aj na daewaach jazdia hova.....

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee

Uživatelský avatar
Pribo
Příspěvky: 208
Registrován: stř říj 20, 2004 10:44
Bydliště: BB
Kontaktovat uživatele:

aj na daewaach jazdia hova.....

Příspěvek od Pribo »

Reklama
 

Vojta

Příspěvek od Vojta »

To víš, blbcovi je úplně jedno, jestli sedí za volantem Daewoo, Mercedesu, Porsche nebo Trabantu. Blbec zůstane blbcem, i když jde pěšky.
Uživatelský avatar
Kessler
Příspěvky: 1676
Registrován: úte lis 08, 2005 10:43
Bydliště: Brno-střed Československo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kessler »

Aspoň že tenhle teď opravdu pěšky chodit bude...
'89 Daewoo Racer 1.5 -> '98 Škoda Felicia 1.3 -> '77 Mercedes-Benz W123 240D - Das Auto
Iwoš
Příspěvky: 335
Registrován: čtv říj 27, 2005 11:01
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Iwoš »

K tomu není co psát. Snad jen Hovado :x
Jde to se mnou z kopce :roll: A pěkně prudkýho! Lanos 3D 1.5
"Držel jsem vlka za uši." A. Breisky
Uživatelský avatar
Badger
Příspěvky: 753
Registrován: úte dub 25, 2006 17:28
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Badger »

No fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuj :lol:
Daewoo Matiz S 0.8L r.v. 1999, sport. pružiny -30mm, svíčky Brisk Tuning, přímé sání Green, sportovní výfuk Ulter Sport, přední čirá optika s černým vnitřkem, bílé blinkry, čiré mlhovky, zadní červenokouřová optika a na dalších úpravách se stále pracuje :-)
Topol
Příspěvky: 1842
Registrován: pát led 07, 2005 21:44
Bydliště: Nový Bor

Příspěvek od Topol »

Pěkný den :D Venku +13 Mikuláš za 190 :lol:
Aspoň že nikomu neublížil! Ale tím jak jezdil v protisměru tak mě to připomělo vtip jak policajti zaztavili blondýnu v protisměru a povídaji ji:Slečno tady je jednosměrka! A ona bezelstným úsměvem se ptá .A prosím vás kolika směry jedu já?
Ať nám jezdí a nezlobí :P
Uživatelský avatar
sonny
Příspěvky: 159
Registrován: stř dub 20, 2005 11:05
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sonny »

Přesně tak. V celku se nic nestalo. Včera jsem byl svědkem toho, jak nějaká paní s kombíkem odmítala dát přrdnost houkající sanitce, tak ten saniťák to před ní zašláp a dost nevybíravě na ní křičel. Otázka: Co byste čekali, že ta žena udělala? ... Odpověď: Začala na toho řidiče křičet taky! Inu, nejlepší obrana je útok.
Lanos 1.5i, r.v.99
Uživatelský avatar
Oněgin
Příspěvky: 358
Registrován: čtv úno 09, 2006 16:41
Bydliště: Kroměříž

Příspěvek od Oněgin »

sonny píše:Přesně tak. V celku se nic nestalo. Včera jsem byl svědkem toho, jak nějaká paní s kombíkem odmítala dát přrdnost houkající sanitce, tak ten saniťák to před ní zašláp a dost nevybíravě na ní křičel. Otázka: Co byste čekali, že ta žena udělala? ... Odpověď: Začala na toho řidiče křičet taky! Inu, nejlepší obrana je útok.
O ženských se tvrdí, že jezdí opatrněji. Ona to je i není pravda - ženské sice většinou jezdí "opatrněji", mnohy to ale znamená zoufale pomalu. Taková nána si to "sviští" 60 - 70 km po slušné cestě a nutí pak řidiče za sebou ji předjíždět. A když potom takového exota potkáte na klikaté cestě, pak jde skutečně o nervy. :evil: Navíc mají ženy, a je to vědecky dokázáno, daleko menší prostorovou představivost a horší odhad vzdálenosti. Pozorovat je při parkování se tak stává nezapomenutelným zážitkem. Chuťovkou jsou pak paní podnikatelky a manažerky, které svým AUDI A 6 či BMW 7 zaberou po složitém manévrování (pokud tedy auto "nezapíchnou jen tak" ) aspoň dvě místa. A když se otevřou dveře, tak vidíte, že ty "šikulky" navíc řídili v lodičkách na 10cm podpatku...
Nubira Wagon 1,6 SX, 98, klima, elektrika, Al kola, modrá metal.
cubafire
Příspěvky: 555
Registrován: pát led 14, 2005 07:58
Bydliště: Staré Město u UH, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od cubafire »

Tak toto si k nám k hasičům nikdo nedovolí. Zaprvé ono vidět cisternu vážící 18 tun za sebou už samo od sebe nutí člověka uhnout, pak taky zašlápnout to před ní je taky jako ruská ruleta a kdyby někdo začal ještě békat po řidičovi, tož je nás tam dycky na to dat mu počuni dost :-)
Spíš se setkáváme s tzv tuningářema, kterým to v autě hučí a bubnuje jak na kolotoči, mozek vytřepaný z rachotu na palubovku a prostě nás neslyší a zrcátko nepoužívá. :roll:
dřív: NEXIA 1.5 8V, GLE, LPG-BRC
dnes Citroen Xsara Picasso 2.0 HDi :twisted:
Nexia = srdeční záležitost
Uživatelský avatar
Oněgin
Příspěvky: 358
Registrován: čtv úno 09, 2006 16:41
Bydliště: Kroměříž

