Vyhrievanie spätných zrkadiel

Moderátor: Blue Lanos

Uživatelský avatar
LIFELIKE
Příspěvky: 747
Registrován: čtv srp 11, 2005 07:57
Bydliště: TRNAVA
Kontaktovat uživatele:

Vyhrievanie spätných zrkadiel

Příspěvek od LIFELIKE »

Pri kúpe vozidla som pozabudla na vyhrievanie spätných zrkadiel. Popravde sme si mysleli, že to ten náš Kalosko už má. Ale nemal a bolo to OK... ani podľa papierov mať nemal.
Teraz by som chcela tento nedostatok napraviť. Máte niekto skúsenosti s domontovaním vyhrievania?????? Čo to stojí????
CHEVROLET KALOS HB 1.2 SE+A/C 5D PLUS - červená SUPER RED
CITROEN C4 - 1,4; 16V; Seduction - rouge LUCIFER
Reklama
 

Uživatelský avatar
mipo
Příspěvky: 1507
Registrován: úte kvě 10, 2005 18:47
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mipo »

Najväčší problém vidím v záruke. Neatorizovaný zásah do elektriky má za následok stratu záruky.
Predpokladám, že v servise ti poradia objednať si vyhrievané zrkadlá a ich montáž.
Uživatelský avatar
Kessler
Příspěvky: 1676
Registrován: úte lis 08, 2005 10:43
Bydliště: Brno-střed Československo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kessler »

mipo píše:Najväčší problém vidím v záruke. Neatorizovaný zásah do elektriky má za následok stratu záruky.
Predpokladám, že v servise ti poradia objednať si vyhrievané zrkadlá a ich montáž.
Samozřejmě chápu že konkrétně pro LIFELIKE tohle asi nemá valný význam...jediná možnost je autorizovaný servis...ale napadlo mě že to možná nějaký kutil ocení...
'89 Daewoo Racer 1.5 -> '98 Škoda Felicia 1.3 -> '77 Mercedes-Benz W123 240D - Das Auto
Uživatelský avatar
mipo
Příspěvky: 1507
Registrován: úte kvě 10, 2005 18:47
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mipo »

Kessler píše:Samozřejmě chápu že konkrétně pro LIFELIKE tohle asi nemá valný význam...jediná možnost je autorizovaný servis...ale napadlo mě že to možná nějaký kutil ocení...
Téma ohľadom výroby vyhrievania bola presunutá https://www.chevroletclub.cz/viewtopic.php?t=4538
Uživatelský avatar
LIFELIKE
Příspěvky: 747
Registrován: čtv srp 11, 2005 07:57
Bydliště: TRNAVA
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od LIFELIKE »

hm.... takze nove zrkadla...
to bude musiet počkať do budúceho roka už...... aj ked v zime by ich bolo treba najviac..... ale čo narobím?....
Ked pôjdem v aprili na servisnu, tak sa popýtam a prípadne našporím :-)
CHEVROLET KALOS HB 1.2 SE+A/C 5D PLUS - červená SUPER RED
CITROEN C4 - 1,4; 16V; Seduction - rouge LUCIFER
Uživatelský avatar
LIFELIKE
Příspěvky: 747
Registrován: čtv srp 11, 2005 07:57
Bydliště: TRNAVA
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od LIFELIKE »

Tak je to cca 6 tisíc za nové zrkadlá + práca.
Je to dosť drahý špás... ale uvidíme.... aspoň mám nový cieľ :-)
CHEVROLET KALOS HB 1.2 SE+A/C 5D PLUS - červená SUPER RED
CITROEN C4 - 1,4; 16V; Seduction - rouge LUCIFER
Uživatelský avatar
Blue Lanos
Příspěvky: 4033
Registrován: pát srp 29, 2003 17:10
Bydliště: NMnV

Příspěvek od Blue Lanos »

LIFELIKE píše:Tak je to cca 6 tisíc za nové zrkadlá + práca.
Je to dosť drahý špás... ale uvidíme.... aspoň mám nový cieľ :-)
....ajeeeje to je ranec :shock: to je presne ako mne povedali pred 7 rokmi, ked som chcel prirobit predne hmlovky :oops: chceli za to krasnych 11tisic :x a teraz som si ich montol za par supov :lol: :lol: Chcelo by to kupit tie "specialne" zrkadla a nejak to domontovat akurat ta zaruka... :oops:
http://www.cardomain.com/id/27101976
Lanos SE 1.5l 8v 4door 63kw/86HP, PS,AC,PW,EA,Rear spojler,15" Dezent T,195/50 R15 Uniroyal,REMUS orig,Green Filter,KYB Excel G
LPG POSITIVE - Lovato LovEco01
Obrázek
Uživatelský avatar
Blue Lanos
Příspěvky: 4033
Registrován: pát srp 29, 2003 17:10
Bydliště: NMnV

Příspěvek od Blue Lanos »

Tak nasiel som vyhrievane spetaky ako navod na lanos ;)
V CCCP je vsetko :lol:

http://gallery.lanos.in.ua/album13
http://www.cardomain.com/id/27101976
Lanos SE 1.5l 8v 4door 63kw/86HP, PS,AC,PW,EA,Rear spojler,15" Dezent T,195/50 R15 Uniroyal,REMUS orig,Green Filter,KYB Excel G
LPG POSITIVE - Lovato LovEco01
Obrázek
Uživatelský avatar
mipo
Příspěvky: 1507
Registrován: úte kvě 10, 2005 18:47
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mipo »

LIFELIKE píše:Tak je to cca 6 tisíc za nové zrkadlá + práca.
Je to dosť drahý špás... ale uvidíme.... aspoň mám nový cieľ :-)
Tak cena ma neprekvapuje, pravdu povediac by som čakal aj viac:-) Počkám túto zimu ako sa mi bude jazdiť bez toho.

