Také mi probleskuje! Potvora!

Moderátor: Blue Lanos

Uživatelský avatar
Hynek
Příspěvky: 1345
Registrován: sob bře 11, 2006 20:53
Bydliště: Hopsa hejsa do Brandejsa

Také mi probleskuje! Potvora!

Příspěvek od Hynek »

Tak jsem se také dočkal a zařadil se mezi ty,co jim check probleskává. Je to poprve za 18měsíců provozu.Včera jsem jel do Prahy a svítil mi naplno,pak zhasnul a na zpáteční cestě ani jednou "nebliknul". Je to nebezpečná záležitost,když se človek stále dívá místo před sebe , tak na palubku!Uvidíme , co bude dál. :roll: :roll:
Reklama
 

Topol
Příspěvky: 1842
Registrován: pát led 07, 2005 21:44
Bydliště: Nový Bor

Příspěvek od Topol »

Dobrou půlnoc :D Sraz za 46 venku :twisted:
Už jsem to tady psal.Když se to stalo mě tak jsem volal do servisu a technik jenom hlavně abych měl v pořádku náplně a až budu mít cestu kolem abych se stavil.Dokud to neveme na diagnostiku tak nevíš co to může být!
Ať nám jezdí a nezlobí :P
Uživatelský avatar
Hynek
Příspěvky: 1345
Registrován: sob bře 11, 2006 20:53
Bydliště: Hopsa hejsa do Brandejsa

Příspěvek od Hynek »

Topol píše:Dobrou půlnoc :D Sraz za 46 venku :twisted:
Už jsem to tady psal.Když se to stalo mě tak jsem volal do servisu a technik jenom hlavně abych měl v pořádku náplně a až budu mít cestu kolem abych se stavil.Dokud to neveme na diagnostiku tak nevíš co to může být!
Ať nám jezdí a nezlobí :P

Prověřil jsem samozřejmě všechno co se laicky zkontrolovat dá.Olej,chlazení,brzdovku,dotažení hadic a koncovek, ale jak píšeš, chce to na diagnostiku.Ještě musím zjistit,kde je servis. Zrušili mi ho v Kobylisích a teď nevím. Asi bude v Ml.Boleslavi.Mám to z Brandýsa n.L. blízko.Dík za radu a čauky!!! :)
Uživatelský avatar
LIFELIKE
Příspěvky: 747
Registrován: čtv srp 11, 2005 07:57
Bydliště: TRNAVA
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od LIFELIKE »

Ten CHECK mi pripadá byť ako nočná mora Už iba čakám, kedy sa "magické oko" rozsvieti aj u mňa.
Počúvala som telku a zajtra vraj má byť v prílohe PRAVDY prehľad spoľahlivosti 450 aut, že ktoré sa ako veľmi kazia. Aj by ma zaujímalo, ako postupovali v zostavovaní toho prehľadu.
Ak sa niekto k tej prílohe dostanete, tak omrknite pozíciu Kalosa :)
CHEVROLET KALOS HB 1.2 SE+A/C 5D PLUS - červená SUPER RED
CITROEN C4 - 1,4; 16V; Seduction - rouge LUCIFER
Uživatelský avatar
Brainman
Příspěvky: 1393
Registrován: sob led 29, 2005 10:01
Bydliště: Seletice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Brainman »

Hynek píše:
Topol píše:Dobrou půlnoc :D Sraz za 46 venku :twisted:
Už jsem to tady psal.Když se to stalo mě tak jsem volal do servisu a technik jenom hlavně abych měl v pořádku náplně a až budu mít cestu kolem abych se stavil.Dokud to neveme na diagnostiku tak nevíš co to může být!
Ať nám jezdí a nezlobí :P

Prověřil jsem samozřejmě všechno co se laicky zkontrolovat dá.Olej,chlazení,brzdovku,dotažení hadic a koncovek, ale jak píšeš, chce to na diagnostiku.Ještě musím zjistit,kde je servis. Zrušili mi ho v Kobylisích a teď nevím. Asi bude v Ml.Boleslavi.Mám to z Brandýsa n.L. blízko.Dík za radu a čauky!!! :)
Nechci delat reklamu. Ale co zkusit misto do Boleslavi zajet pod Prosek do Golccaru. Rekl bych ze je to urcite bliz. Napis soukromou zpravu Petrm a domluv se s nim.
P.S. Doufam Petre ze se nezlobis.
Renault Scenic RXi 2.0 IDE 16V 104kW Obrázek Daewoo Matiz I CD LPG
Uživatelský avatar
vado
Příspěvky: 1026
Registrován: pon srp 16, 2004 07:20
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vado »