Příspěvek od Oněgin »

cubafire píše:Tak toto si k nám k hasičům nikdo nedovolí. Zaprvé ono vidět cisternu vážící 18 tun za sebou už samo od sebe nutí člověka uhnout, pak taky zašlápnout to před ní je taky jako ruská ruleta a kdyby někdo začal ještě békat po řidičovi, tož je nás tam dycky na to dat mu počuni dost :-)
Spíš se setkáváme s tzv tuningářema, kterým to v autě hučí a bubnuje jak na kolotoči, mozek vytřepaný z rachotu na palubovku a prostě nás neslyší a zrcátko nepoužívá. :roll:
Naprostý souhlas -i
Nubira Wagon 1,6 SX, 98, klima, elektrika, Al kola, modrá metal.
Uživatelský avatar
djpsx
Příspěvky: 697
Registrován: sob bře 18, 2006 19:06
Bydliště: Pardubice, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od djpsx »

cubafire píše:Tak toto si k nám k hasičům nikdo nedovolí. Zaprvé ono vidět cisternu vážící 18 tun za sebou už samo od sebe nutí člověka uhnout, pak taky zašlápnout to před ní je taky jako ruská ruleta a kdyby někdo začal ještě békat po řidičovi, tož je nás tam dycky na to dat mu počuni dost :-)
Spíš se setkáváme s tzv tuningářema, kterým to v autě hučí a bubnuje jak na kolotoči, mozek vytřepaný z rachotu na palubovku a prostě nás neslyší a zrcátko nepoužívá. :roll:
To je fakt -i
Daewoo Nubira Kombi 1.6SX,r.v. 99 střední výbava, stříbrná, tuning výfuk, 205/50 R16 al. kola Zender, RMG Sony
Daewoo Nubira Sedan 2.0, r.v.98 (do provozu 2001), plná výbava, tmavě modrá metalíza, MP3 CD rádio.
Uživatelský avatar
xpet
Příspěvky: 134
Registrován: úte čer 20, 2006 09:36
Bydliště: Česká Lípa

Příspěvek od xpet »

Oněgin píše:
sonny píše:Přesně tak. V celku se nic nestalo. Včera jsem byl svědkem toho, jak nějaká paní s kombíkem odmítala dát přrdnost houkající sanitce, tak ten saniťák to před ní zašláp a dost nevybíravě na ní křičel. Otázka: Co byste čekali, že ta žena udělala? ... Odpověď: Začala na toho řidiče křičet taky! Inu, nejlepší obrana je útok.
O ženských se tvrdí, že jezdí opatrněji. Ona to je i není pravda - ženské sice většinou jezdí "opatrněji", mnohy to ale znamená zoufale pomalu. Taková nána si to "sviští" 60 - 70 km po slušné cestě a nutí pak řidiče za sebou ji předjíždět. A když potom takového exota potkáte na klikaté cestě, pak jde skutečně o nervy. :evil: Navíc mají ženy, a je to vědecky dokázáno, daleko menší prostorovou představivost a horší odhad vzdálenosti. Pozorovat je při parkování se tak stává nezapomenutelným zážitkem. Chuťovkou jsou pak paní podnikatelky a manažerky, které svým AUDI A 6 či BMW 7 zaberou po složitém manévrování (pokud tedy auto "nezapíchnou jen tak" ) aspoň dvě místa. A když se otevřou dveře, tak vidíte, že ty "šikulky" navíc řídili v lodičkách na 10cm podpatku...
Já řídím v botech jen s osmicentimetrovým podpatkem. V botech bez podpatku řídit neumim. A parkuju celkem slušně.
Chevrolet Aveo, 5D HB, r.v. 2006 1,2 8V
Uživatelský avatar
blaho
Příspěvky: 186
Registrován: stř čer 07, 2006 08:23
Bydliště: MA - Sološnica, SKK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od blaho »

No to bol fakt teda úchylák. Za vajca do prievanu s ním.
Daewoo Espero, 1.5 DOHC, 60 000km, f elektrike, IMM, alarm, klíma, SONY CDX-C5850
Mitch z ráje Českýho
Příspěvky: 40
Registrován: úte kvě 23, 2006 19:57

Příspěvek od Mitch z ráje Českýho »

Já řídím v botech jen s osmicentimetrovým podpatkem. V botech bez podpatku řídit neumim. A parkuju celkem slušně.[/quote]

:D Jen se nedejte "xpet" a ruku na srdce pánové... "Ženy(tedy ženy řidičky) ;) jsou opravdu opatrnější...na silnicích.Ona "taková nána" jedoucí 60-70km/hod. po slušné silnici(jestli taková silnice v republice je) jak píše Oněgin...je mi víc sympatičtější než "Klouboučník" řítící se tou samou rychlostí,případně nižší s bulvami na skle nebo "Úspěšný podnikatel" jedoucí 150km/hod. :roll:
Pozdrav všem z ráje ...Českýho,hezkýho a ještě můžete stihnout "Svijanské slavnosti" , ale bez svých miláčků,tedy těch čtyřkolových
:lol:
Uživatelský avatar
Oněgin
Příspěvky: 358
Registrován: čtv úno 09, 2006 16:41
Bydliště: Kroměříž

Příspěvek od Oněgin »

Ženy bych přirovnal ke kloboučníkům. Jsou nevyzpytatelné a už dvakrát do mě nabourali - vždy to byla jejich vina - takže za mne trochu mluví i nedobrá zkušenost. Jinak podnikatel řítící se 150 km je určitě větší zlo, s tím souhlasím.
Nubira Wagon 1,6 SX, 98, klima, elektrika, Al kola, modrá metal.
Odpovědět

Zpět na „POKEC“