Přední repro NEXIA

Diskusní forum Daewoo Nexia clubu.

Moderátoři: Blue Lanos, Admins

Uživatelský avatar
Kolopo
Příspěvky: 84
Registrován: stř bře 30, 2005 23:17
Bydliště: Praha

Přední repro NEXIA

Příspěvek od Kolopo »

Potřeboval bych jiný přední repráky (vypovídaj službu), chtěl bych se zeptat zda máte někdo zkušenosti než s tima sériovkama? za prvý jsou tam 8ohmový což by snad nevadilo kdybych tam dal4ohm a vzadních nechal 8mi? a potom ta jejich vejška co sem se takhle rozhlížel tak sou aspoň o 5mm vyšší=narvu je tam :?:
Reklama
 

Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

Skus dat tieto.Mam ich tiez a hraju super.
Obrázek
Uživatelský avatar
Kessler
Příspěvky: 1676
Registrován: úte lis 08, 2005 10:43
Bydliště: Brno-střed Československo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kessler »

Já se teda nevyznám v reprácích, ale pamatuju si, že když jsem kupoval rádio, tak mě ve specializovaných prodejnách odrazovali od značky Sencor, že prý je to poruchové...tak jsem nakonec koupil Panasonic, který nebyl o moc dražší...bohužel jsem nestihl ověřit kvalitu, bo mě to rádio po měsíci šlohli :(
'89 Daewoo Racer 1.5 -> '98 Škoda Felicia 1.3 -> '77 Mercedes-Benz W123 240D - Das Auto
Uživatelský avatar
peter NR
Příspěvky: 1081
Registrován: sob dub 30, 2005 22:25
Bydliště: Nitra

Příspěvek od peter NR »

ak dáš dopredu 4ohmové a vzadu budú 8ohmové, bude hrať predok hlasnejšie ako zadok, takže to budeš musieť vyvážiť fadrom... Ale ak máš origo rádio - neviem, či konc. stupeň nebol stavaný na 8ohm.... :?
ex: Chevrolet AVEO SE pearl black
ex: Espero 1.5 16V
Uživatelský avatar
Radoslav Hološka
Příspěvky: 856
Registrován: sob kvě 08, 2004 09:53
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Radoslav Hološka »

Kluci,kluci,v tejto velkosti mozu hrat dobre len zn. Kenwood,Hertz,Sinus Live a im podobne. Repro v cenovej kategorii okolo 900,- Sk/Cz nikdy v tomto priemere hrat dobre nebudu. A este k tomu v takej slabej ozvucnici ako je v Nexii predna palubka. V Nexii mam Kenwood a su uspokojive,v Leganze Hertz a to uz je spicka.
Uživatelský avatar
peter NR
Příspěvky: 1081
Registrován: sob dub 30, 2005 22:25
Bydliště: Nitra

Příspěvek od peter NR »

Radoslav Hološka píše:...900,- Sk/Cz ...
...sa mi páči, že si zobral Cz/Sk jedna k jednej... :lol: :lol:
ex: Chevrolet AVEO SE pearl black
ex: Espero 1.5 16V
Uživatelský avatar
Radoslav Hološka
Příspěvky: 856
Registrován: sob kvě 08, 2004 09:53
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Radoslav Hološka »

peter NR píše:
Radoslav Hološka píše:...900,- Sk/Cz ...
...sa mi páči, že si zobral Cz/Sk jedna k jednej... :lol: :lol:
Priblizne teda...
S.v.o.b.i.k
Příspěvky: 788
Registrován: sob úno 19, 2005 21:48
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od S.v.o.b.i.k »

Já mam ve předu sráče,ale chci tam blaupunkt,ale pokud chceš fakt dobrej zvuk,kup si komponentní reproduktory do dveří...Jinak,co se teď vyrábí rádia,tak maj rozmezí 4 - 8 Ohmů,takže si s tim starost nedělej,ale čim míň ohmů,tim ten reprák má větší výchylku a rozbíjí zvuk,takže jakoby hraje míň a můžeš ho míň zatěřovat,prostě to jen vyšteluješ podle sebe...Já to mam udělaný tak,že na výstup rádia ve předu mam napojený 2 reproduktory o 4ohmech a daj dohromady 8,takže jim můžu nakládat víc než kdyby tam byl jen jeden 4ohmovej....

