Buch a som v priekope.

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
tvb
Příspěvky: 24
Registrován: čtv dub 21, 2005 23:46
Kontaktovat uživatele:

Buch a som v priekope.

Příspěvek od tvb »

Mam LPG espero s big nadrzou v kufri (60l boiler)

Na a moja historka z poslednej soboty :

Slobodny chalan, co budes cely den robit... tak sadnem o 9.00 do auta a idem do prace este cosi porobit.. budujeme ten socializmus, tak som si zobral pracovnu sobotu.

No akurat fajn nasnezilo tak som najprv odhadzoval 10cm snehu z dvora .. rozcvicka na rano .. ok parada :)

Vystartuje, pustim FUN a bezi fajna pesnicka, smyka sa na ceste jak na klzacke, ale sak mam nejakych 70tis najazdene, nebudem sa serinkat 30tkou... dobra hudba idem si 50tkou... zakruta, cesta neposypana (9.30 sobota.. co by som chcel) zrazu mi uteka zadok a uz sa toci cele auto... prechadza to do protismeru a len rozmyslam kde to buchne a co bude.. havrijku nemam.

No v protismere nikto ... ale poviem vam predbehol ma zadok a bokom som sa zosmikol do priekopy tak ze predne kolesa dole, zadok este na ceste ... nic, pokrivene vobec nic ani zadne poskodenie, ale spodok auta poryloval asi 2 metre snehu na krajnici a potom meter zeme, taka fajna raselina makka :)

Vystupim .. a uz idu okolo prvy "zachrancovia" ako som tam stal .. preslo okolo asi 10 aut.. okrem starej skodofky,m ktorej som sa postavil do cesty nikto nezastavil... vsetci pekne smerofka a isli do pecka.... skodofka ma nevytiahla tak cakam dalej... za minutku su policajti..l. haha parada pokuticka bude...

Policajt mi povedal ze niekto volal ze havarka.... no fasa hovorim, ale nezastavil mi nikto ani sa nikto nespytal ci mi nic nieje... policajt len kukaaa jak bulo :)

No a kto ide okolo ?

posypacia tatrofka a sype jej to .. skoda ze 15 minut neskoro...

tak som zapol lano (TESCO) ... tatrofka zabrala .. prd .. lano na cucky

mal som nastastie druhe lano (TESCO) tak som dal dvojmo.. no uz ma to vytiahlo... pekne som podakoval

policajt ma z laskou pustil bez pokuty, takze som happy ze som zdravy, auto je v pohode a vseci su spokojny...

Ponaucenie :

Ak mate LPG do zakruty na mokrom snehu max 30km/h
Fabia by zvladla 60km/h bez zavahania

PS: Gymy : MATADOR MP56
Espero 1.5DOHC LPG, elektrony, tazne 155tis km
Reklama
 

Uživatelský avatar
palikx
Příspěvky: 6250
Registrován: ned úno 20, 2005 13:56
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od palikx »

No moc pekna story.tak hlavne ze to vsecko dobre dopadlo.pohadka na dobrou noc :lol: tak dobrou
Skoda Octavia combi 1,9tdi upravena na 81KW
Skoda Fabia 1,9tdi-pd 74kw
Simson s 51
SKODA GARDE pro radost(zatim jen starost-shanim marne dily)
SKODA 105 S abych se nenudil
tvb
Příspěvky: 24
Registrován: čtv dub 21, 2005 23:46
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tvb »

palikx píše:No moc pekna story.tak hlavne ze to vsecko dobre dopadlo.pohadka na dobrou noc :lol: tak dobrou
dobru
Espero 1.5DOHC LPG, elektrony, tazne 155tis km
Uživatelský avatar
peter NR
Příspěvky: 1081
Registrován: sob dub 30, 2005 22:25
Bydliště: Nitra

Příspěvek od peter NR »