LIFELIKE píše:Ten CHECK mi pripadá byť ako nočná mora Už iba čakám, kedy sa "magické oko" rozsvieti aj u mňa.
Počúvala som telku a zajtra vraj má byť v prílohe PRAVDY prehľad spoľahlivosti 450 aut, že ktoré sa ako veľmi kazia. Aj by ma zaujímalo, ako postupovali v zostavovaní toho prehľadu.
Ak sa niekto k tej prílohe dostanete, tak omrknite pozíciu Kalosa :)
Tak to vyzera, ze auta Daewoo/Chevrolet asi ani neexistuju. V prehlade aut sa vobec nevyskytuju. Nemecka TUV o nich asi nepocula :cry:
Alebo su absolutne bezporuchove :lol:
V.

S100, rok vyroby asi 1972. Nech je jej magnet na srotovisku lahky.
Lanos SX sedan, r.v. 1998, 1.6/16V, modra metaliza - ma noveho majitela
Hyundai Elantra 1.6I 6M/T STYLE, cierna metaliza Phantom Black

Audi A4 limuzina, automat, Briliant Black
Topol
Příspěvky: 1842
Registrován: pát led 07, 2005 21:44
Bydliště: Nový Bor

Příspěvek od Topol »

Pěkný den :D Sraz za 45!Příjde jaro příjde zase bude máj ;)
Ta kontrolka je na všechno.Dražší auta mají kontrolku třeba i na žárovky a tak ti to přímo řekne třeba,že ti nesvítí pravý koncový :cry: To my máme jak se říká jen na životní funkce.Takže hlavně aby byly náplně a potom dojet na diagnostiku.
Ať nám jezdí a nezlobí :P
Uživatelský avatar
Mirek
Příspěvky: 406
Registrován: ned čer 05, 2005 14:09
Bydliště: Velké Meziříčí

Příspěvek od Mirek »

Včera jsem vstoupil do klubu :cry:
Odpoledne jsem vyjel z práce a asi po 1 km jsem vysazoval kolegu. Při zastavování mi trochu zabralo ABS a najednou začala blikat kontrolka CHECK. Odjel jsem mimo křižovatku a tam jsem "restartoval". Blikala, svině, dál. Po ujetí cca 3 km najednou přestala blikat a dneska ráno byla v pohodě. Jestli se to projeví znovu, jedu do servisu.
Kalos sedan 1,4 16V r. v. 2005
Uživatelský avatar
petrm
Příspěvky: 2945
Registrován: ned zář 28, 2003 19:28
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od petrm »

Brainman píše:
Hynek píše:
Topol píše:Dobrou půlnoc :D Sraz za 46 venku :twisted:
Už jsem to tady psal.Když se to stalo mě tak jsem volal do servisu a technik jenom hlavně abych měl v pořádku náplně a až budu mít cestu kolem abych se stavil.Dokud to neveme na diagnostiku tak nevíš co to může být!
Ať nám jezdí a nezlobí :P

Prověřil jsem samozřejmě všechno co se laicky zkontrolovat dá.Olej,chlazení,brzdovku,dotažení hadic a koncovek, ale jak píšeš, chce to na diagnostiku.Ještě musím zjistit,kde je servis. Zrušili mi ho v Kobylisích a teď nevím. Asi bude v Ml.Boleslavi.Mám to z Brandýsa n.L. blízko.Dík za radu a čauky!!! :)
Nechci delat reklamu. Ale co zkusit misto do Boleslavi zajet pod Prosek do Golccaru. Rekl bych ze je to urcite bliz. Napis soukromou zpravu Petrm a domluv se s nim.
P.S. Doufam Petre ze se nezlobis.
Né rozhodně se nezlobím z Brandýsa k nám jezdí dost aut a General automobil co byl kousek od nás opravdu skončil . Jen je problém nejsme autorizovaný takže jediné co můžeme je přečíst diagnostiku a udělat opravu kterou nám zaplatíte jelikož nemůžeme (nikdo nám je nezaplatí ) dělat záruční opravy mi ti můžeme jen říct jestli je to to co si myslíme a jak je to vážný . A ještě dodatek nestalo se vám to rozsvícení checku krátce po natankování ty zmetci jsou hodně háklivý na nečistoty v palivu a vyhazují potom chybu vstřikovačů a stačí jen vyjet nádrž a je zase pokoj :lol: když tak se stav nějak se domluvíme
Uživatelský avatar
Hynek
Příspěvky: 1345
Registrován: sob bře 11, 2006 20:53
Bydliště: Hopsa hejsa do Brandejsa

Re: Také mi probleskuje! Potvora!

