Nastavení světel

Diskusní forum Daewoo Lanos Clubu.

Moderátor: Blue Lanos

Uživatelský avatar
sonny
Příspěvky: 159
Registrován: stř dub 20, 2005 11:05
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Nastavení světel

Příspěvek od sonny »

Ahoj. Máte někdo nákres nastavení světel? Myslím jak výšku svícení tak i navod jak na to (myslím přímo na světlech, ne na palubce). Díky
Lanos 1.5i, r.v.99
Reklama
 

Uživatelský avatar
sonny
Příspěvky: 159
Registrován: stř dub 20, 2005 11:05
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sonny »

Prosím prosím :cry:
Lanos 1.5i, r.v.99
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

Doma to nikdy tak nenastavis jako v servisu, tech par stokorun, prip. korun co za to das se vyplati, vzdyt je neserizujes kazdej mesic ;)
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
eMKa Slovensko
Příspěvky: 2087
Registrován: úte zář 30, 2003 20:41
Bydliště: TN - NMnV
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od eMKa Slovensko »

mne je nastavovakli vcera a nemas sancu to doma nastavit anikeby si co robil tu sa neoplati setrit
LANOS eMKa Slovensko, http://www.lanosclub.com
Obrázek
LPG POSITIVE - Lovato LovEco01
Uživatelský avatar
]Rebro[
Příspěvky: 2350
Registrován: pát srp 06, 2004 10:39
Bydliště: Vsade dobre, doma najlepsejsie

Příspěvek od ]Rebro[ »

Urcite si uz neikedy bol na nastavovani svetiel v servise, a teda vies, ze je na to speci pristroj, ktory nenahradis prilepenym papierom na stene 8)
Je: Volvo V50
Bola: Nexia GL
Spotreba - 2 motory
POWERED by JRD McLAREN
Uživatelský avatar
eMKa Slovensko
Příspěvky: 2087
Registrován: úte zář 30, 2003 20:41
Bydliště: TN - NMnV
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od eMKa Slovensko »

presne, moja rec ;)

nieje to tak easy ako to vyzera

takto vyzera ten pristroj:

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Naposledy upravil(a) eMKa Slovensko dne sob úno 04, 2006 10:57, celkem upraveno 1 x.
LANOS eMKa Slovensko, http://www.lanosclub.com
Obrázek
LPG POSITIVE - Lovato LovEco01
Uživatelský avatar
mrk
Příspěvky: 2098
Registrován: pát led 23, 2004 19:51
Bydliště: Piešťany
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mrk »

prinajhorsom na STK to maju a nastavia ti to. snad. teda mne to nevedeli, ze si to mam sam spravit mi povedali, ale ani som s tym nepohol, o 2 mesiace idem zase na STK tak snad tam teraz bude niekto s dlhsim. srobovakom :lol:
Daewoo Lanos 1.5
Škoda Octavia 1.6
Uživatelský avatar
sonny
Příspěvky: 159
Registrován: stř dub 20, 2005 11:05
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sonny »

Ja vim, ze je na to potreba ta masinka. jen me to zajimalo. Koupil jsem si ty bile svitici zarovky a zdalo se mi, ze sviti moc dolu.
Lanos 1.5i, r.v.99
Uživatelský avatar
V.Brousek
Příspěvky: 2707
Registrován: čtv zář 02, 2004 20:45
Bydliště: Česká Lípa

Příspěvek od V.Brousek »

pánové nedělejte se seřizování světel vědu.Pokud máte garáž,stačí si po technické prohlídce udělat čáry na vrata a máte zhruba kontrolu,jak vám to svítí.Ale ruku na srdce,vždyť na technické kontrole máte seřízení světel zdarma a ty dva roky vám to určitě vydrží bez seřizování.
Daewoo Matíz - Průměr.spotř. r.1999 - 2010 = 5,49/100 km
Hyundai i10 Style průměrná spotř. 01/2012 - 31.12.2012 = 6,34/100 km- ujeto celkem 17 500 km
ppp
Příspěvky: 3372
Registrován: úte dub 12, 2005 19:24
Bydliště: SC , BA

Příspěvek od ppp »

