Co vsechno ma byt pri zapnutych svetlech podsvetleno?

Moderátor: Blue Lanos

Uživatelský avatar
Slam
Příspěvky: 2757
Registrován: čtv úno 23, 2006 13:07
Bydliště: Hradec Králové

Co vsechno ma byt pri zapnutych svetlech podsvetleno?

Příspěvek od Slam »

Mam takovy tuseni, ze mi toho sviti nejak malo a ze montaz radia nedopadla zcela bez nasledku... Takze shrnu, co sviti mne a prosim kohokoliv o doplneni, co jeste ma svitit:

Na stredovem panelu IMHO maji svitit vsechna tlacitka na panelu automaticke klimatizace (Ta mi jeste nedavno svitila, ted mi sviti je skupina 4 tlacitek vpravo. :cry:), dale z tlacitek na vrchu stredoveho panelu mi sviti pouze tlacitko s trojuhelnikem a predni a zadni mlhovky. A co ostatni, ty taky maji byt podsvetleny (tlacitka tempomatu, stylu jizdy a secure)? :?:

Na pristrojove desce sviti akorat 4 budiky, co ovladaci packy kolem volantu, tam neni nic podsvetleno?

No a nakonec madla dveri, tam mi sviti akorat okna 4 dveri, zbytek nema svitit?

A co tlacitko pro nastaveni uhlu prednich svetlometu, tez neni podsviceno? :o Ja jen, ze kdyz jedu za tmy, tak se to poslepu docela blbe ovlada... :?


Ve stredu to davam znova do servisu, tak mi prosim nekdo povezte, co mi nesviti a svitit ma, at to mohu nahlasit... Diky!
Daewoo Leganza 2.0 CDX (12/2002) • černá metalíza • 16V 93kW (T20SED)
Renault Clio III Grandtour 1.2 (07/2010) • červená • 16V 55kW (D4FD7)
Reklama
 

Uživatelský avatar
petrm
Příspěvky: 2945
Registrován: ned zář 28, 2003 19:28
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od petrm »

No tak v servisu by ti měli vyměnit všechny žárovky co jsou potřeba prostě řekneš dost mi toho nevítí na přístrojovce opravte to (takhle to chodí u nás a mi si najdem všechno co má svítit a nesvítí a to vyměníme ) jen je problém hlavně u vypínačů jsou mikro žárovky který jsou pájený a není běžné aby je někdo měl na skladě a patlal se s tím . samozřejmě že ovládání sklonu světel musí svítit stejně jako všechny ostatní vypínače na dveřích svítí myslím jen ovladače stahování a páčky kolem volantu nesvítí ;) když tak koukám na ten tvůj popis tak na přístrojovce asi je vše OK a jen ty klima a spínače nesvítí podsvícení imo ale jinak asi všechno ;) oni si s tím poradí ;) (doufám )
Uživatelský avatar
Slam
Příspěvky: 2757
Registrován: čtv úno 23, 2006 13:07
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Slam »

Dik za povzbuzeni a info, zitra (vlastne dneska) jim to vsechno pekne nadiktuju, snad to napodruhe dopadne uz OK... :?
Daewoo Leganza 2.0 CDX (12/2002) • černá metalíza • 16V 93kW (T20SED)
Renault Clio III Grandtour 1.2 (07/2010) • červená • 16V 55kW (D4FD7)
Uživatelský avatar
Slam
Příspěvky: 2757
Registrován: čtv úno 23, 2006 13:07
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Slam »

Prosim prosim nejakeho hodneho majitele Leganzy, jestli by mi presne nepopsal, ktere ovladaci prvky jsou v interieru podsviceny a ktere ne? :?:

V servisu mi totiz prave oznamili, ze tocitko na nastaveni uhlu prednich svetlometu podsvicene byt nema, stejne tak tlacitko tempomatu a mne se to nejak nezda.... :?


Takze jeste jednou pro jistotu shrnu, co mi teda sviti a co ne...

