Naše cesty a nízkoprofilové pneumatiky :(

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
PETER CERHIT
Příspěvky: 26
Registrován: ned lis 06, 2005 18:21
Bydliště: HUMENNE

Naše cesty a nízkoprofilové pneumatiky :(

Příspěvek od PETER CERHIT »

Včera som obul konečne mojho kalosa na disky. Rozmer 7 x 16 . dal som na nich gumy 205/45 r16 do predu a do zadu 215/40 r16. bola to chyba. Dnes som na diere cca 15 cm rozbil predný disk a aj guma je v ťahu. Zadný disk je jemne ťuknutý. Zistil som , že to nemože aj super vyzerať aj byť účelné. Naše cesty su na .... Ale vyzeralo to na 1.
Foto dam do fotogalérie.
Reklama
 

Uživatelský avatar
mipo
Příspěvky: 1507
Registrován: úte kvě 10, 2005 18:47
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Re: Naše cesty a nízkoprofilové pneumatiky :(

Příspěvek od mipo »

PETER CERHIT píše:Zistil som , že to nemože aj super vyzerať aj byť účelné. Naše cesty su na ....
To mi je lúto. Teším sa na fotky.
Toto som pochopil naštastie skôr ako ty. Kedysi som tiež chcel kupovať 16ky (bola tu o tom debata), ale nedávno som radšej kúpil 14ky a urobil som dobre. Komfort mi je prednejší ako krása. A nápravám by to tiež neprospelo.
PETER CERHIT
Příspěvky: 26
Registrován: ned lis 06, 2005 18:21
Bydliště: HUMENNE

Re: Naše cesty a nízkoprofilové pneumatiky :(

Příspěvek od PETER CERHIT »

Ono nejde o tu 16 lebo rozmerovo je super aj to vyzera super. Ale teraz na nich obujem najmenej profil 50. Asi 195 / 50 r 16 . mal som na kalose nasadene aj 17 tky a to uz bolo nadoraz. Ale 16 su super . A tie gumy sedeli na ceste neskutočne. Stabilita sa zlepšila o 100 percent. Auto bolo trochu tvrdšie ale nič extrémne. jedine čo sa mi nepáčilo , že dynamika sa trochu zhoršila. Škoda že máme cesty ako máme.
Odpovědět

Zpět na „KALOS“