Gumová vana do kufru

Moderátor: Blue Lanos

Uživatelský avatar
Mirek
Příspěvky: 406
Registrován: ned čer 05, 2005 14:09
Bydliště: Velké Meziříčí

Gumová vana do kufru

Příspěvek od Mirek »

Máte někdo gumovou vanu do kufru? Na http://www.daewoodedek.cz/ je mají v nabídce (Autodoplňky) pro sedan i hatchback, ale bez fotky.
Kalos sedan 1,4 16V r. v. 2005
Reklama
 

Topol
Příspěvky: 1842
Registrován: pát led 07, 2005 21:44
Bydliště: Nový Bor

Příspěvek od Topol »

Pěkný dobrý večer! :D Nad nulou teče ze střech,sních mokrý :(
Vanu nemám i když si myslím,že to nemusí být špatný! Mám gumový koberečky aty jsou fajn obvzlášť teť v zimě.Protože když máš látku a jsou
mokré tak zvyšují vlhkost ve voze a i pocení skel.V kufru dokut nepovezeš něco co by se mohlo rozlít tak je to jedno.Nedej pámbů třeba čpavek,rybičky nebo jakýkoliv jinej smrad! :lol: Ale na co jsem koukal tak u Dědka je za 699 kč a v Hulvákách za 2490 kč! :shock:
Ať nám jezdí a nezlobí :P
Landy

Příspěvek od Landy »

Mám ju v kalose sedan, kupoval som ju priamo od predajcu u nás v Topoľčanoch. Boli dve varianty jedna hladká a ja som kúpil takú, ktorá má v strede protišmykovú časť /niečo také ako sa používa na prístrojovky pre mobily/ okraj celej vane je zdvihnutý asi o 5 cm /praktické, nič sa ti nerozleje, nerozsype.
Môžem len doporučiť, super vec. Guma je mäkká a dobre sa s ňou manipuluje. J presne tvarovaná a kopíruje obrysy kufra.
Cena tej drahšej s protišmykovou úpravou bola 1330,- Sk
Ľuboš
Příspěvky: 19
Registrován: pon zář 12, 2005 18:56
Bydliště: Ružomberok

Gumová vaňa

Příspěvek od Ľuboš »

Môžem len potvrdiť tie najlepšie skúsenosti s gumovou vaňou do kufra auta. Tento praktický doplnok ocení len ten komu sa nechtiac podarilo niečo v kufri svojho auta vyliať. Táto vaňa veľmi uťahčí čistenie priestoru kufra auta. Skúste to nebudete banovať :P
Uživatelský avatar
Blue Lanos
Příspěvky: 4033
Registrován: pát srp 29, 2003 17:10
Bydliště: NMnV

Příspěvek od Blue Lanos »

...na lanosa tu vanicku v TO nemaju :?: :)
http://www.cardomain.com/id/27101976
Lanos SE 1.5l 8v 4door 63kw/86HP, PS,AC,PW,EA,Rear spojler,15" Dezent T,195/50 R15 Uniroyal,REMUS orig,Green Filter,KYB Excel G
LPG POSITIVE - Lovato LovEco01
Obrázek
Topol
Příspěvky: 1842
Registrován: pát led 07, 2005 21:44
Bydliště: Nový Bor

Příspěvek od Topol »

Dobrý večer :D Klid nula :(
Naprastotý souhlas jak to půjde tak ji taky kupuji! :!:
Ať nám jezdí i s gumovou vaničkou a nezlobí :P
Uživatelský avatar
Akri
Příspěvky: 4273
Registrován: stř zář 10, 2003 18:50
Bydliště: Česká Třebová
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Akri »

Uz jsem to jednou daval do technicke sekce, ale ze jste to Vy kluci, tak Vam to sem davam znova :lol: :lol: Jinak ja ji mam v aute uz dva roky a kdyz neco vezu a zaseru to, vyndam ji a vymeju hadici vodou a jde zpatky, nema to chybu :D

DAEWOO Kalos Hatchback
774 Kč
http://www.koberce-online.cz/index.php? ... 0Hatchback
DAEWOO Kalos Sedan
922 Kč
http://www.koberce-online.cz/index.php? ... os%20Sedan
ObrázekAKRI - (byl) Muž z Ria !
:!: AVEOtici všech zemí, spojte se :)
Uživatelský avatar
Mirek
Příspěvky: 406
Registrován: ned čer 05, 2005 14:09
Bydliště: Velké Meziříčí

Příspěvek od Mirek »

