Gey-lezba-adopce

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee

Topol
Příspěvky: 1842
Registrován: pát led 07, 2005 21:44
Bydliště: Nový Bor

Gey-lezba-adopce

Příspěvek od Topol »

Pěkný den :D Sraz za 58 -4 :cry:
Nechtěl jsem dál Milošovi znevažovat stránku /svadba/.Nebo jsem to měl dát na stránku co mě dnes nepotěšilo ba přímo na....!

http://www.novinky.cz/domaci/78813-zele ... xualy.html

Je to hrůza to je slabý slovo! Ty zelení maj zelený mozky!!!
Jak v Tebe nevěřím tak říkám "Bože nedopusť"
No nic ať nám jezdí a nezlobí :P
Reklama
 

Ondras
Příspěvky: 1623
Registrován: sob bře 27, 2004 22:21
Bydliště: Ostrava Výškovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ondras »

Proč nedopusť? Zelené a jím podobné ekoteroristy nemám rád, ale konkrétně tato myšlenka (adopce homosexuálním partnerem biologického rodiče) je správná. Osobně si myslím, že rovněž pro dítě je lepší vyrůstat v homosexiuální, milující a harmonické domácnosti než v děcáku. To že má dva tatínky, nebo dvě maminky IMHO na fci živočicháře (či to snad byl rostlinář?) nebude mít vliv.
|\/| /\ '|' | '/.

byl to - ročník 1998 / 0.8i / přes 136.000 km / přímé sání, 15" alukola, snížení o 30mm, palubní počítač, otáčkoměr, sportovní interiér, folie, svody, laďáček a další capiny
Damek
Příspěvky: 876
Registrován: pát srp 06, 2004 15:31

Příspěvek od Damek »

Zelení asi zabúdajú, čo je úlohou ich strany a v snahe nahnať percentá pred voľbami vymýšlajú hovadiny. Osobne si myslím, že by sa mal skor riešiť problém s urýchlením adopcií pre normálne rodiny, ktorým to systém nadovšetko komplikuje. Proti homosexuálom nič nemám, ale normálne a prirodzené to nie je a toto pokladám za krok zlým smerom.
Naposledy upravil(a) Damek dne stř bře 01, 2006 09:52, celkem upraveno 1 x.
Vojta

Příspěvek od Vojta »

Neumím si představit výchovu dítěte v rodině dvou chlapů. U žen bych to ještě chápal, ale u chlapů. Znám u nás ve městě dva případy, kdy lesbička má dítě - vlastní. Nechaly si udělat dítě a teď žijí s přítelkyní. Chtěly dítě, ale ne chlapa. To bych bral. U těch zelených, jak psal CiernyGepard, je to fakt jen o předvolebních preferencích. Možná jim nějaké to procento přibude, ale je to krávovina.
Uživatelský avatar
DREAM
Příspěvky: 691
Registrován: stř čer 29, 2005 17:15
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DREAM »

starej chlap stary mysleni...
NUBIRA COMBI I 99:106k, lpg v rezerve(40l),fólie,ladak :(
e-shopy a weby za 999,- na DREAMMEDIA.CZ
DAEWOO/NUBIRA/LACETTI PORTÁL DAEWOO.ZDE.CZ
Uživatelský avatar
Brainman
Příspěvky: 1393
Registrován: sob led 29, 2005 10:01
Bydliště: Seletice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Brainman »

Ja bych ale oddelil vztah partnetsky a vztah milenecky. Muzou , ciste teoreticky, byt dve kamaradky nebo kamaradi kteri s spolu maji spolecnou domacnost a vedou ji jako manzele. v tomto neshledavam nic spatneho a dokazu si to predstavit. Ale nedokazu si predstavit ze jdou po ulici dve zensky nebo chlapi za ruku vedou dite a jeste se pri tom stihnou volizovat. Pro me je homosexualita sexualni uchylka kterou je mozny lecit, ale asi je pohodlnejsi rikat ze je to prece normalni.
Renault Scenic RXi 2.0 IDE 16V 104kW Obrázek Daewoo Matiz I CD LPG
Habron
Příspěvky: 1498
Registrován: stř srp 11, 2004 18:16

Příspěvek od Habron »

A heterosexualita je taky nemoc a měla by se taky léčit.
Ondras
Příspěvky: 1623
Registrován: sob bře 27, 2004 22:21
Bydliště: Ostrava Výškovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ondras »

