rekordne nizka spotreba

Moderátor: Blue Lanos

Uživatelský avatar
jakub
Příspěvky: 998
Registrován: úte srp 31, 2004 23:08

rekordne nizka spotreba

Příspěvek od jakub »

huraaaa :D prave jsem prorazil druhou bajnou hranici a mam rekordne nizkou spotrebu - mesto 8,28l - sice uz se v tuto chvili temer plazime - plynule rozjezdy, razeni s rozmyslem, ... ale mozna bych mohl atakovat i 8l !!! a to by byl narez :D
Reklama
 

Topol
Příspěvky: 1842
Registrován: pát led 07, 2005 21:44
Bydliště: Nový Bor

Re: rekordne nizka spotreba

Příspěvek od Topol »

jakub píše:huraaaa :D prave jsem prorazil druhou bajnou hranici a mam rekordne nizkou spotrebu - mesto 8,28l - sice uz se v tuto chvili temer plazime - plynule rozjezdy, razeni s rozmyslem, ... ale mozna bych mohl atakovat i 8l !!! a to by byl narez :D
Tentokrát bez pozdravu protože nevím,jestli dobře čtu a nebo jsem KO já?
zabijec
Příspěvky: 474
Registrován: stř zář 01, 2004 07:26
Bydliště: Milevsko

Re: rekordne nizka spotreba

Příspěvek od zabijec »

jakub píše:huraaaa :D prave jsem prorazil druhou bajnou hranici a mam rekordne nizkou spotrebu - mesto 8,28l - sice uz se v tuto chvili temer plazime - plynule rozjezdy, razeni s rozmyslem, ... ale mozna bych mohl atakovat i 8l !!! a to by byl narez :D
blahopreji, ale na economy soutezi bys byl asi prvni odzadu :lol:
Už bez Matesa
Uživatelský avatar
jakub
Příspěvky: 998
Registrován: úte srp 31, 2004 23:08

Re: rekordne nizka spotreba

Příspěvek od jakub »

Topol píše:
jakub píše:huraaaa :D prave jsem prorazil druhou bajnou hranici a mam rekordne nizkou spotrebu - mesto 8,28l - sice uz se v tuto chvili temer plazime - plynule rozjezdy, razeni s rozmyslem, ... ale mozna bych mohl atakovat i 8l !!! a to by byl narez :D
Tentokrát bez pozdravu protože nevím,jestli dobře čtu a nebo jsem KO já?
zkus si precist, co jsem behem svych poslednich peti prispevku psal ctyrikrat:

styl jizdy: 4-6km stop auto uplne vychladne, 4-6km stop autouplne vychladne, ... sestkrat za den timhle zpusobem vlastne cely mesic, obcas 10km, malokdy vice v kuse ... vsechno navic ujeto od svetel ke svetlum, ... najet na dalnici - tam zase 50 km nemuzete, cili opet zpomalujete, ... to vse s litrovym matezem a v liberci, kde je vse do kopce a furt zima, pote az to nekdo zkusi a dosahne 7,5litru ma muj obdiv, do te doby nazdar ...
Uživatelský avatar
jakub
Příspěvky: 998
Registrován: úte srp 31, 2004 23:08

Re: rekordne nizka spotreba

Příspěvek od jakub »

zabijec píše:
jakub píše:huraaaa :D prave jsem prorazil druhou bajnou hranici a mam rekordne nizkou spotrebu - mesto 8,28l - sice uz se v tuto chvili temer plazime - plynule rozjezdy, razeni s rozmyslem, ... ale mozna bych mohl atakovat i 8l !!! a to by byl narez :D
blahopreji, ale na economy soutezi bys byl asi prvni odzadu :lol:
ale prvni misto je prvni misto :lol: 8)
Uživatelský avatar
Tomáš
Příspěvky: 2002
Registrován: stř zář 29, 2004 14:54
Bydliště: KLECANY

Příspěvek od Tomáš »

První by musel bejt Bob ( Robert)
MATIZ SE 0.8 r.v. 2000 modrá metla a NUBIRA Wagon SX 1.6 , 16V r.v. 1998 červená, příležitostně s bílým bydlíkem N126e
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

ten by byl první ve více kategoriích
;)
Radim
Příspěvky: 60
Registrován: úte srp 31, 2004 12:09
Bydliště: Kolín

