Sklenice sraz Baldovec 2006

Vše o daewoo srazech, tuning akcích, výstavách atd.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee, Scorpion.11, Poky Ul

Topol
Příspěvky: 1842
Registrován: pát led 07, 2005 21:44
Bydliště: Nový Bor

Sklenice sraz Baldovec 2006

Příspěvek od Topol »

Dobrý večer :D Sraz za 65 venku -2 :cry:
Kdo byl na srazu v Piešťanech tak většinou mají upomínkové skleničky.Fotky jsou i zde na stránkách na:

http://daewooclub.com/viewtopic.php?t=3 ... c&start=30

Psal mě Ivan a potom jsme si i volali jestli bych nenechal udělat i na tento sraz nějaké sklo.Nejdřív jsem to na stránky nechtěl dávat ale rozmyslel jsem si to protože to bude stát nějakou korunu.CHtěl bych aby se to líbilo a bylo jich potřebný počet.
Navrhuji aby byla stejná velikost / 0,3l/ a to proto,že z ní budou pít ženy a i třeba děti /dorost/ a nemusí to být jenom pivo ale třeba limo a nebo i něco tvrdého.Myslím si,že je to univerzální velikost.Když jsme o tom mluvili s Ivanem tak by mohly zůstat i znaky jen by se změnil text.Cena by byla maximálně do čtyřiceti kč.
Ještě jsem se ptal jestli by bylo možné dodělat i provedení Piešťany.Bylo by možno ale požadují minimálně 15 ks jinak že nebudou ani špinit mašinu.Jinak provedení je to sitotisk.Nesmí to přijít do myčky!!! Ale když se to umyje v ruce a jen jarem tak to vydrží! Mám skleničky které se dělali někdy před třiceti lety a jsou porád OK!
Tak vážení můžete polemizovat a mít připomínky na vylepšení !
Jinak závazné objednávky jako soukromou zprávu.Jméno a počet ks.
Jinak dnes je to za 65 dní tak max.dvacet dní na diskus!
Ať nám jezdí a nezlobí :P

// EDIT BY MILOSH //

Takto bude vypadat - krasavec !!!!

Obrázek
Reklama
 

Docent
Příspěvky: 1228
Registrován: ned bře 13, 2005 10:22

Re: Sklenice sraz

Příspěvek od Docent »

Topol píše:Navrhuji aby byla stejná velikost / 0,3l/ a to proto,že z ní budou pít ženy a i třeba děti /dorost/ a nemusí to být jenom pivo ale třeba limo a nebo i něco tvrdého.
Že mně na Slovensku při požadavku na velkýho panáka přinesou decku, vím už pěkných pár let. Už si na to zvykám i v Jeseníkách, kde jsou servírky a barmanky Slovenky. Ale něco tvrdého do trojdecky, to jsem fakt nezažil ani v Rusku, tam se pila vodka jenom z dvoudecek :lol: .
Topol
Příspěvky: 1842
Registrován: pát led 07, 2005 21:44
Bydliště: Nový Bor

Příspěvek od Topol »

Pěkný den :D Sraz za 64 venku -3 :cry:
Nikdo neříká,že to musíš mít plný a ještě uplácaný kopec!Když si tam naleješ decku a usrkáváš hodinu tak vo co de.Každé pití se pije i nosem!
I když mám nos jak de Gol tak se mi do trojky vejde :lol: Taky jsem viděl v Polsku,že si dva maníci koupili litr vodky trochu šťávy a za půl hoďky měli nakoupíno a odpotáceli se domů.Nebo v Rusku že si dva koupí lahev a pijí po palec :lol: Ale i u nás se najdou takoví,že za hodinu mají nakoupíno :lol: Ale takle pijí barbaři nebo santusáci :twisted:
Nebo si dej www.crystalex.cz a některou prodejnu a oni ti pošlou mejlem katolog.Ale to jjsou i jine ceny.
Ještě kdo to umí ať vepíše mezi znaky text ať je vidět jak to vypadá.
Jinak registruji už první objednávky.
Ať nám jezdí a nezlobí :P
Uživatelský avatar
LIFELIKE
Příspěvky: 747
Registrován: čtv srp 11, 2005 07:57
Bydliště: TRNAVA
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od LIFELIKE »

Jasné...Topol má pravdu...ved sa nemusí nalievať kopcom. Konieckoncom whisky sa pije z veľkého pohára, aby bolo kam ľad dať :)
Idem objednávať ..... nech mám do páru (zatiaľ).
CHEVROLET KALOS HB 1.2 SE+A/C 5D PLUS - červená SUPER RED
CITROEN C4 - 1,4; 16V; Seduction - rouge LUCIFER
Uživatelský avatar
eMKa Slovensko
Příspěvky: 2087
Registrován: úte zář 30, 2003 20:41
Bydliště: TN - NMnV
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od eMKa Slovensko »

mame hotovy aj nejaky graficky navrh ako minule?? ak nie Rebro nieco spravi :lol: :lol:
LANOS eMKa Slovensko, http://www.lanosclub.com
Obrázek
LPG POSITIVE - Lovato LovEco01
Uživatelský avatar
]Rebro[
Příspěvky: 2350
Registrován: pát srp 06, 2004 10:39
Bydliště: Vsade dobre, doma najlepsejsie

Příspěvek od ]Rebro[ »

Emkaci, to znelo ako vyhrazka :lol:
Je: Volvo V50
Bola: Nexia GL
Spotreba - 2 motory
POWERED by JRD McLAREN
Uživatelský avatar
Akri
Příspěvky: 4273
Registrován: stř zář 10, 2003 18:50
Bydliště: Česká Třebová
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Akri »