Zdá se mi, že jste přehlédli to hlavní - tady jde v první řadě o adpoci dítěte homosexuálního partnera, který je jeho biologickým rodičem. Právě aby nedošlo k tomu, že např. při úmrtí partnera půjde dítě do děcáku.
|\/| /\ '|' | '/.

byl to - ročník 1998 / 0.8i / přes 136.000 km / přímé sání, 15" alukola, snížení o 30mm, palubní počítač, otáčkoměr, sportovní interiér, folie, svody, laďáček a další capiny
PavelZ
Příspěvky: 1422
Registrován: čtv lis 06, 2003 10:36

Příspěvek od PavelZ »

Ja myslim, ze to je dobrej napad. A prectete si to lip, oni neresi, jestli homosexualni pary budou nebo nebudou vychovavat dite. Pokud je jeden z paru biologickym rodicem, tak proste budou. Jde jen o to, ze kdyz se po tom, co to dite treba 10 let vychovavaji a jeho biologickemu rodici se neco stane, tak ten druhy partner je z po hledu zakona pro to dite cizi clovek, i kdyz se uz o nej treba spoustu let stara. A to je podle mne spatne. Myslim, ze by mel moznost dale se o to dite starat, aby to dite nebylo uplne vytrzeno ze sveho prostredi.
Uživatelský avatar
Brainman
Příspěvky: 1393
Registrován: sob led 29, 2005 10:01
Bydliště: Seletice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Brainman »

Habron píše:A heterosexualita je taky nemoc a měla by se taky léčit.
ale heterorosexualita neni uchylka od normalu, to je naprosto prirozena a prirodou vytvorena vec
Renault Scenic RXi 2.0 IDE 16V 104kW Obrázek Daewoo Matiz I CD LPG
PavelZ
Příspěvky: 1422
Registrován: čtv lis 06, 2003 10:36

Příspěvek od PavelZ »

Brainman píše: ale heterorosexualita neni uchylka od normalu, to je naprosto prirozena a prirodou vytvorena vec
A homosexualitu nevytvorila priroda? Proc je tedy pozorovano homosexualni chovani i u zvitat?

A jen pro zajimavost, co je to normal? Jaka je jeho definice, ve ktery by nebylo spousta der?
Uživatelský avatar
Tomáš
Příspěvky: 2002
Registrován: stř zář 29, 2004 14:54
Bydliště: KLECANY

Příspěvek od Tomáš »

:lol: :lol: ... nezaložíme téma , kdo z daewáků je homosexuál??? :lol: :lol:
MATIZ SE 0.8 r.v. 2000 modrá metla a NUBIRA Wagon SX 1.6 , 16V r.v. 1998 červená, příležitostně s bílým bydlíkem N126e
Habron
Příspěvky: 1498
Registrován: stř srp 11, 2004 18:16

Příspěvek od Habron »

Já sice homosexuál nejsem, ale mám mezi homosexuály několik kamarádů a vůbec jsem na nich nepozoroval, že by v něčem nebyli normální, nebo snad dokonce nemocní.

Adoprování dětí homosexuálními páry je velmi ožehavé téma a já sám v tomto ještě nejsem zcela rozhodnut, jestli jsem pro nebo proti. Rozhodně souhlasím s adopcí dítěte, jehož je jeden z partnerů biologický rodič.
Vojta

Příspěvek od Vojta »

DREAM píše:starej chlap stary mysleni...
Tak k tomuhle názoru ani nemá cenu se vyjadřovat ....... :roll:
Topol
Příspěvky: 1842
Registrován: pát led 07, 2005 21:44
Bydliště: Nový Bor

Příspěvek od Topol »

PavelZ píše:
Brainman píše: ale heterorosexualita neni uchylka od normalu, to je naprosto prirozena a prirodou vytvorena vec
A homosexualitu nevytvorila priroda? Proc je tedy pozorovano homosexualni chovani i u zvitat?

A jen pro zajimavost, co je to normal? Jaka je jeho definice, ve ktery by nebylo spousta der?
Pěkný den :D Sraz za 58 venku -3 sněháňky jako blbec :twisted:
Příroda se řídí výběrem lepšího silnějšího a schopného se rozmnožovat!
Jestliže chce některý druh omezit tak sníží schopnost se množit./předávat dál informace jako schopný jedinec a nebo druh/.Nemohu to nějak zkousnout ale je pravda,že za chvíli i homosexuálové se budou moct množit ze zkumavek.Ale třeba přiletí meteor a dopadnem jak dinosauři a bude klid :lol:
Ať nám jezdí a nezlobí :P
Odpovědět

Zpět na „POKEC“