Příspěvek od Hynek »

Hynek píše:Tak jsem se také dočkal a zařadil se mezi ty,co jim check probleskává. Je to poprve za 18měsíců provozu.Včera jsem jel do Prahy a svítil mi naplno,pak zhasnul a na zpáteční cestě ani jednou "nebliknul". Je to nebezpečná záležitost,když se človek stále dívá místo před sebe , tak na palubku!Uvidíme , co bude dál. :roll: :roll:



:D Tak dneska, 20.3.06 ujeto 25 kilometrů a jakoby check neexistoval. Ani jednou "nebliknul". Po nastartování zhasnul a už se nerozsvítil.Dělá si ze mne "prču", jak se na Moravě říká! Uvidíme!
Uživatelský avatar
karstn
Příspěvky: 334
Registrován: pon lis 29, 2004 16:57

Příspěvek od karstn »

Ja uz jsem s tim byl par krat v servisu. naposledy pred tydnem (7 pracovnich dnu sem byl odkazany na vlasni nohy :cry: a mestskou dopravu). cistili mi palivove vedeni, brousili hlavy, mam 3 bodove trysky (misto 1bodovek), silenbloky.... Zatim je klid tak sem zvedav. A silne doufam ze uz seta zluta mrcha nerozsviti pri jizde :x
Nubira SE 1,4 16V
Orlando 1,8
zabijec
Příspěvky: 474
Registrován: stř zář 01, 2004 07:26
Bydliště: Milevsko

Příspěvek od zabijec »

Tak jsem se svezl Kalosem, protože tatík si chce něco koupit. V Táboře v autosalonu, stříbrná předváděčka 1,2. Po na startování nezhasnul check a auto při přidání plynu cukalo. Že prý málo benzínu, tak se dotankovalo. Cukání přestalo, ale check svítil nadále. Nevím jestli to mělo tak velký vliv na jízdu, ale to auto nemělo téměř žádnou sílu. Troufám si říci že můj Matiz je mnohem svižnější. Přidání na pětku při 90km/h se projevilo akorát zvýšenou hlučností. Ten den jsem se svezl ještě C3 a Getzem. Motor Kalosu jednoznačně nejhorší i když papírově by měl být nejsilnější.
Už bez Matesa
Uživatelský avatar
Tomáš
Příspěvky: 2002
Registrován: stř zář 29, 2004 14:54
Bydliště: KLECANY

Příspěvek od Tomáš »

A co ten Getz ?? je to dobrý , tchyňa uvažuje o tý 1.1 L .
MATIZ SE 0.8 r.v. 2000 modrá metla a NUBIRA Wagon SX 1.6 , 16V r.v. 1998 červená, příležitostně s bílým bydlíkem N126e
zabijec
Příspěvky: 474
Registrován: stř zář 01, 2004 07:26
Bydliště: Milevsko

Příspěvek od zabijec »

Tomáš píše:A co ten Getz ?? je to dobrý , tchyňa uvažuje o tý 1.1 L .
U Getze se mi nelíbila palubovka - materiál a nemá tak originální design, ale motor nejlepší stejně jako řazení. Podvozek nejtvrdší, ale taky nejstabilnější. Celkově bych řekl že Getz z těch třech je nejlepší a hlavně nejtišší. V C3 je méně místa a u zadních sedaček jde sklopit jen opěradlo a pak je v kufru velký schod, u Getze se odklopí i sedák a kufr je pak mnohem skladnější.
Už bez Matesa
Uživatelský avatar
schomi
Příspěvky: 183
Registrován: sob led 15, 2005 20:23
Bydliště: Krupka (tj blízko Teplic)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od schomi »

no ja nevim kdyz sem prechazel z feliny 1,3 47kw na kalose pripadalo mi to auto taky trochu lenijsi ale hned po zábehu proste zabijak o proti felde, asi nema tak velkej odypich a malinko linejsi do kopcu ale jinak zadny problem ok v poho! osobne sem taky parkrat ridil Getz mno a rekl bych ze sem se rozhodlo spravne :D
Odpovědět

Zpět na „KALOS“