A. SVITI
1. stredovy panel:
- tlacitka na panelu automaticke klimatizace (predpokladam, ze maji svitit vsechna, co tam jsou. Ted mi sice nesviti prava polovina, ale to mi pry opravi)
- tlacitko s cervenym trojuhelnikem
- tlacitko prednich mlhovek
- tlacitko zadnich mlhovek

2. pristrojova deska a okoli
- 4 budiky na pristrojove desce

3. dvere u ridice
- 4 tlacitka oken


B. NESVITI
1. stredovy panel:
- tlacitko tempomatu
- tlacitko stylu jizdy
- tlacitko imobilizeru (to akorat blika cervenou LEDkou, kdyz je vypnute zapalovani)

2. pristrojova deska a okoli
- ovladac uhlu prednich svetlometu (v servisu mi rekli, ze pry je to podsvetleno, jen kdyz je tam zaroven pritomen i ovladac intenzity osvetleni pristrojovky :shock:, ktery tam ja nemam - je tam jen zaslepka - a dodatecne dodat se pry neda! :shock: :o )
- obe packy kolem volantu

3. dvere u ridice
- ovladac zpetnych zrcatek
- zamykac ovladani skel ostatnich dveri


Dekuji predem ochotne dusi za informaci! 8)



P.S.: Tak vcera jeste svitily na panelu klimatizace 4 tlacitka a dneska uz jenom 2. :( To prece nemuze byt nahoda?! Nevypada to spis na nejaky zkrat? BTW nema se nahodou rozsvitit ten kastlik pred spolujezdcem (pod airbagem), kdyz ho otevru? :oops: Doufam, ze ovladace stahovani oken u spolujezdcu svitit nemaji? Fakt nechapu, co se to deje, proc se mi to s*re od chvile, co jsem to dal do servisu... :|
Jeste jednou tedy prosim Langanza-usera, aby mi prosim s jistotou rekl, co ma svitit, abych to mohl vse nahlasit v servisu, kde me dneska zatim poslali domu, protoze tu kost stabilizatoru, co mi tam vzadu rachta, nemaji skladem... :cry:
Daewoo Leganza 2.0 CDX (12/2002) • černá metalíza • 16V 93kW (T20SED)
Renault Clio III Grandtour 1.2 (07/2010) • červená • 16V 55kW (D4FD7)
Uživatelský avatar
petrm
Příspěvky: 2945
Registrován: ned zář 28, 2003 19:28
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od petrm »

Takže našli kost stabilizátoru ??? To je dobrý to není drahý a žárovky prostě praskají často se nám stává že nesvítí část panelu tak ho rozebereme a vy,ěníme ty co nesvítí a po složení zjistíme že nesvítí ten zbytek co ještě před 15 minutama svítilo koukal sem se dneska na jednu Legu v práci rozhodně nesvítí imobil ale regulace svěětel podle mě má svítit a je jedno jestli je s ovládáním intenzity osvětlení ta co sem na ní koukal bohužel nesvítila ani na ovádání ani na reostatu ;)
Uživatelský avatar
V.Brousek
Příspěvky: 2707
Registrován: čtv zář 02, 2004 20:45
Bydliště: Česká Lípa

Příspěvek od V.Brousek »

petrm píše:Takže našli kost stabilizátoru ??? To je dobrý to není drahý a žárovky prostě praskají často se nám stává že nesvítí část panelu tak ho rozebereme a vy,ěníme ty co nesvítí a po složení zjistíme že nesvítí ten zbytek co ještě před 15 minutama svítilo koukal sem se dneska na jednu Legu v práci rozhodně nesvítí imobil ale regulace svěětel podle mě má svítit a je jedno jestli je s ovládáním intenzity osvětlení ta co sem na ní koukal bohužel nesvítila ani na ovádání ani na reostatu ;)
Jó to znám.Takhle jsem jednou rozdělal přístrojovku u Felicie kvůli žárovce a potom to jelo do servisu,přestali jít hodiny
Daewoo Matíz - Průměr.spotř. r.1999 - 2010 = 5,49/100 km
Hyundai i10 Style průměrná spotř. 01/2012 - 31.12.2012 = 6,34/100 km- ujeto celkem 17 500 km
Uživatelský avatar
Slam
Příspěvky: 2757
Registrován: čtv úno 23, 2006 13:07
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Slam »

