Mám po STK

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee

Uživatelský avatar
Miroslav Wróbel
Příspěvky: 63
Registrován: sob led 28, 2006 16:59
Bydliště: Karviná Nové-Město
Kontaktovat uživatele:

Mám po STK

Příspěvek od Miroslav Wróbel »

Hurá včera jsem s Nubi absolvoval STK. Vše v pohodě. 2 roky klid. Jaké máte zkušenosti vy?
Hyundai Accent 1,3 12V
Reklama
 

Uživatelský avatar
Tomáš
Příspěvky: 2002
Registrován: stř zář 29, 2004 14:54
Bydliště: KLECANY

Příspěvek od Tomáš »

Já jdu s Matizem příští měsíc a s Nubirou v srpnu , tak mám letos technickej rok.... :lol:
MATIZ SE 0.8 r.v. 2000 modrá metla a NUBIRA Wagon SX 1.6 , 16V r.v. 1998 červená, příležitostně s bílým bydlíkem N126e
Habron
Příspěvky: 1498
Registrován: stř srp 11, 2004 18:16

Příspěvek od Habron »

Já udržuju svoje vozy v permanentním pořádku, takže na technickou chodím tak, že tam zavolám, jestli maj volno a jdu ... a ještě se mi nestalo, že bych neprošel.
Uživatelský avatar
Kessler
Příspěvky: 1676
Registrován: úte lis 08, 2005 10:43
Bydliště: Brno-střed Československo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kessler »

Taky dobrý...akorát jsem jednu lehkou závadu "převod ruční brzdy" co sice nevim co znamená, ale to je jedno :D Jo a ještě neseřízený světla...ale měl jsem strach, že mi urvou kola...dávali tomu pěkně zabrat...
'89 Daewoo Racer 1.5 -> '98 Škoda Felicia 1.3 -> '77 Mercedes-Benz W123 240D - Das Auto
Uživatelský avatar
petrm
Příspěvky: 2945
Registrován: ned zář 28, 2003 19:28
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od petrm »

"převod ruční brzdy" znamená že potřebuješ vyměnit lanovod ruční brzdy , že ti asi brzdí jen jedno kolo na ručku ;)
Uživatelský avatar
mrk
Příspěvky: 2098
Registrován: pát led 23, 2004 19:51
Bydliště: Piešťany
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mrk »

mna caka STK o tri tyzdne a svetla mam tiez rozstelovane ale rozstelovane boli aj pred minulou STKckou a aj po nej a inak to nedopadne asi ani tentokrat. servisak ma male naradicko :lol: :lol:
Daewoo Lanos 1.5
Škoda Octavia 1.6
Uživatelský avatar
peter NR
Příspěvky: 1081
Registrován: sob dub 30, 2005 22:25
Bydliště: Nitra

Příspěvek od peter NR »

ja mam platnu TK do 14 maja (kvetna), ale uvazujem, ze ju absolvujem este pred zrazom... dufam, ze to bude v pohode... to ze mam kat v prdeli mi je jasne uz davno...- nejako to poriesime- dufam... :roll:
ex: Chevrolet AVEO SE pearl black
ex: Espero 1.5 16V
Docent
Příspěvky: 1228
Registrován: ned bře 13, 2005 10:22

Příspěvek od Docent »

petrm píše:"převod ruční brzdy" znamená že potřebuješ vyměnit lanovod ruční brzdy , že ti asi brzdí jen jedno kolo na ručku ;)
Spíš bych řekl, že páka ruční brzdy jde zvednout moc nahoru... Na to nesouměrné brzdění je tam něco jako "nesouměrnosti brzd" nebo něco podobného, ne?
Uživatelský avatar
DREAM
Příspěvky: 691
Registrován: stř čer 29, 2005 17:15
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DREAM »

ja jedu s nubcou v cervenci (jul) tak sjem zvedavej..radsi bych tam nejel..
NUBIRA COMBI I 99:106k, lpg v rezerve(40l),fólie,ladak :(
e-shopy a weby za 999,- na DREAMMEDIA.CZ
DAEWOO/NUBIRA/LACETTI PORTÁL DAEWOO.ZDE.CZ
Uživatelský avatar
nio
Příspěvky: 273
Registrován: pon dub 25, 2005 19:50
Bydliště: Martin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od nio »

Tak ja som bol pred tyzdnom na STK a bal som sa ze auto neprejde, lebo bude katalyzator v prdeli. Tak som pre istotu zohnal platenu znamost, ale bolo to zbytocne lebo auto je v uplnom poriadku. Samozrejme ze musel napisat nejake drobne zavady, ako by to bolo keby 10 rocne auto nemalo ziadne zavady :lol:
takze som na 2 roky za vodou... :D
Casablanca biela - sedan Nexia DOHC s LPG predana :(

