Přezutí na zimu

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
laimes
Příspěvky: 2
Registrován: pon říj 17, 2005 21:33

Přezutí na zimu

Příspěvek od laimes »

upozorňuju všechny,na možný problém při přezouvání a při nových discích,u modelů 2006 nejdou nasadit zpátky puklice,protože jsou šroubovací,jedině že byste použili originál nové disky chevrolet...
laimes
Reklama
 

Topol
Příspěvky: 1842
Registrován: pát led 07, 2005 21:44
Bydliště: Nový Bor

Re: Přezutí na zimu

Příspěvek od Topol »

laimes píše:upozorňuju všechny,na možný problém při přezouvání a při nových discích,u modelů 2006 nejdou nasadit zpátky puklice,protože jsou šroubovací,jedině že byste použili originál nové disky chevrolet...
laimes
Pěkný dobrý večer :D Mírný severák -3 st 8 cm sněhu :(
Měl jsem podobný problém a to jsem si nechal navlíct zimáky na ráfky z Opla./přiškrábnutá středovka a ET menší o 7 mm/.Zkrátka když jsem chtěl nasadit poklice tak čuměly tak cenťák.To znamená,že trochu závěje a byl bych bez nich.Tak jsem si nechal vytočit z novoduru kola prům.16,5 cm a víte co já to zítra fyfotím aby jste to viděli.
Ať nám jezdí a nezlobí! :P

Tak jsem poslal fotky MIPOVI aby je sem dal./Taky se to budu muset naučit/
Kotoče jsou přišroubovaný MS šroubama M 6 .Je tam i fotka nouzového kladívka.Koupeno v Plusu asi za 99 kč.Jsou tam hroty na sklo.řezač na pásy a i malá baterka. Je přidělaný na tunelu u spolujezdce.Tam nikomu nepřekáží a je každému na dosah.Jak se říká "Když pámbů dá a nebudu to nikdy potřebovat tak nevadí" Ale zase na druhou stranu čert nikdy nespí :lol:
Tak ať nám jezdí a nezlobí :P
Kurňa porád sněháňky :(
dada

puklice

Příspěvek od dada »

hi...ja som si to vsimla, az ked jedna puklica dostala nohy...hm no co uz, uz su len tri :(
Odpovědět

Zpět na „KALOS“