petrm píše:Takže našli kost stabilizátoru ??? To je dobrý to není drahý
...myslis? :evil: Presne to mi to totiz napsal Richard a presne to jsem tlumocil poprvy v servisu. Misto toho mi vymenili vejfuk, brzdovy bubny a gumovy dorazy, bratru za cca 14 500,- :( A ted teprve prijde na radu (snad!) ten skutecny zdroj bouchani... :roll:

petrm píše:a žárovky prostě praskají často se nám stává že nesvítí část panelu tak ho rozebereme a vy,ěníme ty co nesvítí a po složení zjistíme že nesvítí ten zbytek co ještě před 15 minutama svítilo koukal sem se dneska na jednu Legu v práci rozhodně nesvítí imobil ale regulace svěětel podle mě má svítit a je jedno jestli je s ovládáním intenzity osvětlení ta co sem na ní koukal bohužel nesvítila ani na ovádání ani na reostatu ;)
Rad bych to ale vedel na beton, abych se pripadne mohl se servisakem hadat. ;) Takze prosim kohokoliv, az sedne navecer ci vecer do svy Legy a rozhne svetla, at se mrkne, jestli mu sviti knoflik tempomatu + stylu jizdy (u me je to puleny knoflik vlevo na stredovym panelu nahore) a vlevo pod volantem tocitko pro uhel prednich svetlometu? Diky predem za namahu, fakt mi tim pomuzete, protoze v servisnim manualu ani katalogu soucastek nic takovyho neni (podle nich jsem akorat poznal, ze mi nekdo vybrakoval lampicku v kastliku pred spolujezdcem... :x a na inetu jsem taky na to tema nic neobjevil. :| )
Daewoo Leganza 2.0 CDX (12/2002) • černá metalíza • 16V 93kW (T20SED)
Renault Clio III Grandtour 1.2 (07/2010) • červená • 16V 55kW (D4FD7)
Uživatelský avatar
whisky22
Příspěvky: 267
Registrován: úte říj 18, 2005 11:54
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od whisky22 »

neviem ako vlozit fotky. ale je to vo fotogalerii Leganza, co ma svietit
"Milan" Leganza 2,0 CDX full vybava, color 69U, LPG Lovato-Lovtec, model98, 183000 km + Babetta r.1995
Uživatelský avatar
Slam
Příspěvky: 2757
Registrován: čtv úno 23, 2006 13:07
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Slam »

whisky22 píše:neviem ako vlozit fotky. ale je to vo fotogalerii Leganza, co ma svietit
A ta galerie je kde??? :shock: Koukam, do "Daewoo galerie - Showroom" - tam nic ale neni... :?


EDIT: Jsem sklerotik, na odkaz na Fotogalerii nahore jsem v tu chvili uplne zapomnel. :? Diky za nazorne fotecky, jeste mi prosim vyjasni ty nejasnosti popisovane nize a ja uz prestanu zadonit... :D
Naposledy upravil(a) Slam dne pát bře 10, 2006 12:40, celkem upraveno 1 x.
Daewoo Leganza 2.0 CDX (12/2002) • černá metalíza • 16V 93kW (T20SED)
Renault Clio III Grandtour 1.2 (07/2010) • červená • 16V 55kW (D4FD7)
Habron
Příspěvky: 1498
Registrován: stř srp 11, 2004 18:16

Příspěvek od Habron »

Uživatelský avatar
Slam
Příspěvky: 2757
Registrován: čtv úno 23, 2006 13:07
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Slam »

Super, presne tohle jsem potreboval! :PP: Nasel jsem podle cisla i zbyle 2 obrazky. Ted jeste, jestli ma na tuty svitit ten ovladac uhlu svetel pod volantem, i kdyz je tam sam (bez ovladace intenzity osvetleni prostrojovky)? :?: A na tom obrazku dveri neni poznat, jestli maji svitit jen skla, nebo i nastavovani zrcatek a zamek na ridicove dverich? A pak uz dam pokoj... ;)
Daewoo Leganza 2.0 CDX (12/2002) • černá metalíza • 16V 93kW (T20SED)
Renault Clio III Grandtour 1.2 (07/2010) • červená • 16V 55kW (D4FD7)
Uživatelský avatar
whisky22
Příspěvky: 267
Registrován: úte říj 18, 2005 11:54
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od whisky22 »