]Rebro[ píše:Emkaci, to znelo ako vyhrazka :lol:
presne :lol:
ObrázekAKRI - (byl) Muž z Ria !
:!: AVEOtici všech zemí, spojte se :)
Uživatelský avatar
petrm
Příspěvky: 2945
Registrován: ned zář 28, 2003 19:28
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od petrm »

To se mi moc líbí a opravdu by to chtělo udělat nějaký veřejný návrh ze kterých by se vybíralo a nebo alespoň ukázat co už je vymyšleno ;) jinak asi bych si taky obědnal ale chtěl bych vidět co to bude alespoň nákres
Topol
Příspěvky: 1842
Registrován: pát led 07, 2005 21:44
Bydliště: Nový Bor

Příspěvek od Topol »

Pěkný den :D Sraz za 62 venku -5 a už je tma :(
Dnes jsem potvrdil soukromýma zprávama objednávky.Placení bude až na místě.Dohromady to sice bude nějakej peníz ale posíláním by se to i každýmu prodražilo.Jinak k provedení:
Znaky zůstanou jak jsou na slovenské verzi/vlastně je to návrh kamarádů ze Slovenska/ jenom se změní text. Bude napsáno:
I česko-slovenský DAEWOO/CHEVROLET sraz a pod spodním znakem datum 29.30.4.2006 a Baldovec Moravský Kras.Celá úprava je i řešena tak aby to bylo nejjednodušší i pro výrobu.To znamená umístění pod sebe a jednobarevné provedení.Například kolik by bylo barev tolikrát by to muselo jít do stroje.Černou jsem vybral proto,že je to neutrální barva a kontrastuje dobře i s nápojem /kromě Fernetu :cry: / Na cenu má velký vliv i počet kusů. Tak opakuji odkaz na sklo ze slovenského srazu ještě jednou.On se na začátek stránky každý nepodívá.

http://daewooclub.com/viewtopic.php?t=3976&start=30

Ať nám jezdí a nezlobí :P
Uživatelský avatar
petrm
Příspěvky: 2945
Registrován: ned zář 28, 2003 19:28
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od petrm »

Jo tak to jo já myslel že se bude vymýšlet něco jiného ale takhle je to vlastně dobře když zůstane jednotný styl ;) jen sem se tu nikde nedočetl cenu nebo ta je závyslá na počtu ?
Vojta

Příspěvek od Vojta »

Dnes jsem viděl sklenici poprvé a je perfektní. Doufám, že zažiju srazů víc a sklenice budou přibývat. Piešťany mě mrzí, ale Bohužel.
Topol
Příspěvky: 1842
Registrován: pát led 07, 2005 21:44
Bydliště: Nový Bor

Příspěvek od Topol »

petrm píše:Jo tak to jo já myslel že se bude vymýšlet něco jiného ale takhle je to vlastně dobře když zůstane jednotný styl ;) jen sem se tu nikde nedočetl cenu nebo ta je závyslá na počtu ?
Pěkný den :D Sraz za 62 venku -6 :(
Jako vymýšlet by šlo.Ale myslel jsem si že to bude stejný pochopitelně i s ohledem na cenu.Toto provedení skla čisté se sežene do těch 19 kč.Zároveň válcový tvar je dobrý do stroje.Počty kusů se slevňují až tak od 100ks.To my nedosáhnem.A cena byla uvedena hned v prvním přispěvku a bude do 40 kč za kus.Já si za sklo nepřidávám ani korunu!Maximálně haléřové dorovnání.
Ať nám jezdí a nezlobí :P
Topol
Příspěvky: 1842
Registrován: pát led 07, 2005 21:44
Bydliště: Nový Bor

Příspěvek od Topol »

Vojta píše:Dnes jsem viděl sklenici poprvé a je perfektní. Doufám, že zažiju srazů víc a sklenice budou přibývat. Piešťany mě mrzí, ale Bohužel.
Pěkný večer :D Sraz za 62 venku -6 :(
Teda Vojto ty jsi už Daewoo master! Gratuluju!
Jinak když jsem měl dřív /Espace/Renaulta a jezdil jsem na srazy tak jsem nechával dělat i pulitry /ručně foukaný/s cínovým víčkem se znakem
Ale tam po mě chtěli záruku na odběr minimálně 200ks !!!
Radši znova opakuji odkaz na naše sklo aby se nikdo nemusel vracet.

http://daewooclub.com/viewtopic.php?t=3976&start=30

Ať nám jezdí a nezlobí :P
Uživatelský avatar
palikx
Příspěvky: 6250
Registrován: ned úno 20, 2005 13:56
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od palikx »

Je to super a libi se mi.aspon na vas budu mit nejakou fyzickou vzpominku.
Skoda Octavia combi 1,9tdi upravena na 81KW
Skoda Fabia 1,9tdi-pd 74kw
Simson s 51
SKODA GARDE pro radost(zatim jen starost-shanim marne dily)
SKODA 105 S abych se nenudil
Uživatelský avatar
petrm
Příspěvky: 2945
Registrován: ned zář 28, 2003 19:28
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od petrm »

Jo tak tu cenu sem si myslel že sem ji někde viděl ale myslel sem že je to ze slovenska koukal sem do příspěvků a hledal číslo :lol: :lol: no a text sem přehlédl ;) určitě si taky nějakej vezmu nejspíš dva ;)
Zamčeno

Zpět na „Srazy“