Nenažrané myši

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Saša
Příspěvky: 101
Registrován: pon říj 18, 2004 14:49
Bydliště: Hradec Králové

Nenažrané myši

Příspěvek od Saša »

Ahoj všichni,jedna prosba o radu. Když jsem si nechal loni dovézt Espero,tak jedna z kosmetických vad bylo to, že "tapecírung" na přední kapotě a ta pěnová hmota v motorovém prostoru pod předním oknem, byla částečně ožraná od myší. S tou hmotou pod oknem se asi nic dělat nedá a díru v čalounění kapoty jsem provizorně překryl částí čalounění z jiného vozu.
Kuk sem:
https://www.chevroletclub.cz/album_pic.php?pic_id=829
https://www.chevroletclub.cz/album_pic.php?pic_id=828
https://www.chevroletclub.cz/album_pic.php?pic_id=830
Otázka: Nemáte někdo tip kde sehnat nový nebo zachovalý "tapecírung" na přední kapotu?
Předem díky.
Daewoo Espero 2,0 CD automatic, 77kW.Modrá metalíza,klima,komplet v elektrice,palubní počítač Made in USSR.
Reklama
 

Uživatelský avatar
peter NR
Příspěvky: 1081
Registrován: sob dub 30, 2005 22:25
Bydliště: Nitra

Příspěvek od peter NR »

Skús v sekcii Predám - nájdi inzerát "Predám veci z Espera 1,5"
ex: Chevrolet AVEO SE pearl black
ex: Espero 1.5 16V
Uživatelský avatar
peter NR
Příspěvky: 1081
Registrován: sob dub 30, 2005 22:25
Bydliště: Nitra

Příspěvek od peter NR »

Takže dnes som bol v Trnave na vrakáči a je tam dosť vykuchané biele espero - ale ten tapacír tam je. Zospodu - tá čierna strana je neporušená, zvrchu je to v jenom mieste také akoby odrané, ale nie roztrhané... Chlapík chce za to 200sk- pýtal som sa...
ex: Chevrolet AVEO SE pearl black
ex: Espero 1.5 16V
stanoc
Příspěvky: 111
Registrován: ned srp 14, 2005 10:43
Bydliště: spišsky štvrtok

Příspěvek od stanoc »

peter NR píše:Takže dnes som bol v Trnave na vrakáči a je tam dosť vykuchané biele espero - ale ten tapacír tam je. Zospodu - tá čierna strana je neporušená, zvrchu je to v jenom mieste také akoby odrané, ale nie roztrhané... Chlapík chce za to 200sk- pýtal som sa...
na kapote mate tlmiacu dečku-tapacir?ja som to nemal ani na jednom z dvoch aut
mal by som on zaujem tiež aj s prichytkami
Uživatelský avatar
peter NR
Příspěvky: 1081
Registrován: sob dub 30, 2005 22:25
Bydliště: Nitra

Příspěvek od peter NR »

No ja to nemám a myslím si že to nemá na 1,5-ke skoro nikto... Majú to esperá, čo sú dovezené zvonka - tie majú aj originál elektrony a tak... A možno to majú 1,8 a 2-litre :?
ex: Chevrolet AVEO SE pearl black
ex: Espero 1.5 16V
stanoc
Příspěvky: 111
Registrován: ned srp 14, 2005 10:43
Bydliště: spišsky štvrtok

Příspěvek od stanoc »

peter NR píše:No ja to nemám a myslím si že to nemá na 1,5-ke skoro nikto... Majú to esperá, čo sú dovezené zvonka - tie majú aj originál elektrony a tak... A možno to majú 1,8 a 2-litre :?
ja mam dovezene z vonku 1,5 a nebolo to tam asi to bude iba na 1,8a 2,0.
Uživatelský avatar
peter NR
Příspěvky: 1081
Registrován: sob dub 30, 2005 22:25
Bydliště: Nitra

Příspěvek od peter NR »

stanoc píše:
peter NR píše:No ja to nemám a myslím si že to nemá na 1,5-ke skoro nikto... Majú to esperá, čo sú dovezené zvonka - tie majú aj originál elektrony a tak... A možno to majú 1,8 a 2-litre :?
ja mam dovezene z vonku 1,5 a nebolo to tam asi to bude iba na 1,8a 2,0.
Ale to čo je v TT bola 1,5-ka dovezená z talianska- tuším... Inak teraz ma napadá - a čo výbava CDX :?:
ex: Chevrolet AVEO SE pearl black
ex: Espero 1.5 16V
stanoc
Příspěvky: 111
Registrován: ned srp 14, 2005 10:43
Bydliště: spišsky štvrtok