No, len by som chcel poznamenať, že podľa mňa na to, aby si mohol ísť 60-tkou po lade do zákruty ti nestačí ani Fabia, ani zimné gumy ani 70-tis. najazd. km - na to treba mať kolesá s ocelovými hrotmi... ;)
ex: Chevrolet AVEO SE pearl black
ex: Espero 1.5 16V
Uživatelský avatar
Blue Lanos
Příspěvky: 4033
Registrován: pát srp 29, 2003 17:10
Bydliště: NMnV

Příspěvek od Blue Lanos »

peter NR píše:No, len by som chcel poznamenať, že podľa mňa na to, aby si mohol ísť 60-tkou po lade do zákruty ti nestačí ani Fabia, ani zimné gumy ani 70-tis. najazd. km - na to treba mať kolesá s ocelovými hrotmi... ;)
..... ktore nie su povolene :lol: :lol: 8)
http://www.cardomain.com/id/27101976
Lanos SE 1.5l 8v 4door 63kw/86HP, PS,AC,PW,EA,Rear spojler,15" Dezent T,195/50 R15 Uniroyal,REMUS orig,Green Filter,KYB Excel G
LPG POSITIVE - Lovato LovEco01
Obrázek
ppp
Příspěvky: 3372
Registrován: úte dub 12, 2005 19:24
Bydliště: SC , BA

Příspěvek od ppp »

Ja sice neznasam ludi, ktori si myslia, ze na zimnych mozu ist v zime tak ako v lete na letnych ale na tvb obranu musim povedat ze mne sa na espere s mp56 smyka viac na letnych. A to este nie je lad, len poprsane a kde tu trocha strku. Este ked nebrzdia na ubitom snehu kde debicy na skodovke brzdili, tak dajme tomu, ale aby zimna pneumatika na mokre ceste hrabala aj pri miernej akceleracii tak to je na mna trosku prilis.
tvb
Příspěvky: 24
Registrován: čtv dub 21, 2005 23:46
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tvb »

ppp píše:Ja sice neznasam ludi, ktori si myslia, ze na zimnych mozu ist v zime tak ako v lete na letnych ale na tvb obranu musim povedat ze mne sa na espere s mp56 smyka viac na letnych. A to este nie je lad, len poprsane a kde tu trocha strku. Este ked nebrzdia na ubitom snehu kde debicy na skodovke brzdili, tak dajme tomu, ale aby zimna pneumatika na mokre ceste hrabala aj pri miernej akceleracii tak to je na mna trosku prilis.
Ja som zo smyku prekvapeny nebol, ale to pretacanie ma nasr.lo .. to uz jak moja stara 105ka. normalne ma predbehol zadek. A musim poznamenat ze som siel do 50km, nie 60.. so zvedavy kolko by ste sli vy.. 30 ? ved to sa ani zaradit neda..:)
Espero 1.5DOHC LPG, elektrony, tazne 155tis km
Uživatelský avatar
]Rebro[
Příspěvky: 2350
Registrován: pát srp 06, 2004 10:39
Bydliště: Vsade dobre, doma najlepsejsie

Příspěvek od ]Rebro[ »

Trebalo by aby tu situaciu v ktorej si bol ty simohol kazdy vyskusat a potom by sa dalo na tu temu bavit.
Je: Volvo V50
Bola: Nexia GL
Spotreba - 2 motory
POWERED by JRD McLAREN
tvb
Příspěvky: 24
Registrován: čtv dub 21, 2005 23:46
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tvb »

]Rebro[ píše:Trebalo by aby tu situaciu v ktorej si bol ty simohol kazdy vyskusat a potom by sa dalo na tu temu bavit.
Dobre urobime testy,
Ty dodaj auto, ja zakrutu :lol:
Espero 1.5DOHC LPG, elektrony, tazne 155tis km
Uživatelský avatar
]Rebro[
Příspěvky: 2350
Registrován: pát srp 06, 2004 10:39
Bydliště: Vsade dobre, doma najlepsejsie

Příspěvek od ]Rebro[ »

Ja nemam auto, ja mam Nexiu :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Je: Volvo V50
Bola: Nexia GL
Spotreba - 2 motory
POWERED by JRD McLAREN
Odpovědět

Zpět na „ESPERO“