Recenze na Nubiru

DaewooForum pro Nubiry 1 a 2 generace

Moderátoři: Blue Lanos, koniQ

Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Recenze na Nubiru

Příspěvek od milosh »

Pristi stredu 29.3. (mimochodem mam narozky :lol: ) vyjde ve Svetu motoru recenze ojetiny Daewoo Nubira. Povinne koupit.
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Reklama
 

Uživatelský avatar
djpsx
Příspěvky: 697
Registrován: sob bře 18, 2006 19:06
Bydliště: Pardubice, CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: Recenze na Nubiru

Příspěvek od djpsx »

milosh píše:Pristi stredu 29.3. (mimochodem mam narozky :lol: ) vyjde ve Svetu motoru recenze ojetiny Daewoo Nubira. Povinne koupit.
Už jsem jednou nohou před trafikou:-)A pripojuju gratulaci :lol:
Daewoo Nubira Kombi 1.6SX,r.v. 99 střední výbava, stříbrná, tuning výfuk, 205/50 R16 al. kola Zender, RMG Sony
Daewoo Nubira Sedan 2.0, r.v.98 (do provozu 2001), plná výbava, tmavě modrá metalíza, MP3 CD rádio.
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

ja to oskenuju, tak 29.odpoledne to je na webu ;)
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
DREAM
Příspěvky: 691
Registrován: stř čer 29, 2005 17:15
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DREAM »

jj.. kupuju si vsechny casaky o autech co jsou na trhu (tech do 3 petek) + speed a kdyz sjem videl SM a tam daewoo nubira priste..jsem zvedavej na konkurenci a jak ji ten starsi veteran zavodnik setre .. (meli si vzit na testy nekterou z nasich)
NUBIRA COMBI I 99:106k, lpg v rezerve(40l),fólie,ladak :(
e-shopy a weby za 999,- na DREAMMEDIA.CZ
DAEWOO/NUBIRA/LACETTI PORTÁL DAEWOO.ZDE.CZ
Uživatelský avatar
djpsx
Příspěvky: 697
Registrován: sob bře 18, 2006 19:06
Bydliště: Pardubice, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od djpsx »

DREAM píše:jj.. kupuju si vsechny casaky o autech co jsou na trhu (tech do 3 petek) + speed a kdyz sjem videl SM a tam daewoo nubira priste..jsem zvedavej na konkurenci a jak ji ten starsi veteran zavodnik setre .. (meli si vzit na testy nekterou z nasich)
To by jim nestačil časák na chválu :lol:
Daewoo Nubira Kombi 1.6SX,r.v. 99 střední výbava, stříbrná, tuning výfuk, 205/50 R16 al. kola Zender, RMG Sony
Daewoo Nubira Sedan 2.0, r.v.98 (do provozu 2001), plná výbava, tmavě modrá metalíza, MP3 CD rádio.
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

neco malo recenzi uz je i na novem webu, snad to budu stihat aktualizovat casteji, nezapomente se registrovat !!!
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
PavelZ
Příspěvky: 1422
Registrován: čtv lis 06, 2003 10:36

Příspěvek od PavelZ »

Naskenovany to mam, jen to nekam soupnout.
Uživatelský avatar
DREAM
Příspěvky: 691
Registrován: stř čer 29, 2005 17:15
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DREAM »

imageshack.us
NUBIRA COMBI I 99:106k, lpg v rezerve(40l),fólie,ladak :(
e-shopy a weby za 999,- na DREAMMEDIA.CZ
DAEWOO/NUBIRA/LACETTI PORTÁL DAEWOO.ZDE.CZ
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

no kua, ja myslel ze to vyjde az ve stredu, no nic, koupim si zitra original casak ;) A s dovolenim toto hodim na nubira web, i kdyz autorsky prava asi nic moc :lol:
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
PavelZ
Příspěvky: 1422
Registrován: čtv lis 06, 2003 10:36

Příspěvek od PavelZ »

milosh píše:no kua, ja myslel ze to vyjde az ve stredu, no nic, koupim si zitra original casak ;) A s dovolenim toto hodim na nubira web, i kdyz autorsky prava asi nic moc :lol:
Dnes mi ten casak pristal na stole :), kdy ma vyjit nemam tuseni, kazdopadne sem si hned rekl, ze by to sem chtelo dat. I kdyz s tema pravama to je jak pises :(.

Docela me prekvapuje jejich zkusenost s brzdama. Sice mam jen 1.6 (takze vzadu bubny), ale zda se mi, ze brzdi dost dobre. Kazdopadne, kdyz na to nekdy musim hodne dupnout, tak az mam na leto podle mne docela dobry 195 gumy, tak kola zacnou blokovat a zapoji se ABS.

