Nové kolieska

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Uživatelský avatar
mipo
Příspěvky: 1507
Registrován: úte kvě 10, 2005 18:47
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Nové kolieska

Příspěvek od mipo »

Ešte v piatok som urputilo tvrdil, že elektróny na Kalos nekúpim, lebo je to zbytočnosť. V nedeľu mi však prišla sms s peknou ponukou na 14ky Rial presne pasujúce na Kalos, tak by ju bola škoda nevyužiť. Takže od včera mám v pivnici dve krabice čakajúce na obutie a nasadenie.
Obrázek
Obrázok z konfigurátora:
Obrázek
Reklama
 

Ondras
Příspěvky: 1623
Registrován: sob bře 27, 2004 22:21
Bydliště: Ostrava Výškovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ondras »

Krásné! V konfigurátoru mi to příjde jako 15". Kdy budou nahozené?
|\/| /\ '|' | '/.

byl to - ročník 1998 / 0.8i / přes 136.000 km / přímé sání, 15" alukola, snížení o 30mm, palubní počítač, otáčkoměr, sportovní interiér, folie, svody, laďáček a další capiny
Uživatelský avatar
mipo
Příspěvky: 1507
Registrován: úte kvě 10, 2005 18:47
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mipo »

Ondras píše:Kdy budou nahozené?
Vďaka! Prezúvať plánujem niekedy okolo budúceho víkendu, tak vtedy ich nahodím. Už sa neviem dočkať.
Topol
Příspěvky: 1842
Registrován: pát led 07, 2005 21:44
Bydliště: Nový Bor

Příspěvek od Topol »

Dobré nad ránem :D Sraz za 31 +5 tma :cry:
Mipo moc pěkný!Jestli to není tajný co za to?
Ať nám jezdí a nezlobí :P
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

Pekny kolesa 8)
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
erik
Příspěvky: 1
Registrován: stř bře 01, 2006 22:53
Bydliště: chomutov čr

Re: Nové kolieska

Příspěvek od erik »

kolik stála ta paráda??
hroch
Příspěvky: 36
Registrován: úte srp 23, 2005 20:40
Bydliště: Žiar nad Hronom

Příspěvek od hroch »

Pôvodne som chcel tento príspevok napísať do diskusie "Čo na 15" palcové kolesá" ale kedže sa chcem pochváliť tak to dám sem. Rozmýšlal som čo na tie moje 15" a kedže som vyskúšal pneu. 195/60 (kalos na nich vyzeral ako offroad) a tiež som si vzal k srdcu vaše rady, rozhodol som sa predsa len pre 195/50. A tu je výsledok. Stálo ma to 5500 elektróny, 3000 pneumatiky a 700 bezpečnostné matky.
https://www.chevroletclub.cz/album_pic.php?pic_id=989

P.S. skúšal som všetko možné aby som vložil obrázok do príspevku ale neúspešne. Poraďte prosím ako na to
Kalos hatchback 1.2, LPG červená 73L 105000km
Uživatelský avatar
mipo
Příspěvky: 1507
Registrován: úte kvě 10, 2005 18:47
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mipo »

hroch píše:P.S. skúšal som všetko možné aby som vložil obrázok do príspevku ale neúspešne. Poraďte prosím ako na to
Adresu obrázku si označ a klikni na tlačidlo Img pri vkladaní príspevku
Topol píše:Jestli to není tajný co za to?
2500SK za disk, normálne stoja o tisícku viac. Nie je to najmenej, ale spokojnosť. Bral som to od rodiny, takže nebude problém pri prípadných problémoch.
Ešte ma čaká natretie strmeňov a bubnov na červeno, príp. červeno-čiernu. Dúfam, že do zrazu bude pekne a všetko sa stihne.
Toho sa týka aj menší dotaz, chcem aby mi to natrel známy vo svojom servise, lebo v autorizovanom Chevrolet servise si za to vypýtajú zase strašne veľa. Nebude potom problém so zárukou?
Topol
Příspěvky: 1842
Registrován: pát led 07, 2005 21:44
Bydliště: Nový Bor

Příspěvek od Topol »

Dobrý večer :D Sraz za 31 venku +6 jde to ;)
Podle mě to nemůže vadit!To přeci nemá co dělat s technickou stránkou.To by jsi nesměl dát ani skříňku u spolujezdce a nebo si můžeš přeci nechat drobné úpravy.Něco jiného je jak jsi uvažoval o brzdách tak to možná ale ani tady dokud bys to nenabořil tak o nic nejde.
Tak ať nám jezdí a nezlobí :P
Uživatelský avatar
mipo
Příspěvky: 1507
Registrován: úte kvě 10, 2005 18:47
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mipo »

Topol píše:Podle mě to nemůže vadit!To přeci nemá co dělat s technickou stránkou.To by jsi nesměl dát ani skříňku u spolujezdce a nebo si můžeš přeci nechat drobné úpravy.Něco jiného je jak jsi uvažoval o brzdách tak to možná ale ani tady dokud bys to nenabořil tak o nic nejde.
Možno sa mýlim, ale podľa mojej selskej logiky sa musia pri farbení minimálne predné brzdy rozobrať a zhodiť dole. Ak by potom nastali nejaké problémy, tak by mohli argumentovať neodborným zásahom. Neviem. Nechcem sa na to pýtať v mistnom Chevrolet servide, lebo si mylsím, že by mi schválne povedali, že je to neodborný zásah, kvôli ich zisku.
Uživatelský avatar
petrm
Příspěvky: 2945
Registrován: ned zář 28, 2003 19:28
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od petrm »

Tak brzdy si podle mě můžeš klidně natřít jak chceš jen nesmíš zalepit barvou destičky jinak asi by se tvářili docela divně kdybys přijel do značkovýho servisu aby ti natřeli brzdy :shock: rozhodně to nemůže mít žádnej vliv na funkčnost ;) takže nějakej takovej argument bych bral jako legraci a smál bych se jim :lol: :lol:
Uživatelský avatar
mipo
Příspěvky: 1507
Registrován: úte kvě 10, 2005 18:47
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mipo »

Vďaka, to som chcel počuť.
Uživatelský avatar
petrm
Příspěvky: 2945
Registrován: ned zář 28, 2003 19:28
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od petrm »

jo a ještě pozor abys neměl moc barvy a nebo ještě nezaschlou barvu na dosedacích plochách na kola a náboji pak by si se proklel až bys je chtěl sundat a bacha ne závity ;)
Uživatelský avatar
mipo
Příspěvky: 1507
Registrován: úte kvě 10, 2005 18:47
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mipo »

Už mám nahodené nové kolieska, ale ešte som sa nedostal k foteniu:-( Vyzerá to pekne, ale je to strašný off-road, hlavne v predu:-)))
Uživatelský avatar
mipo
Příspěvky: 1507
Registrován: úte kvě 10, 2005 18:47
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mipo »

Tak som si konečne nezabudol zobrať foťák so sebou.
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „KALOS“