Fabia - Kalos

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee

Návštěvník

Fabia - Kalos

Příspěvek od Návštěvník »

da sa porovnavat Fabia s Kalosom? kamoši hovoria ze nie lebo Fabia je 100x lepsia
Reklama
 

Uživatelský avatar
Tomáš
Příspěvky: 2002
Registrován: stř zář 29, 2004 14:54
Bydliště: KLECANY

Příspěvek od Tomáš »

....tak si jí kup a neporovnávej , když kámoši říkali.......
MATIZ SE 0.8 r.v. 2000 modrá metla a NUBIRA Wagon SX 1.6 , 16V r.v. 1998 červená, příležitostně s bílým bydlíkem N126e
Uživatelský avatar
Kessler
Příspěvky: 1676
Registrován: úte lis 08, 2005 10:43
Bydliště: Brno-střed Československo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kessler »

Jistě že se dá porovnat...moji rodiče takhle porovnávali, chtěli sedan a nakonec zjistili, že Fabia byla ve stejné výbavě skoro o 100 tisíc dražší...záleží co od toho auta člověk očekává...Fabia nabízí oproti Kalosovi sportovní svezení, možnost dieselu, možnost mít kombíka...Kalos je zase pohodlnější, levnější, větší výbava a člověk může koupit 3-dveř...prostě se chce s obojím projet a vybrat si co bude víc vyhovovat...argument, že Fabia je 100x lepší, protože je 100x lepší, je docela nanic...
'89 Daewoo Racer 1.5 -> '98 Škoda Felicia 1.3 -> '77 Mercedes-Benz W123 240D - Das Auto
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

Nekteri lide si stale bohuztel mysli, ze ceska auta jsou valitnejsi, levnejsi, maji levnejsi dily nez konkurence a ze korejci sou peknej smejd. Mozna to platilo v letech 90-tych, kdy se tady prodaval korodujici racer atd.. ale ne dnes ;)
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
mrk
Příspěvky: 2098
Registrován: pát led 23, 2004 19:51
Bydliště: Piešťany
Kontaktovat uživatele:

Re: Fabia - Kalos

Příspěvek od mrk »

Anonymous píše:da sa porovnavat Fabia s Kalosom? kamoši hovoria ze nie lebo Fabia je 100x lepsia
pomylil si si rubriku - VTIPY su v POKECI

a ak nie, tak preco sa to pytas tu na fore, porovnaj si to predsa sam - nevieme co konkretne chces na tych autach porovnavat, a kamosov sa nabuduce nepytaj - taraju.
Uživatelský avatar
Kessler
Příspěvky: 1676
Registrován: úte lis 08, 2005 10:43
Bydliště: Brno-střed Československo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kessler »

milosh píše:korodujici racer
Přesně tak :D
'89 Daewoo Racer 1.5 -> '98 Škoda Felicia 1.3 -> '77 Mercedes-Benz W123 240D - Das Auto
Uživatelský avatar
eMKa Slovensko
Příspěvky: 2087
Registrován: úte zář 30, 2003 20:41
Bydliště: TN - NMnV
Kontaktovat uživatele:

Re: Fabia - Kalos

Příspěvek od eMKa Slovensko »

Anonymous píše:da sa porovnavat Fabia s Kalosom? kamoši hovoria ze nie lebo Fabia je 100x lepsia
no tak potom by mala hadam byt aj 100x drahsia asi, a nie iba o nejakyxg 100.000 :lol: :lol: :lol:

boze aj ja chcem takych kamaratov :lol: :lol:

ale teraz vazne!
ako to napisal Kessler s tym uplne suhlasim, mame demokraciu a aj keby mi 1000 kamaratov povedalo ze je Fabia lepsia a mne sa jednoducho nepacia jej jazdne vlastnosti, cena, vybava, a samozrejme aj celkovy vzhlad + nemalu ulohu hraju technicke parametre + to co od auta ocakavam tak nema sancu, ak by toto splnal Trabant tak si kupim Trabant. a kazdeho moze byt po tom akurat tak prd.