Akri píše:Uz jsem to jednou daval do technicke sekce, ale ze jste to Vy kluci, tak Vam to sem davam znova :lol: :lol: Jinak ja ji mam v aute uz dva roky a kdyz neco vezu a zaseru to, vyndam ji a vymeju hadici vodou a jde zpatky, nema to chybu :D
Ó díky ti velký Akrisone. Máš ji (gumovou vanu) z koberce-online? Obrázky tam uvedené jsou jen vzorové (pro každé auto stejný obrázek) a jako velikost mají uvedeno "pro každé auto"...? Nerad bych koupil nějaký univerzál, který je potřeba upravit na požadovanou velikost. V případě vany (skutečně vany se zvednutým okrajem) si případnou úpravu nedokážu dost dobře představit :)
Kalos sedan 1,4 16V r. v. 2005
Uživatelský avatar
Akri
Příspěvky: 4273
Registrován: stř zář 10, 2003 18:50
Bydliště: Česká Třebová
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Akri »

Mirek píše:
Akri píše:Uz jsem to jednou daval do technicke sekce, ale ze jste to Vy kluci, tak Vam to sem davam znova :lol: :lol: Jinak ja ji mam v aute uz dva roky a kdyz neco vezu a zaseru to, vyndam ji a vymeju hadici vodou a jde zpatky, nema to chybu :D
Ó díky ti velký Akrisone. Máš ji (gumovou vanu) z koberce-online? Obrázky tam uvedené jsou jen vzorové (pro každé auto stejný obrázek) a jako velikost mají uvedeno "pro každé auto"...? Nerad bych koupil nějaký univerzál, který je potřeba upravit na požadovanou velikost. V případě vany (skutečně vany se zvednutým okrajem) si případnou úpravu nedokážu dost dobře představit :)
Velky vezire, ja ji mam z http://www.autodilykrc.cz ale tam uz ji nemaji, je to polska vyroba, je to takovy tuhy plast-guma, dno je protiskluzovy, je to na veky, neznicis to, ta investice se vyplati :D
Jo a samozrejme ze ma zvedle okraje, je to tak delane, kdyz se ti tam neco vysype, nebo vyleje, vyperes to wapem, nebo hadici a po okapani, to zase das zpet, mne se to osvedcilo mnohokrat, naposledy kdyz jsem mel plnej kufr vencu na dusicky a pak tam byla halda jehlici, slo to ven, vysypat a zpet, zadna krec :D :D
Naposledy upravil(a) Akri dne ned pro 18, 2005 21:48, celkem upraveno 1 x.
ObrázekAKRI - (byl) Muž z Ria !
:!: AVEOtici všech zemí, spojte se :)
Uživatelský avatar
Mirek
Příspěvky: 406
Registrován: ned čer 05, 2005 14:09
Bydliště: Velké Meziříčí

Příspěvek od Mirek »

Mám ji - z http://www.koberce-online.cz, plastovou za cca 750 vč. poštovného. Včera mi ji přivezli. Zatím moc nesedí, byla stočená a blbě se naležela, ale bude to v pohodě.
Kalos sedan 1,4 16V r. v. 2005
Uživatelský avatar
LIFELIKE
Příspěvky: 747
Registrován: čtv srp 11, 2005 07:57
Bydliště: TRNAVA
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od LIFELIKE »

Tak ja som to dostala pre Kaloska od Ježiška. Znamená to, že cenu neviem, dokonca ani miesto nákupu. Ale určite to bolo nedaleko TT, takže ak by mal niekto vážny záujem o info, tak sa Ježiška spýtam :-)
Vyzerá to dobre a tá protišmyková úprava je tiež super. Výrobca (dovozca): www.sotra.cz
Obrázek
CHEVROLET KALOS HB 1.2 SE+A/C 5D PLUS - červená SUPER RED
CITROEN C4 - 1,4; 16V; Seduction - rouge LUCIFER
Uživatelský avatar
Blue Lanos
Příspěvky: 4033
Registrován: pát srp 29, 2003 17:10
Bydliště: NMnV

Příspěvek od Blue Lanos »

:P jee pekna :P
http://www.cardomain.com/id/27101976
Lanos SE 1.5l 8v 4door 63kw/86HP, PS,AC,PW,EA,Rear spojler,15" Dezent T,195/50 R15 Uniroyal,REMUS orig,Green Filter,KYB Excel G
LPG POSITIVE - Lovato LovEco01
Obrázek
Uživatelský avatar
Kessler
Příspěvky: 1676
Registrován: úte lis 08, 2005 10:43
Bydliště: Brno-střed Československo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kessler »

Vypadá to opravdu dobře...a ta sluneční clona je chytře umístěná... :P
'89 Daewoo Racer 1.5 -> '98 Škoda Felicia 1.3 -> '77 Mercedes-Benz W123 240D - Das Auto
Uživatelský avatar
Jenda
Příspěvky: 145
Registrován: stř čer 15, 2005 17:07
Bydliště: Chodov u KV

Příspěvek od Jenda »

Jen by mě zajímalo, kam si zapínají bezpečnostní pásy cestující na zadním sedadle...
Daewoo Nubira kombi, 2.0 CDX, 2000, plná výbava
Odpovědět

Zpět na „KALOS“