Příspěvek od Radim »

teď už s přihlášením
Uživatelský avatar
mrk
Příspěvky: 2098
Registrován: pát led 23, 2004 19:51
Bydliště: Piešťany
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mrk »

moje leto vyzeralo asi takto - raz az dva krat denne:
rano - start (studeny motor) - jazda 1.5 km (3 krizovatky) - kratky stop - 1,5km - OFF
vecer - start (studeny motor) - jazda 1 km (bez krizovatky) - kratky stop - 1,5km - OFF
no a spotreba okolo 9l
Daewoo Lanos 1.5
Škoda Octavia 1.6
Uživatelský avatar
Tomáš
Příspěvky: 2002
Registrován: stř zář 29, 2004 14:54
Bydliště: KLECANY

Příspěvek od Tomáš »

mrk píše:moje leto vyzeralo asi takto - raz az dva krat denne:
rano - start (studeny motor) - jazda 1.5 km (3 krizovatky) - kratky stop - 1,5km - OFF
vecer - start (studeny motor) - jazda 1 km (bez krizovatky) - kratky stop - 1,5km - OFF
no a spotreba okolo 9l
:lol: :lol: :lol: :lol: a moje léto vypadalo takto : pršelo, pršelo a pršelo , krátký STOP - a zase pršelo..........
MATIZ SE 0.8 r.v. 2000 modrá metla a NUBIRA Wagon SX 1.6 , 16V r.v. 1998 červená, příležitostně s bílým bydlíkem N126e
Topol
Příspěvky: 1842
Registrován: pát led 07, 2005 21:44
Bydliště: Nový Bor

Re: rekordne nizka spotreba

Příspěvek od Topol »

jakub píše:
Topol píše:
jakub píše:huraaaa :D prave jsem prorazil druhou bajnou hranici a mam rekordne nizkou spotrebu - mesto 8,28l - sice uz se v tuto chvili temer plazime - plynule rozjezdy, razeni s rozmyslem, ... ale mozna bych mohl atakovat i 8l !!! a to by byl narez :D
Tentokrát bez pozdravu protože nevím,jestli dobře čtu a nebo jsem KO já?
zkus si precist, co jsem behem svych poslednich peti prispevku psal ctyrikrat:

styl jizdy: 4-6km stop auto uplne vychladne, 4-6km stop autouplne vychladne, ... sestkrat za den timhle zpusobem vlastne cely mesic, obcas 10km, malokdy vice v kuse ... vsechno navic ujeto od svetel ke svetlum, ... najet na dalnici - tam zase 50 km nemuzete, cili opet zpomalujete, ... to vse s litrovym matezem a v liberci, kde je vse do kopce a furt zima, pote az to nekdo zkusi a dosahne 7,5litru ma muj obdiv, do te doby nazdar ...
Pěkný dobrý večer :D Neprší bez větru 8 st.
Nechtěl jsem se tě dotknout ale těch 8,5 mě připadá hrozně na litra.
Ať nám jezdí a nezlobí :P
Uživatelský avatar
jakub
Příspěvky: 998
Registrován: úte srp 31, 2004 23:08

Re: rekordne nizka spotreba

Příspěvek od jakub »

Topol píše:Nechtěl jsem se tě dotknout ale těch 8,5 mě připadá hrozně na litra.
viz co jsem psal, pak budeme diskutovat, matiz proste neni auto na spotrebu - ja se svoji tezkou nohou mel mensi spotrebu s daleko silnejsima autama - fullstop ...
Vojta

Příspěvek od Vojta »

Už jsem to psal v sekci ACH chiptuning - moje spotřeba po čipování. Teď jsem najezdil 350km po městě tak jako Jakub, zbytek na cestu Jeseník - Králíky a zpět. Cesta samá zatáčka a kopečky. Ještě jsem Matýska trochu vytáčel a spotřeba 5,82/100km. Tak nevím. Zatím si skoro všichni libují, jak Matýsek nežere.
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

Vojta píše:Už jsem to psal v sekci ACH chiptuning - moje spotřeba po čipování. Teď jsem najezdil 350km po městě tak jako Jakub, zbytek na cestu Jeseník - Králíky a zpět. Cesta samá zatáčka a kopečky. Ještě jsem Matýska trochu vytáčel a spotřeba 5,82/100km. Tak nevím. Zatím si skoro všichni libují, jak Matýsek nežere.
vojto privez ho do liberce, ja ti ho prevychovam 8)
Uživatelský avatar
Tomáš
Příspěvky: 2002
Registrován: stř zář 29, 2004 14:54
Bydliště: KLECANY

Příspěvek od Tomáš »

:shock: pozor v Liberci je anonymní převychovávatel Matízků.... :lol:
MATIZ SE 0.8 r.v. 2000 modrá metla a NUBIRA Wagon SX 1.6 , 16V r.v. 1998 červená, příležitostně s bílým bydlíkem N126e
Odpovědět

Zpět na „MATIZ“