Ale jelikož já mam zatim 6 repráků,sub v platu,bass box a 2 zesíky,ale ve předu mam jen ty v palubovce,tak chci ještě přidat ty do dveří,aby to fakt hrálo dobře...
Uživatelský avatar
kaso
Příspěvky: 1723
Registrován: pát bře 11, 2005 00:05

Příspěvek od kaso »

Radoslav Hološka píše:Kluci,kluci,v tejto velkosti mozu hrat dobre len zn. Kenwood,Hertz,Sinus Live a im podobne. Repro v cenovej kategorii okolo 900,- Sk/Cz nikdy v tomto priemere hrat dobre nebudu. A este k tomu v takej slabej ozvucnici ako je v Nexii predna palubka. V Nexii mam Kenwood a su uspokojive,v Leganze Hertz a to uz je spicka.
Rado tie repro mam v palubke ja a hraju super.A teraz neviem ako dokazes ze tie tvoje hraju lepsie ako moje.Len preto ze maju lepsiu znacku?Sencor je japonska znacka a repro ma dobru kvalitu.
ex: Daewoo Nexia
now: BMW 7
Uživatelský avatar
Kolopo
Příspěvky: 84
Registrován: stř bře 30, 2005 23:17
Bydliště: Praha

Příspěvek od Kolopo »

Ten reprák je tam přidělanej jen za dvě packy a ty zbylí dvě mi připadaj že by tam i překáželi a co celková vejška těch repro je tam limit- je tam tubus k větráku ale vypadá že by se podal kdybych měl hlubší reprák. Jinák na rádiu mám výstup pro repro 4-8ohm a regulace př.-zadní tam je, takže by to mělo být v klidu!! snad podle vás jestli sem to doře pochopil. Ještě bych měl jeden dotaz,jakej je rozdíl mezi dual a koaxial repro????Diky všem
Kolopo
Peter KE
Příspěvky: 231
Registrován: pát dub 01, 2005 20:22
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Peter KE »

S.v.o.b.i.k píše:Já mam ve předu sráče,ale chci tam blaupunkt,ale pokud chceš fakt dobrej zvuk,kup si komponentní reproduktory do dveří...Jinak,co se teď vyrábí rádia,tak maj rozmezí 4 - 8 Ohmů,takže si s tim starost nedělej,ale čim míň ohmů,tim ten reprák má větší výchylku a rozbíjí zvuk,takže jakoby hraje míň a můžeš ho míň zatěřovat,prostě to jen vyšteluješ podle sebe...Já to mam udělaný tak,že na výstup rádia ve předu mam napojený 2 reproduktory o 4ohmech a daj dohromady 8,takže jim můžu nakládat víc než kdyby tam byl jen jeden 4ohmovej....

Ale jelikož já mam zatim 6 repráků,sub v platu,bass box a 2 zesíky,ale ve předu mam jen ty v palubovce,tak chci ještě přidat ty do dveří,aby to fakt hrálo dobře...
tie 4ohmove ti budu hrat sice "silnejsie" ale citlivost maju mensiu takze z hladiska kvality zvuku nie je to az tak dobre je to dobre len pre silu (hlasitost).
Daewoo RACER 1.5GSi rv. 1993
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6633
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

Ja mel tyto a hraly taky celkem dobre. Ale musely by se udelat krouzky ze dreva, aby to bylo pridelany poradne a ne na tom papundeklu, kterej se klepe uz sam od sebe a jeste do nej poustet basy :lol:

Ted mam repro ve dverich, vyskace na miste tech puvodnich a hraje cool.
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
JRD McLAREN
Příspěvky: 3598
Registrován: ned říj 10, 2004 20:09
Bydliště: Mexico City
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od JRD McLAREN »

No ja som tam dal repro zn. TESLA..
8 Ohm, na wataz si uz nespomenem...
dvojpasmove...

..a hraju SUPER... bohate mi to staciii....

..no a ktechnickym veciam..
..co sa tyka "spodnej vysky repro" .. -teda vyska od uchytu k spodku magnetu...
..tam vola nieje, taqze ak si myslish ze by si to tam narval, taq si nefandi..
...bud by si deformoval vyfuky kurenia, alebo papundekel palubnej dosky..

..pri vrchnej vyske mozes pocitat MAXimalne z 1cm.. , teda povedzme ze
vyskovy reproduktor moze vytrcat max 1cm nad zakladnou repro...

..uchytenie je 2 Bodove, - cize zvysne dva uchyty na repro je treba odstranit..

na spolujazdcovej strane je vymena lahsia, u sofera tazsia, ..
..pokial si to este nikdy nemenil, taq sa priprav na rozobtatie "povice palubnej dosky"...
Uživatelský avatar
Franta P.
Příspěvky: 2775
Registrován: úte pro 07, 2004 00:29
Bydliště: Pelhřimov

Příspěvek od Franta P. »

Jdu do těch Sencorů už sem je objednal.
Protože já mám přední repro vysypaný to chrastí jak svině.
Ale jak sem měl to orig rádio TANK tak vzadu sem neměl žádný vejšky a s tou Oravou hrajou uplně super. Nedrnčí mi víko kufru krásný basy+ vejšky a vše to ztíhaj. to orig rádiu proti tomuhle bylo ROSÁČ.
Uživatelský avatar
Franta P.
Příspěvky: 2775
Registrován: úte pro 07, 2004 00:29
Bydliště: Pelhřimov

Příspěvek od Franta P. »

Maj ty repráky doufám průměr 10cm??????????
Odpovědět

Zpět na „NEXIA“