Fotky (aneb auto po kozmetike :) )

Diskusní forum Daewoo Lanos Clubu.

Moderátor: Blue Lanos

orgi
Příspěvky: 351
Registrován: úte bře 28, 2006 21:19
Bydliště: Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Fotky (aneb auto po kozmetike :) )

Příspěvek od orgi »

dovolil by som si pridat par fotiek ;)

Obrázek
-> jojo, chyba prut anteny.. pracuje sa na nom

Obrázek
-> tie strieborne zrkadla su taky ulet :)

Obrázek
-> este stale zimne pneu :(

Obrázek
-> prvy clanok, ktory som si na strankach o lanosoch precital, bol o striekani palubovky, tak som sa nechal inspirovat...

Obrázek
-> trocha cistenia si zasluzi aj motor.. no a kryt motora (vyfuku) si to "odniesol" najviac - zakladova cervena farba, na tom strieborna a ked sa to cele prvy krat zahrialo od tepla z motora, vznikla z toho taka jemne zlato-strieborna :)
:: Daewoo Lanos 1,5 8V '98 :: cervena 73L :: LPG priemerna spotreba 9l/100km ::
Reklama
 

orgi
Příspěvky: 351
Registrován: úte bře 28, 2006 21:19
Bydliště: Slovensko
Kontaktovat uživatele:

orgi

Příspěvek od orgi »

este som zabudol sice fotecku z interieru, kde su natiahnute potahy Dragon style (899 Sk komplet).

nad cistenim a striekanim motora som stravil asi 4-5 hodiek, interier cca 30min a exterier asi 3 hodky (rucne umyvanie + ochranny nater).

auticko sa odvdacilo spotrebou 8,5 l LPG / 100 km, 60-70% je to jazda v meste, vecsinou snaha o economy run.
:: Daewoo Lanos 1,5 8V '98 :: cervena 73L :: LPG priemerna spotreba 9l/100km ::
Iwoš
Příspěvky: 335
Registrován: čtv říj 27, 2005 11:01
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Iwoš »

Máš to pěkně vymazlený. Dost se mi líbí ta nastříkaná palubovka, viděl jsem to už víckrát, ale až teď mě to dost zaujalo.
Jde to se mnou z kopce :roll: A pěkně prudkýho! Lanos 3D 1.5
"Držel jsem vlka za uši." A. Breisky
orgi
Příspěvky: 351
Registrován: úte bře 28, 2006 21:19
Bydliště: Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od orgi »

Iwoš píše:Máš to pěkně vymazlený. Dost se mi líbí ta nastříkaná palubovka, viděl jsem to už víckrát, ale až teď mě to dost zaujalo.
ked mas strieborneho lanosa, tak ti podla mna bude vyzerat este lepsie ;) ja by som rad v spolupraci s Akrim niekedy nastriekal komplet zvysne plasty cervenou farbou exterieroveho laku.. som zvedavy, ako to bude vyzerat ;))
:: Daewoo Lanos 1,5 8V '98 :: cervena 73L :: LPG priemerna spotreba 9l/100km ::
Iwoš
Příspěvky: 335
Registrován: čtv říj 27, 2005 11:01
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Iwoš »

Bude vypadat jako Ferari. :lol: Ale já bych potřeboval hlavně nastříkat celý auto, bohužel si to nemůžu dovolit. No možná se vyřádím na palubovce, ale jsem dost nešikovnej a mám z toho celkem strach. :?
Jde to se mnou z kopce :roll: A pěkně prudkýho! Lanos 3D 1.5
"Držel jsem vlka za uši." A. Breisky
orgi
Příspěvky: 351
Registrován: úte bře 28, 2006 21:19
Bydliště: Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od orgi »

Iwoš píše:Bude vypadat jako Ferari. :lol: Ale já bych potřeboval hlavně nastříkat celý auto, bohužel si to nemůžu dovolit. No možná se vyřádím na palubovce, ale jsem dost nešikovnej a mám z toho celkem strach. :?
cele auto je uz slusna palka ;( ale na palubovke sa mozes kludne "vyridit".. ja som uplne poleno a mal som z toho tiez strach, ale podla toho navodu to zvladnes bez mensich problemov :) dont worry, just do it.. nezabudni smirgle, tech. benzin a vela trpezlivosti pri striekani :o) nikdy som predtym nic nestriekal a vyzera to vcelku normalne, bez ziadnych stekancov.. naozaj je to asi najlahsia "tuningova" somarinka na lanosoch.
:: Daewoo Lanos 1,5 8V '98 :: cervena 73L :: LPG priemerna spotreba 9l/100km ::
Uživatelský avatar
conpet
Příspěvky: 3604
Registrován: čtv dub 21, 2005 22:59
Bydliště: Jaroměř
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od conpet »

