Kadiaľ sa ne/vlámať do Kalosu...

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Uživatelský avatar
Qtinka
Příspěvky: 12
Registrován: čtv lis 10, 2005 15:09
Bydliště: BA

Kadiaľ sa ne/vlámať do Kalosu...

Příspěvek od Qtinka »

Tak tomuto neverim... Prave som sa vratila zo servisu, už pri kúpe som si všimla prasknutú kľučku (presnejšie spodný polooblúk pod pohyblivou časťou vonkajšej kľučky dverí) , bola som lenivá to reklamovať hneď... Našťastie aj po pol roku od kúpy bola odsúhlasená záručná výmena.
Hneď ako novú kľučku namontovali, servisák mi ukázal tú pôvodnú - nebola prasknutá (ako by aj také miesto samo prasklo), niekto sa to pokúšal vypáčiť, alebo vylomiť, aj tesniaca guma bola prerezaná! :? Nechápem ako sa niekto mohol pokúšat cez také miesto vlámať do auta...
Tak teraz tŕpnem či mi to uznajú ako záručnú opravu alebo nie... Každopádne som sa nezmohla ani na slovo :(
P.S. Sorry, nemám fotku, dufam ze som dobre popísala to "miesto činu"
KALOS 1,2HB SE Star2 - "Charlie"
Reklama
 

Uživatelský avatar
peter NR
Příspěvky: 1081
Registrován: sob dub 30, 2005 22:25
Bydliště: Nitra

Příspěvek od peter NR »

Zrejme chcel vylomiť kľučku a cez vzniknutú dieru by sa potom dostal k tiahlu zámku... - a je to...! :?
ex: Chevrolet AVEO SE pearl black
ex: Espero 1.5 16V
Uživatelský avatar
schomi
Příspěvky: 183
Registrován: sob led 15, 2005 20:23
Bydliště: Krupka (tj blízko Teplic)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od schomi »

Do felicie se mi dostali s obyčejným šroubovákem, stačilo ho pouze strčit do zámku a vypáčit ho :x ! A měsíc staré radio fuč! :cry:
Uživatelský avatar
mipo
Příspěvky: 1507
Registrován: úte kvě 10, 2005 18:47
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mipo »

schomi píše:Do felicie se mi dostali s obyčejným šroubovákem, stačilo ho pouze strčit do zámku a vypáčit ho :x !
Tak sa dostaneš aj do Fábie a Octávky.
Uživatelský avatar
Qtinka
Příspěvky: 12
Registrován: čtv lis 10, 2005 15:09
Bydliště: BA

Příspěvek od Qtinka »

Takze, vymenu klucky mi nastastie k uhrade nedali, ale aj tak... Nemam z toho dobry pocit.
A aby toho nebolo dost, asi pred tyzdnom mi nejaky "inteligent" (v ciernom mercedese s tmavymi sklami) PORIADNE oskrel pravy zadny naraznik - az na plast :cry: Jasne ze nemalo zmysel sa do toho pustat, vodic pri aute uz nebol, ale moja krasna modra farba na jeho aute mu pekne svietila :cry: Blbec, mal oskrete vsetky 4 svoje narazniky, asi tak parkuje bezne...
No, co uz, tak sa parkuje v Bratislave. Ale nechapem to, a je mi to strasne luto!!! Ja ked parkujem aj popri starej obuchanej skodove, davam pozor, vazim si majetok druhych...

Hmm, tak pekne "medzisviatky" ;)
KALOS 1,2HB SE Star2 - "Charlie"
Uživatelský avatar
Blue Lanos
Příspěvky: 4033
Registrován: pát srp 29, 2003 17:10
Bydliště: NMnV

Příspěvek od Blue Lanos »

Presne ako hovoris ani ja som nikomu dverami neoskrel za 8 r. ani len S100 ale ja mam dvere, ked sa pozriem od kufra su obite obe strany ako hruska. Ja neviem co to je za ludi.... :x :? :cry:
http://www.cardomain.com/id/27101976
Lanos SE 1.5l 8v 4door 63kw/86HP, PS,AC,PW,EA,Rear spojler,15" Dezent T,195/50 R15 Uniroyal,REMUS orig,Green Filter,KYB Excel G
LPG POSITIVE - Lovato LovEco01
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „KALOS“