Nadrzka ostrekovaca a expanzka pre abs

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
ppp
Příspěvky: 3372
Registrován: úte dub 12, 2005 19:24
Bydliště: SC , BA

Nadrzka ostrekovaca a expanzka pre abs

Příspěvek od ppp »

Prosim Vas ako to vyzera s nadrzkou ostrekovaca a expanzkou pre abs? Viem ze nadrzka je ukryta pod blatnikom aby urobila miesto pre expanzku, ale na vrakaci som sa k nej nedostal (bol tam este plast a nemal som na to naradie. To espero bolo z rakuska, vybava CD a mam pocit ze na nadrzke bol aj snimac hladiny. Je to pre tuto nadrzku bezne, alebo to mali len niektore? A aky motorek tam vlasten je a kde?
Je tato nadrzka aj s expanzkou bez problemov zamenna do espera bez abs?
Pytam sa preto, lebo mam lpg a chcel by som to tam trosku zreorganizovat kvoli miestu a nechcem davat splynovac tam kam oficialne patri. Lenze teraz je namiesto povodnej expanzky a ta je tam kde velmi pekne zavadzia a poskodzuje okoloveduce hadice.
Reklama
 

stanoc
Příspěvky: 111
Registrován: ned srp 14, 2005 10:43
Bydliště: spišsky štvrtok

Re: Nadrzka ostrekovaca a expanzka pre abs

Příspěvek od stanoc »

ppp píše:Prosim Vas ako to vyzera s nadrzkou ostrekovaca a expanzkou pre abs? Viem ze nadrzka je ukryta pod blatnikom aby urobila miesto pre expanzku, ale na vrakaci som sa k nej nedostal (bol tam este plast a nemal som na to naradie. To espero bolo z rakuska, vybava CD a mam pocit ze na nadrzke bol aj snimac hladiny. Je to pre tuto nadrzku bezne, alebo to mali len niektore? A aky motorek tam vlasten je a kde?
Je tato nadrzka aj s expanzkou bez problemov zamenna do espera bez abs?
Pytam sa preto, lebo mam lpg a chcel by som to tam trosku zreorganizovat kvoli miestu a nechcem davat splynovac tam kam oficialne patri. Lenze teraz je namiesto povodnej expanzky a ta je tam kde velmi pekne zavadzia a poskodzuje okoloveduce hadice.
espera co mali ABS mali inaksiu expanzku prave kvoli ABS a nadržka na ostrekovač neviem či je inakšia ale asi nie.je tam aj snimač kvapaliny a motorček je v spodnej časti nadržky.inak ak to všetko potrebuješ tak to mam.
stanoc
Příspěvky: 111
Registrován: ned srp 14, 2005 10:43
Bydliště: spišsky štvrtok

Re: Nadrzka ostrekovaca a expanzka pre abs

Příspěvek od stanoc »

stanoc píše:
ppp píše:Prosim Vas ako to vyzera s nadrzkou ostrekovaca a expanzkou pre abs? Viem ze nadrzka je ukryta pod blatnikom aby urobila miesto pre expanzku, ale na vrakaci som sa k nej nedostal (bol tam este plast a nemal som na to naradie. To espero bolo z rakuska, vybava CD a mam pocit ze na nadrzke bol aj snimac hladiny. Je to pre tuto nadrzku bezne, alebo to mali len niektore? A aky motorek tam vlasten je a kde?
Je tato nadrzka aj s expanzkou bez problemov zamenna do espera bez abs?
Pytam sa preto, lebo mam lpg a chcel by som to tam trosku zreorganizovat kvoli miestu a nechcem davat splynovac tam kam oficialne patri. Lenze teraz je namiesto povodnej expanzky a ta je tam kde velmi pekne zavadzia a poskodzuje okoloveduce hadice.
espera co mali ABS mali inaksiu expanzku prave kvoli ABS a nadržka na ostrekovač neviem či je inakšia ale asi nie.je tam aj snimač kvapaliny a motorček je v spodnej časti nadržky.inak ak to všetko potrebuješ tak to mam.
pozeral som teraz do katalogu a nadržka ostrekovača je tiež inakšia,tie čo mali ABS mali aj snimač kvapaliny a motorčeky su tiež ine.sABS maju v blatniku nadržku a bezABS maju pri motore ,asi tolko
ppp
Příspěvky: 3372
Registrován: úte dub 12, 2005 19:24
Bydliště: SC , BA

Příspěvek od ppp »

Napis kolko za to chces, urcite sa dohodneme :). Takze je to fakt aj so snimacom? Potrebujem aj nadrzku s motorkom pre ostrekovace aj expanzku (a asi aj hadice co k tomu vedu plus drziaky ak tam dake su). Inac tie tiahla na stierace som zistil ze nove stoja 1200, tak to sa mi oplati kupit nove.
stanoc
Příspěvky: 111
Registrován: ned srp 14, 2005 10:43
Bydliště: spišsky štvrtok

Příspěvek od stanoc »

ppp píše:Napis kolko za to chces, urcite sa dohodneme :). Takze je to fakt aj so snimacom? Potrebujem aj nadrzku s motorkom pre ostrekovace aj expanzku (a asi aj hadice co k tomu vedu plus drziaky ak tam dake su). Inac tie tiahla na stierace som zistil ze nove stoja 1200, tak to sa mi oplati kupit nove.
prideš a dohodneme sa šak to maš ako keby kamenom dohodiť,a tie stierače podla mna -nove tiahla.
ppp
Příspěvky: 3372
Registrován: úte dub 12, 2005 19:24
Bydliště: SC , BA

Příspěvek od ppp »

Takze vo stvrtok ma ocakavaj :). Cez mobil ma uz ponavigujes kam mam ist.
stanoc
Příspěvky: 111
Registrován: ned srp 14, 2005 10:43
Bydliště: spišsky štvrtok

Příspěvek od stanoc »

ppp píše:Takze vo stvrtok ma ocakavaj :). Cez mobil ma uz ponavigujes kam mam ist.
najlepsie by bolo doobedu do 12:00hod alebo potom poobede od 15:00hod,robim každy den.
ppp
Příspěvky: 3372
Registrován: úte dub 12, 2005 19:24
Bydliště: SC , BA

Příspěvek od ppp »

Takze doobeda. Rano o 7:00 som v lidli :) po radijo :), potom ho este otestujem (v skodovke mam komplet kabelaz, len to pripnem na iso konektor) a potom hura za Tebou na dalsi nakup. To zase bude prachov v pr.... :) :roll:
stanoc
Příspěvky: 111
Registrován: ned srp 14, 2005 10:43
Bydliště: spišsky štvrtok

Příspěvek od stanoc »

ppp píše:Takze doobeda. Rano o 7:00 som v lidli :) po radijo :), potom ho este otestujem (v skodovke mam komplet kabelaz, len to pripnem na iso konektor) a potom hura za Tebou na dalsi nakup. To zase bude prachov v pr.... :) :roll:
u teba v prdeli a u mna vo vrecku
Odpovědět

Zpět na „ESPERO“