Inak za hmlovky si vypýtali cca. 12000 a viac. Nevedl mi povedať presne cenu. Sranda, v Čimelickej predjani Chevrolet chceli za hmlovky 6000KČ aj s montážou, tak asi v lete pôjdu hmlovky na auto.
Uživatelský avatar
Blue Lanos
Příspěvky: 4033
Registrován: pát srp 29, 2003 17:10
Bydliště: NMnV

Příspěvek od Blue Lanos »

mipo píše:
LIFELIKE píše:Tak je to cca 6 tisíc za nové zrkadlá + práca.
Je to dosť drahý špás... ale uvidíme.... aspoň mám nový cieľ :-)
Tak cena ma neprekvapuje, pravdu povediac by som čakal aj viac:-) Počkám túto zimu ako sa mi bude jazdiť bez toho.

Inak za hmlovky si vypýtali cca. 12000 a viac. Nevedl mi povedať presne cenu. Sranda, v Čimelickej predjani Chevrolet chceli za hmlovky 6000KČ aj s montážou, tak asi v lete pôjdu hmlovky na auto.
mne 11.OOO,- pred 7 rokmi :evil:
http://www.cardomain.com/id/27101976
Lanos SE 1.5l 8v 4door 63kw/86HP, PS,AC,PW,EA,Rear spojler,15" Dezent T,195/50 R15 Uniroyal,REMUS orig,Green Filter,KYB Excel G
LPG POSITIVE - Lovato LovEco01
Obrázek
Uživatelský avatar
LIFELIKE
Příspěvky: 747
Registrován: čtv srp 11, 2005 07:57
Bydliště: TRNAVA
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od LIFELIKE »

Pre mňa osobne by väčší zmysel mali tie vyhrievané zrkadlá ako hmlovky.
Čo sa pamätám, tak snád možno 10x za 20 rokov som jazdila v takej hmle, že by sa tie hmlovky uživili. Väčšinou ich majú machri zapnuté zbytočne, iba čo ohrozujú protiidúcich vodičov.
Ale zarosené spätné zrkadla alebo s kvapkami vody to je bežná záležitosť .... a to by som veru ocenila viac, keby som si mala vybrať do čoho chcem najskôr investovať.
Jasné, že by som prijala obe veci, ale čo ked sú to také pálky....
CHEVROLET KALOS HB 1.2 SE+A/C 5D PLUS - červená SUPER RED
CITROEN C4 - 1,4; 16V; Seduction - rouge LUCIFER
Topol
Příspěvky: 1842
Registrován: pát led 07, 2005 21:44
Bydliště: Nový Bor

Příspěvek od Topol »

Pěkný dobrý večer :D Mírný severáček -3st asi 8 cm sněhu :(
LIFELIKE máš pravdu v tom,že cokoliv ti pomůže ve výhledu je dobré!
I když dneska jsem jel z Liberce a jednu chvíli jsem měl tak zasněžený boční skla,že jsem ani ty zrcátka neviděl! :shock:
Ale jinak si myslím,že v každým chlapovy aspoň kousek toho "machra" je!
Ale hlavně machrujem kvuli vám ženám ;) I když uznávám,že někdy je to blbý ale co naděláš.Vždyť jsme jen mužský :lol: Ale když jsou mlhovky správně tak by proti jedoucím neměly vadit. :?
Ať nám jezdí a nezlobí :P
Uživatelský avatar
Tompetr
Příspěvky: 242
Registrován: pát říj 29, 2004 13:43
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Tompetr »

LIFELIKE píše:Pre mňa osobne by väčší zmysel mali tie vyhrievané zrkadlá ako hmlovky.
Čo sa pamätám, tak snád možno 10x za 20 rokov som jazdila v takej hmle, že by sa tie hmlovky uživili. Väčšinou ich majú machri zapnuté zbytočne, iba čo ohrozujú protiidúcich vodičov.
Ale zarosené spätné zrkadla alebo s kvapkami vody to je bežná záležitosť .... a to by som veru ocenila viac, keby som si mala vybrať do čoho chcem najskôr investovať.
Jasné, že by som prijala obe veci, ale čo ked sú to také pálky....
tak to já bych radši bral ty mlhovky. vždycky když přesedám ze služebního auta, které je má do toho mojeho drobka, tak hledám to zapínání mlhovek marně :-) a zvlášť teď na podzim a v zimě. co se týče zrcátka tak bez toho se dá žit. přece máme jedno taky uvnitř, ne?
Uživatelský avatar
Blue Lanos
Příspěvky: 4033
Registrován: pát srp 29, 2003 17:10
Bydliště: NMnV

Příspěvek od Blue Lanos »

ja som teda rad, ze mam uz tie hmlovky :oops: este mi spataky nezamrzli :?
http://www.cardomain.com/id/27101976
Lanos SE 1.5l 8v 4door 63kw/86HP, PS,AC,PW,EA,Rear spojler,15" Dezent T,195/50 R15 Uniroyal,REMUS orig,Green Filter,KYB Excel G
LPG POSITIVE - Lovato LovEco01
Obrázek
Uživatelský avatar
Kessler
Příspěvky: 1676
Registrován: úte lis 08, 2005 10:43
Bydliště: Brno-střed Československo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kessler »

Já mlhovky nemám a DOST mě to vadí. Protože sice se do mlhy dostanu třikrát za rok, ale pak to stojí za to...na zrcátka stačí škrabka a hadr a je to.
'89 Daewoo Racer 1.5 -> '98 Škoda Felicia 1.3 -> '77 Mercedes-Benz W123 240D - Das Auto
Odpovědět

Zpět na „KALOS“