Ono staci vymenit ziarovky za ine a hned mate svetla rozstelovane :). Mne na espere by ale svetla nenastavili ani na neviem akej masinke, pretoze to mechanici pri oprave buracky pekne pohnojili a budem musiet na jar rozobrat cely predok aby svetla svietili tam kam maju a nie krizom krazom.
Ked mi na skodivke nastavovali svetla na masinke, tak som sice bol spokojny, az na to, ze ma potom vyblikavalo tak 50% protiiducich aut :). A to ich nastavovali bez zataze na vodicovom sedadle :).
Uživatelský avatar
V.Brousek
Příspěvky: 2707
Registrován: čtv zář 02, 2004 20:45
Bydliště: Česká Lípa

Příspěvek od V.Brousek »

PPP:
absolutní nesouhlas s tvojí první větou.Samotná výměna žárovky ti světla nerozhodí :((
Daewoo Matíz - Průměr.spotř. r.1999 - 2010 = 5,49/100 km
Hyundai i10 Style průměrná spotř. 01/2012 - 31.12.2012 = 6,34/100 km- ujeto celkem 17 500 km
Uživatelský avatar
Jenda
Příspěvky: 145
Registrován: stř čer 15, 2005 17:07
Bydliště: Chodov u KV

Příspěvek od Jenda »

Výměna žárovky nemůže rozštelovat světla.
ppp: Také mám jednu zkušenost, když jsem si nechal na Peugeotu v jednom servisu seřídit světla, ještě ten den jsem jel na STK. Technik jen nechápavě kroutil hlavou "co to bylo za magora, co si hrál s těmi světly", když jsem mu ukázal účet z toho servisu, ochotně mi světla srovnal. Na Nubiru jsem v jiné STK platil 50,-Kč (nebylo to v rámci prohlídky).
Daewoo Nubira kombi, 2.0 CDX, 2000, plná výbava
Uživatelský avatar
V.Brousek
Příspěvky: 2707
Registrován: čtv zář 02, 2004 20:45
Bydliště: Česká Lípa

Příspěvek od V.Brousek »

Jenda píše:Výměna žárovky nemůže rozštelovat světla.
ppp: Také mám jednu zkušenost, když jsem si nechal na Peugeotu v jednom servisu seřídit světla, ještě ten den jsem jel na STK. Technik jen nechápavě kroutil hlavou "co to bylo za magora, co si hrál s těmi světly", když jsem mu ukázal účet z toho servisu, ochotně mi světla srovnal. Na Nubiru jsem v jiné STK platil 50,-Kč (nebylo to v rámci prohlídky).
Tak asi nemají konkurenci(STK).U nás to bylo doposud ve všech STK zdarma. -i
Daewoo Matíz - Průměr.spotř. r.1999 - 2010 = 5,49/100 km
Hyundai i10 Style průměrná spotř. 01/2012 - 31.12.2012 = 6,34/100 km- ujeto celkem 17 500 km
Uživatelský avatar
mrk
Příspěvky: 2098
Registrován: pát led 23, 2004 19:51
Bydliště: Piešťany
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mrk »

Jenda píše:Výměna žárovky nemůže rozštelovat světla.
ppp: Také mám jednu zkušenost, když jsem si nechal na Peugeotu v jednom servisu seřídit světla, ještě ten den jsem jel na STK. Technik jen nechápavě kroutil hlavou "co to bylo za magora, co si hrál s těmi světly", když jsem mu ukázal účet z toho servisu, ochotně mi světla srovnal. Na Nubiru jsem v jiné STK platil 50,-Kč (nebylo to v rámci prohlídky).
no a ja som dal v Renault servise v PIESTANOCH pozriet a nastavit brzdy na Skodovke (mali akciu), pozreli, zmerali, vraj OK a o tyzden auto nepreslo STK kvoli nerovnomernemu ucinku brzd.
Daewoo Lanos 1.5
Škoda Octavia 1.6
Uživatelský avatar
sonny
Příspěvky: 159
Registrován: stř dub 20, 2005 11:05
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sonny »

Lanos byl pred vanoci na STK, ale menil jsem zarovky a myslim, ze to sviti niz nez by melo
Lanos 1.5i, r.v.99
Odpovědět

Zpět na „LANOS“