CD rádio.
Odpovědět

Zpět na „POKEC“