Kolik stala ta celkova ocista po zime ??? :?: Motor je vystrikanej wapkou ? Nedela to potom nejakou neplechu ? Jinak je to parada. Akorad bych to nenechaval pred panelaken, nemohl bych v noci klidne spat :(
Megane Grandtour ,Chevy Trax diesel automat
Sen- http://www.youtube.com/watch?v=mhAT0Bm1gjg&feature=related
Jde o politováníhodný omyl, který se stává maximálně dvakrát za deset let.
Přéčinó bela chebná elektronka E13 z našeho podniko Katoda Olomóc.
80% mozku tvoří kapalina u některých brzdová
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

conpet píše:Kolik stala ta celkova ocista po zime ??? :?: Motor je vystrikanej wapkou ? Nedela to potom nejakou neplechu ? Jinak je to parada. Akorad bych to nenechaval pred panelaken, nemohl bych v noci klidne spat :(
kdyz mas kamose co ma wapku tak to mas zadara 8)
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
phalanx
Příspěvky: 247
Registrován: úte pro 07, 2004 22:41
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od phalanx »

vsetko to mas fakt pekne (hlavne ta palubka samozrejme ), ale ten navlek na volante je fakt dost humus .., to sa ti fakt paci alebo to mas hlavne kvoli tomu ze sa ti stym dobre drzi volant?
Uživatelský avatar
martin
Příspěvky: 240
Registrován: čtv bře 18, 2004 20:38
Bydliště: Rychnov nad Kněžnou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od martin »

ja taky dnes lestil karu 8)
Obrázek
Lanos SE 1.5l 63kw, výfuk Remus,Green kit, posilovač, 2xAirbag,Tlumiče Cobra Rally,Pružiny Enzo -40mm,15" Alutec Zero+195/50 Kumho Ecsta Supra, střešní okno,rozpěrka tlumičů
Uživatelský avatar
conpet
Příspěvky: 3604
Registrován: čtv dub 21, 2005 22:59
Bydliště: Jaroměř
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od conpet »

Jo jo , pocasi nam preje :D
Megane Grandtour ,Chevy Trax diesel automat
Sen- http://www.youtube.com/watch?v=mhAT0Bm1gjg&feature=related
Jde o politováníhodný omyl, který se stává maximálně dvakrát za deset let.
Přéčinó bela chebná elektronka E13 z našeho podniko Katoda Olomóc.
80% mozku tvoří kapalina u některých brzdová
Uživatelský avatar
eMKa Slovensko
Příspěvky: 2087
Registrován: úte zář 30, 2003 20:41
Bydliště: TN - NMnV
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od eMKa Slovensko »

a aj ja dnes :lol: :lol:

co sme sa dnes dohodli?
LANOS eMKa Slovensko, http://www.lanosclub.com
Obrázek
LPG POSITIVE - Lovato LovEco01
Uživatelský avatar
Blue Lanos
Příspěvky: 4033
Registrován: pát srp 29, 2003 17:10
Bydliště: NMnV

Příspěvek od Blue Lanos »

...skor by som povedal ze KONECNE :!: Dufam, ze si aj povysaval lebo si tam mal vo vnutri viac popola ako v nasej popelnici :? :cry:
Inak pocasie praje a bude "az" jeden den este priat ale v pondelok uz leje :roll:
http://www.cardomain.com/id/27101976
Lanos SE 1.5l 8v 4door 63kw/86HP, PS,AC,PW,EA,Rear spojler,15" Dezent T,195/50 R15 Uniroyal,REMUS orig,Green Filter,KYB Excel G
LPG POSITIVE - Lovato LovEco01
Obrázek
orgi
Příspěvky: 351
Registrován: úte bře 28, 2006 21:19
Bydliště: Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od orgi »

conpet píše:Kolik stala ta celkova ocista po zime ??? :?: Motor je vystrikanej wapkou ? Nedela to potom nejakou neplechu ? Jinak je to parada. Akorad bych to nenechaval pred panelaken, nemohl bych v noci klidne spat :(
co to vsetko stalo? jedno umytie v umyvarke (kde to vystriekalo zo spodu, to kludne alternuj s wapkou za par Sk (Kc)) + voda z vodovodu + sampon na auto s pomarancovou vonou + cistic na palubnu dosku (115 sk) + nejaky ochranny lak (par stoviek). takze prakticky to stoji iba volny cas ;)) teda ak sa obcas staras o auticko a nejake cistiace prostriedky uz vlastnis. inak par stoviek...

ja osobne wapku nepouzivam, ale raz do tyzdna auto umyvam rucne. motor je umyvany rucne (uff, to ma vazne bolel chrbat) (spongia, handricka, zubna kefka) :o))

s tym panelakom s tebou suhlasim.. bohuzial nemam inu moznost :(
:: Daewoo Lanos 1,5 8V '98 :: cervena 73L :: LPG priemerna spotreba 9l/100km ::
orgi
Příspěvky: 351
Registrován: úte bře 28, 2006 21:19
Bydliště: Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od orgi »

phalanx píše:vsetko to mas fakt pekne (hlavne ta palubka samozrejme ), ale ten navlek na volante je fakt dost humus .., to sa ti fakt paci alebo to mas hlavne kvoli tomu ze sa ti stym dobre drzi volant?
s tym navlekom na volant uplne suhlasim ;( ale pouzivam bezpecnostnu paku (vidno to na obrazku, kde je pohlad z vonka) a neviem zohnat tak siroku, aby nedrala ten navlek. takze ten je zhora zodraty a viem, ze existuju ovela krajsie navleky.. ale tento je potiahnuty nejakou zaujimavou kozenkou a takymi masaznymi gulickami (tusim 125 Sk v Tescu) a straaasne dobre sa mi s nim soferuje :) takze to je moja uchylka ten volant, prosim ospravedlnit.
:: Daewoo Lanos 1,5 8V '98 :: cervena 73L :: LPG priemerna spotreba 9l/100km ::
Odpovědět

Zpět na „LANOS“