Slam píše:
Super, presne tohle jsem potreboval! :PP: Nasel jsem podle cisla i zbyle 2 obrazky. Ted jeste, jestli ma na tuty svitit ten ovladac uhlu svetel pod volantem, i kdyz je tam sam (bez ovladace intenzity osvetleni prostrojovky)? :?: A na tom obrazku dveri neni poznat, jestli maji svitit jen skla, nebo i nastavovani zrcatek a zamek na ridicove dverich? A pak uz dam pokoj... ;)
Ja mam ovladac uhlu svetiel spolu s ovladacom intenzity osvetlenia a svietia mi obidva, ale ked ho vytiahnes a rozoberies, tak tam uvidis, ci tam je ziarovka. Podla mna ma svietit. Ja som menil skoro vsetky male ziarovicky, lebo mi 80 % nesvietilo.
Co sa tyka dveri, tak tam svietia len ovladace na okna.
U toho stredoveho panelu na klimu tlacitko vyhrievania zadneho skla a zrkadiel svieti a nad nim svieti este kontrolka ze je to zapnute.
"Milan" Leganza 2,0 CDX full vybava, color 69U, LPG Lovato-Lovtec, model98, 183000 km + Babetta r.1995
Uživatelský avatar
Slam
Příspěvky: 2757
Registrován: čtv úno 23, 2006 13:07
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Slam »

Diky za vycerpavajici odpoved! :PP: JJ, u klimy mi ted sviti akorat posledni 2 tlacitka vpravo (a u toho vyhrivani oken a zrcatek i ta cervena kontrolka). Ostatni postupne svitit prestalo v rozmezi par dnu... :?

Jeste teda, jestli muzu, posledni otazecka - u toho posledniho tlacitka v rade s napisem SECURITY blika jen ta cervena kulata LEDka, nebo je take napis tohoto tlacitka podsvicen, kdyz zapnu svetla? :?:
Naposledy upravil(a) Slam dne pát bře 10, 2006 13:03, celkem upraveno 1 x.
Daewoo Leganza 2.0 CDX (12/2002) • černá metalíza • 16V 93kW (T20SED)
Renault Clio III Grandtour 1.2 (07/2010) • červená • 16V 55kW (D4FD7)
Uživatelský avatar
whisky22
Příspěvky: 267
Registrován: úte říj 18, 2005 11:54
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od whisky22 »

Slam píše:Diky za vycerpavajici odpoved! :PP: JJ, u klimy mi ted sviti akorat posledni 2 tlacitka vpravo (a u toho vyhrivani oken a zrcatek i ta cervena kontrolka). Ostatni postupne svitit prestalo v rozmezi par dnu... :?

Jeste teda, jestli muzu, posledni otazecka - u toho posledniho tlacitka v rade s napisem SECURITY blika jen ta cervena kulata LEDka, nebo je take napis toho tlacitka podsvicen, kdyz zapnu svetla? :?:

len ta ledka blika
"Milan" Leganza 2,0 CDX full vybava, color 69U, LPG Lovato-Lovtec, model98, 183000 km + Babetta r.1995
Uživatelský avatar
Slam
Příspěvky: 2757
Registrován: čtv úno 23, 2006 13:07
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Slam »

whisky22 píše:len ta ledka blika
Diik! 8) Fakt uz posledni dotaz na tohle tema - ty ovladace oken maji svitit na VSECH dverich? Sviti mi ted totiz jen u ridice... :cry: A jsou vsechny ty zarovicky stejne?
Daewoo Leganza 2.0 CDX (12/2002) • černá metalíza • 16V 93kW (T20SED)
Renault Clio III Grandtour 1.2 (07/2010) • červená • 16V 55kW (D4FD7)
Odpovědět

Zpět na „LEGANZA“