Skoda Fabia Combi
Uživatelský avatar
Kessler
Příspěvky: 1676
Registrován: úte lis 08, 2005 10:43
Bydliště: Brno-střed Československo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kessler »

petrm píše:"převod ruční brzdy" znamená že potřebuješ vyměnit lanovod ruční brzdy , že ti asi brzdí jen jedno kolo na ručku ;)
Díky za postřeh...bohužel před týdnem začaly zadní brzdy brzdit samy od sebe skoro furt, i když je ručka dole a na brzdovej pedál nešahám...takže jídu doprovází zvuky typu drhnutí, pískání a podobně od zadní nápravy a při rozjezdu musím jedničku vytočit přes 3000 jinak mi to dvojka nepobere...takže to asi vidím na komplet nový bubny, čelisti, lanko a tak...asi to po těch šestnácti letech všechno definitivně zarezlo...
Doufám že stihnu všechny závady odstranit do příští STK (06/2007) :lol:
'89 Daewoo Racer 1.5 -> '98 Škoda Felicia 1.3 -> '77 Mercedes-Benz W123 240D - Das Auto
Peter KE
Příspěvky: 231
Registrován: pát dub 01, 2005 20:22
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Peter KE »

ja neprechadzam uz niekolko rokov :roll:
Daewoo RACER 1.5GSi rv. 1993
Uživatelský avatar
mrk
Příspěvky: 2098
Registrován: pát led 23, 2004 19:51
Bydliště: Piešťany
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mrk »

aj ja sa docela bojim o kat, pretoze vysledky merani z poslednej STK a tej predoslej boli velmi moc rozdielne co sa tyka emisii
Daewoo Lanos 1.5
Škoda Octavia 1.6
Uživatelský avatar
petrm
Příspěvky: 2945
Registrován: ned zář 28, 2003 19:28
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od petrm »

Kessler píše:
petrm píše:"převod ruční brzdy" znamená že potřebuješ vyměnit lanovod ruční brzdy , že ti asi brzdí jen jedno kolo na ručku ;)
Díky za postřeh...bohužel před týdnem začaly zadní brzdy brzdit samy od sebe skoro furt, i když je ručka dole a na brzdovej pedál nešahám...takže jídu doprovází zvuky typu drhnutí, pískání a podobně od zadní nápravy a při rozjezdu musím jedničku vytočit přes 3000 jinak mi to dvojka nepobere...takže to asi vidím na komplet nový bubny, čelisti, lanko a tak...asi to po těch šestnácti letech všechno definitivně zarezlo...
Doufám že stihnu všechny závady odstranit do příští STK (06/2007) :lol:
Takže ti brzdí pořád ruční no chce to rozebrat as uvidíš co s tím je ale viděl bych to na pakny a lanovod ruční brzdy bubny jen když budou hodně špatný . Jen nerozumím tomu další 06/2007 ty si nebyl teď ale dřív a teď si to jen psal ??
Uživatelský avatar
Kessler
Příspěvky: 1676
Registrován: úte lis 08, 2005 10:43
Bydliště: Brno-střed Československo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kessler »

petrm píše:
Kessler píše:
petrm píše:"převod ruční brzdy" znamená že potřebuješ vyměnit lanovod ruční brzdy , že ti asi brzdí jen jedno kolo na ručku ;)
Díky za postřeh...bohužel před týdnem začaly zadní brzdy brzdit samy od sebe skoro furt, i když je ručka dole a na brzdovej pedál nešahám...takže jídu doprovází zvuky typu drhnutí, pískání a podobně od zadní nápravy a při rozjezdu musím jedničku vytočit přes 3000 jinak mi to dvojka nepobere...takže to asi vidím na komplet nový bubny, čelisti, lanko a tak...asi to po těch šestnácti letech všechno definitivně zarezlo...
Doufám že stihnu všechny závady odstranit do příští STK (06/2007) :lol:
Takže ti brzdí pořád ruční no chce to rozebrat as uvidíš co s tím je ale viděl bych to na pakny a lanovod ruční brzdy bubny jen když budou hodně špatný . Jen nerozumím tomu další 06/2007 ty si nebyl teď ale dřív a teď si to jen psal ??
Přesně tak :D Na STK jsem byl v červnu 2005 a tohlencto píšu až teď...
'89 Daewoo Racer 1.5 -> '98 Škoda Felicia 1.3 -> '77 Mercedes-Benz W123 240D - Das Auto
Odpovědět

Zpět na „POKEC“