Příspěvek od stanoc »

peter NR píše:
stanoc píše:
peter NR píše:No ja to nemám a myslím si že to nemá na 1,5-ke skoro nikto... Majú to esperá, čo sú dovezené zvonka - tie majú aj originál elektrony a tak... A možno to majú 1,8 a 2-litre :?
ja mam dovezene z vonku 1,5 a nebolo to tam asi to bude iba na 1,8a 2,0.
Ale to čo je v TT bola 1,5-ka dovezená z talianska- tuším... Inak teraz ma napadá - a čo výbava CDX :?:
moze byt ale aj tak tomu nerozumiem ,že podla čoho to tam davali
Uživatelský avatar
peter NR
Příspěvky: 1081
Registrován: sob dub 30, 2005 22:25
Bydliště: Nitra

Příspěvek od peter NR »

To fakt neviem ale Saša má CD, mimochdom v tom zápale snahy pomôcť som si ani nevšimol, že ten tapacír v trnave Sašovi moc nepomôže - ..............keď je z Hradca Králové :lol: Jsem to já ale vúl...
ex: Chevrolet AVEO SE pearl black
ex: Espero 1.5 16V
stanoc
Příspěvky: 111
Registrován: ned srp 14, 2005 10:43
Bydliště: spišsky štvrtok

Příspěvek od stanoc »

peter NR píše:To fakt neviem ale Saša má CD, mimochdom v tom zápale snahy pomôcť som si ani nevšimol, že ten tapacír v trnave Sašovi moc nepomôže - ..............keď je z Hradca Králové :lol: Jsem to já ale vúl...
cestu do Trnavy už asi nebudeš mat,žeby som zobral ja ten tapacir
Uživatelský avatar
peter NR
Příspěvky: 1081
Registrován: sob dub 30, 2005 22:25
Bydliště: Nitra

Příspěvek od peter NR »

stanoc píše:
peter NR píše:To fakt neviem ale Saša má CD, mimochdom v tom zápale snahy pomôcť som si ani nevšimol, že ten tapacír v trnave Sašovi moc nepomôže - ..............keď je z Hradca Králové :lol: Jsem to já ale vúl...
cestu do Trnavy už asi nebudeš mat,žeby som zobral ja ten tapacir
No do TT chdím tak raz za mesiac, niekedy častejšie... kedy pôjdem najbližšie, to neviem. Keď pôjdem, dám vedieť či to ešte chceš...
ex: Chevrolet AVEO SE pearl black
ex: Espero 1.5 16V
stanoc
Příspěvky: 111
Registrován: ned srp 14, 2005 10:43
Bydliště: spišsky štvrtok

Příspěvek od stanoc »

peter NR píše:
stanoc píše:
peter NR píše:To fakt neviem ale Saša má CD, mimochdom v tom zápale snahy pomôcť som si ani nevšimol, že ten tapacír v trnave Sašovi moc nepomôže - ..............keď je z Hradca Králové :lol: Jsem to já ale vúl...
cestu do Trnavy už asi nebudeš mat,žeby som zobral ja ten tapacir
No do TT chdím tak raz za mesiac, niekedy častejšie... kedy pôjdem najbližšie, to neviem. Keď pôjdem, dám vedieť či to ešte chceš...
OK vybavene-dohodnute
Saša
Příspěvky: 101
Registrován: pon říj 18, 2004 14:49
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Saša »

Dík za snahu, ale ta Trnava je přece jen trošku z ruky. Na Slovensko sice jezdím celkem často a mám tam i část rodiny, ale stejně by to bylo dost složité. Ocenil bych nějaký bližžší tip.
Daewoo Espero 2,0 CD automatic, 77kW.Modrá metalíza,klima,komplet v elektrice,palubní počítač Made in USSR.
Uživatelský avatar
peter NR
Příspěvky: 1081
Registrován: sob dub 30, 2005 22:25
Bydliště: Nitra

Příspěvek od peter NR »

Tak to bohužel nemám... :?
ex: Chevrolet AVEO SE pearl black
ex: Espero 1.5 16V
Uživatelský avatar
RoSta
Příspěvky: 613
Registrován: ned říj 03, 2004 23:19
Bydliště: PRIEVIDZA
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od RoSta »

Len tak mimochodom...
Už spolu 2 krát som mal pocit, že v tom našom "meste" zase nejak smrdia kanály...
A spolu 2 krát som z motorového priestoru vytiahol zdochnutého potkana, z toho posledného už vyliezali červíky, fakt dobrý pocit. A nebol by som ho asi našiel, keby som nevyberal altík...
Bol zaseknutý na tom ramene, ktoré je ceľkom dole pod motorom, v strede (nepochopil som na čo tam je - to rameno). Ten prvý sa uvaril na expanzke...

Dúfam, že ich nenapadne žrať káble, to by ma už fakt nasrali...
http://www.TAXAMETER.sk
Ford Mondeo 1,6 LPG
Ex: Espero 1,5 LPG
Zrušenie ESPERA a dovoz MONDEA...
Odpovědět

Zpět na „ESPERO“