A k testum NCAP, jak uz sem tu nekde psal, nasel sem, ze je delali v Australii, u Nubi I to byly (pokud me pamet neklame) 2 hvezdicky, test byl delanej podle Americkejch metodik, u Nubi 2 uz to byly 4 hvezdicky, navic v te dobe uz byl test delanej podle stejnejch metodik, jako pouziva Euro NCAP.
Uživatelský avatar
djpsx
Příspěvky: 697
Registrován: sob bře 18, 2006 19:06
Bydliště: Pardubice, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od djpsx »

Tak teda mě docela naprdli. Brzdy jsem měl možnost vyzkoušet v sobotu naplno (jel jsem kombíkem). Při předjíždění se přede mnou najednou zjevil kamion. Nubi okamžitě zareagovala na sešlápnutej pedál a následný uvolnění. Před manévrem jsem jel tak 120 a zabrzdil jsem tak na 60 a to během chvilky a v pohodě se zařadil zpátky za autobus. Pak co se týká hluku v interiéru. U Kombi 1,6 jen drobnej, krásně se dá normálním hlasem mluvit a u sedana 2,0 vůbec žádnej. Je tam skoro ticho. Souhlasím snad jen s opotřebením potahů sedadel, ale ne s trháním švů. A snad možná ještě s velkým náklonem u vyhýbacího manévru.

Všechno to, co tam popisují jsou závady, které se člověku, co se o auto stará - pravidelně servisuje (garančky apod.), zkrátka mu věnuje patřičnou pozornost - nemůže stát.
Daewoo Nubira Kombi 1.6SX,r.v. 99 střední výbava, stříbrná, tuning výfuk, 205/50 R16 al. kola Zender, RMG Sony
Daewoo Nubira Sedan 2.0, r.v.98 (do provozu 2001), plná výbava, tmavě modrá metalíza, MP3 CD rádio.
Uživatelský avatar
Tomáš
Příspěvky: 2002
Registrován: stř zář 29, 2004 14:54
Bydliště: KLECANY

Příspěvek od Tomáš »

No , opět se potvrdilo , že uvedený časopis s podtitulkem vivat Škoda hodnotí dost neobjektivně. Vyberou si jeden kus a podle něj hodnotí. Je možné , že měl zrovna unavené brzdy , já si naopak myslím , že brzdí super , pocitově mi to přijde , že líp než Matiz . S opotřebováním interiéru jsem se taky bohudík nesetkal , že to působí laciným dojmem je věc vkusu , mě to nijak nevadí. Motor je hlučný , to jim neberu , ale že by nebylo slyšet vlastního slova ?? , asi nemluvili :lol: S vůlemi na př. nápravě souhlasím , ale cena za jakou jsem jí dal dokupy je v porovnání s konkurencí směšná , takže si to za pár 10 tisíc klídně zopáknu .
Podvozek hodnotí jako podprůměrný , no hold to není ta Fabie , nebo snad bugina na autokros pane autokrosový veteráne..........

Teď si vzpomínám , při podobném testu Matize uváděli jako velmi častou závadu opotřebení kloubů poloos. To snad ví i lajk , že když budu jezdit s prasklou prachovkou , tak ten kloub musí odejít na všem ..... i na tý vaší Fábii , která je super , strohá , ale nadčasová , takže jí budou v Boleslavi frkat jak Baťa cvičky ještě hodně dlouho a facelift se tam říká jinejm mlhovkám.......
MATIZ SE 0.8 r.v. 2000 modrá metla a NUBIRA Wagon SX 1.6 , 16V r.v. 1998 červená, příležitostně s bílým bydlíkem N126e
Uživatelský avatar
Brainman
Příspěvky: 1393
Registrován: sob led 29, 2005 10:01
Bydliště: Seletice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Brainman »

Panove zatim jsem jeste necetl recenzi ve ktere by neco nepohaneli. Vetsinou se to odviji od poctu reklam te konkretni znacky tom konkretnim periodiku. Cili cim vice reklam tim lepsi hodnoceni :lol: :lol:
Renault Scenic RXi 2.0 IDE 16V 104kW Obrázek Daewoo Matiz I CD LPG
PavelZ
Příspěvky: 1422
Registrován: čtv lis 06, 2003 10:36

Příspěvek od PavelZ »

Tak me motor prijde docela v pohode. Pri cestovni rychlosti okolo 90km/h ho skoro nevnimam. Na dalnici je to trochu horsi, ale i tam mi to prijde jako prijatelny. Ani atmosfericky hluk mi neprijde jako nejak tragicky. Co me stve asi nejvic, je vselijake povrzavani v pristrojove desce, cvrlikani od zavesu pasu, vrzani plastu v kufru... Proste pouzite materialy v interieru z tohohle pohledu nejsou nic moc. To se se obcas neco ozve z podvozku beru jako vcelku normalni, proste auto uz ma neco najeto a neco se bude muset vymenit.

A jen k te Fabii, asi jako jeden z mala mam s nekolika zkusenost, ze kdyz se s nima opravdu jezdi a musi se jezdit i po horsich silnicich, tak ani Fabie pak nema tichy interier.
Odpovědět

Zpět na „NUBIRA“