Kazdy ma svoje priority, svoj vlastny nazor a svoju hlavu. Nehovorim ze Fabia je zle auto, ale mne sa jednoducho nepaci. Mam tu cest (ak to tak mozem nazvat) sa vozit s kombickom 1,4 a nieje to az take zle. ale mne ucaroval jednoducho Lanos druhej generacie, a aj tu ma seru tak isto menej kvalitne pouzite plasty ako su vo fabii ale co uz. holt nemal som na auto vyssej triedy aby som mal este aj plasty ako oktavia/nubira/leganza (ked uz to porovaname zo skodovkami) auto splna to co som od neho ocakaval
LANOS eMKa Slovensko, http://www.lanosclub.com
Obrázek
LPG POSITIVE - Lovato LovEco01
Uživatelský avatar
Blue Lanos
Příspěvky: 4033
Registrován: pát srp 29, 2003 17:10
Bydliště: NMnV

Příspěvek od Blue Lanos »

bodaj by si sa aj stazoval :lol: ked ti to zere malo jak dieselak :D nezabudaj nato kto hovoril kup to kup to :oops: :D :lol: :D :lol:
http://www.cardomain.com/id/27101976
Lanos SE 1.5l 8v 4door 63kw/86HP, PS,AC,PW,EA,Rear spojler,15" Dezent T,195/50 R15 Uniroyal,REMUS orig,Green Filter,KYB Excel G
LPG POSITIVE - Lovato LovEco01
Obrázek
Uživatelský avatar
eMKa Slovensko
Příspěvky: 2087
Registrován: úte zář 30, 2003 20:41
Bydliště: TN - NMnV
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od eMKa Slovensko »

Blue Lanos píše:bodaj by si sa aj stazoval :lol: ked ti to zere malo jak dieselak :D nezabudaj nato kto hovoril kup to kup to :oops: :D :lol: :D :lol:
ten isty co mi poradil aj super puklice s ktorych jedna uz uletela neviem kde a stal a500 Sk kus :lol: :lol:
LANOS eMKa Slovensko, http://www.lanosclub.com
Obrázek
LPG POSITIVE - Lovato LovEco01
Uživatelský avatar
mrk
Příspěvky: 2098
Registrován: pát led 23, 2004 19:51
Bydliště: Piešťany
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mrk »

eMKa Slovensko píše:
Blue Lanos píše:bodaj by si sa aj stazoval :lol: ked ti to zere malo jak dieselak :D nezabudaj nato kto hovoril kup to kup to :oops: :D :lol: :D :lol:
ten isty co mi poradil aj super puklice s ktorych jedna uz uletela neviem kde a stal a500 Sk kus :lol: :lol:
este stale sme ich nevideli :?
Uživatelský avatar
Blue Lanos
Příspěvky: 4033
Registrován: pát srp 29, 2003 17:10
Bydliště: NMnV

Příspěvek od Blue Lanos »

eMKa Slovensko píše:
Blue Lanos píše:bodaj by si sa aj stazoval :lol: ked ti to zere malo jak dieselak :D nezabudaj nato kto hovoril kup to kup to :oops: :D :lol: :D :lol:
ten isty co mi poradil aj super puklice s ktorych jedna uz uletela neviem kde a stal a500 Sk kus :lol: :lol:
Keby si ich mal poistene stahovacou paskou tak ich mas 7 a 1/2 roka ako ja :cry:
http://www.cardomain.com/id/27101976
Lanos SE 1.5l 8v 4door 63kw/86HP, PS,AC,PW,EA,Rear spojler,15" Dezent T,195/50 R15 Uniroyal,REMUS orig,Green Filter,KYB Excel G
LPG POSITIVE - Lovato LovEco01
Obrázek
pekrtek
Příspěvky: 741
Registrován: úte bře 02, 2004 18:34

Příspěvek od pekrtek »

Příští týden je ve SM test Kalos - Getz - Fabia tak můžeš porovnat.
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

Petr Krtička píše:Příští týden je ve SM test Kalos - Getz - Fabia tak můžeš porovnat.
V jakej den? kupuju !!!!! :D
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
mipo
Příspěvky: 1507
Registrován: úte kvě 10, 2005 18:47
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mipo »

milosh píše:V jakej den? kupuju !!!!! :D
Aj mňa by to zaujímalo!
Uživatelský avatar
Kessler
Příspěvky: 1676
Registrován: úte lis 08, 2005 10:43
Bydliště: Brno-střed Československo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kessler »

Příští pondělí...to je 16.1.2006...SM 4/06
'89 Daewoo Racer 1.5 -> '98 Škoda Felicia 1.3 -> '77 Mercedes-Benz W123 240D - Das Auto
Odpovědět

Zpět na „POKEC“