Laděné svody 3->1

Moderátor: Blue Lanos

Ondras
Příspěvky: 1623
Registrován: sob bře 27, 2004 22:21
Bydliště: Ostrava Výškovice
Kontaktovat uživatele:

Laděné svody 3->1

Příspěvek od Ondras »

Byl jsem dnes kousek za čárou v Michael Tuning ( http://www.michael-tuning.pl/ ) a objednal laděné svody. Nerezové trubky, parohy se spojují až na úrovni vany nebo pod motorem a pružná spojka před katem. Příští týden v sobotu budou připraveny a budou se v Polsku montovat na auto. Tak jsem velice zvědavý, co to udělá.

V plánu jsou i další experimenty s výfukem jako je demontáž katu, nebo jeho nahrazení sportovním a nahrazení středového tlumiče rezonátorem. Cena svodů vč. montáže je pěkných 4300Kč :)
|\/| /\ '|' | '/.

byl to - ročník 1998 / 0.8i / přes 136.000 km / přímé sání, 15" alukola, snížení o 30mm, palubní počítač, otáčkoměr, sportovní interiér, folie, svody, laďáček a další capiny
Reklama
 

Uživatelský avatar
Rado
Příspěvky: 525
Registrován: pát led 21, 2005 16:28
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od Rado »

Tak to musis nafotit......som velice zvedavy

a ta cena ..sak to je jak zadarmo :lol:
Matiz SE 99 zelena metla - stale sa na nom pracuje
Uživatelský avatar
petrm
Příspěvky: 2945
Registrován: ned zář 28, 2003 19:28
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od petrm »

Tak ta cena je opravdu super jen aby pár let vydržely ;)
zabijec
Příspěvky: 474
Registrován: stř zář 01, 2004 07:26
Bydliště: Milevsko

Příspěvek od zabijec »

petrm píše:Tak ta cena je opravdu super jen aby pár let vydržely ;)
Je to nerez, tak to přežije matesa, tedy pokud mají poláci nerez kterej nerezne :D
Už bez Matesa
Uživatelský avatar
jakub
Příspěvky: 998
Registrován: úte srp 31, 2004 23:08

Re: Laděné svody 3->1

Příspěvek od jakub »

Ondras píše:Byl jsem dnes kousek za čárou v Michael Tuning ( http://www.michael-tuning.pl/ ) a objednal laděné svody. Nerezové trubky, parohy se spojují až na úrovni vany nebo pod motorem a pružná spojka před katem. Příští týden v sobotu budou připraveny a budou se v Polsku montovat na auto. Tak jsem velice zvědavý, co to udělá.

V plánu jsou i další experimenty s výfukem jako je demontáž katu, nebo jeho nahrazení sportovním a nahrazení středového tlumiče rezonátorem. Cena svodů vč. montáže je pěkných 4300Kč :)
paneboze to bude primo unikatni matiz (jakoze je uz ted), ale to snad ani pak nemuzes uz nikdy prodat tohle, to uz musi navzdy zustat clenem rodiny ... :D
Uživatelský avatar
Robert
Příspěvky: 1266
Registrován: úte srp 31, 2004 19:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Robert »

Hlavně by to nikdo nezaplatil :( Já teď prodávám msvýho a nemůžu se ho zbavit :(
Ondras
Příspěvky: 1623
Registrován: sob bře 27, 2004 22:21
Bydliště: Ostrava Výškovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ondras »

Já naštěstí nepočítám s prodejem... ;)
|\/| /\ '|' | '/.

byl to - ročník 1998 / 0.8i / přes 136.000 km / přímé sání, 15" alukola, snížení o 30mm, palubní počítač, otáčkoměr, sportovní interiér, folie, svody, laďáček a další capiny
Docent
Příspěvky: 1228
Registrován: ned bře 13, 2005 10:22

Příspěvek od Docent »

Robert píše:Hlavně by to nikdo nezaplatil :( Já teď prodávám msvýho a nemůžu se ho zbavit :(
Musíš ho nabídnout někomu, kdo nemá Internet, aby se nemoh dočíst o tý spotřebě :twisted: .
Vojta

Příspěvek od Vojta »

Robert píše:Hlavně by to nikdo nezaplatil :( Já teď prodávám msvýho a nemůžu se ho zbavit :(
No fuj, to jsou výrazy! Matýska a zbavit? Copak je to nějaká tchýně?
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

Ondro, ty ses porad hracicka :D
O kolik to zvedne vykon? Nebude to jen psychologicke, jako kdyz jsem si koupil ladeny koncovy tlumic a myslel ze to jede vic? :lol:
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Ondras
Příspěvky: 1623
Registrován: sob bře 27, 2004 22:21
Bydliště: Ostrava Výškovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ondras »

Hračička, to já jsem. To ani nevíš, co mi ještě leží v hlavě za nesmysly. :)

Přírůstek - nevím kolik dají čistě svody, ale počítám minimálně s pocítitelnou změnu průběhu výkonu a točáku. Svody jsou dlouhé / tenké, tedy optimální pro nižší otáčky. Každopádně změna proti sérii, která je děsná, bude k lepšímu. Pokud se to osvědčí, budu výfuk "otevírat" dál, tzn. nechám zjistit stav původního katíku a příp. vyměnit za sportovní, střeďák nahradit rezonátorem a možná vyšpekulovat nějkaký otevřený konec, ale je tam strašně málo místa, i když v polsku už se objevil mugen-like výfuk pro Matize.

Jen laděný konec udělá zvuk, ale s výkonem to moc nezahýbá.

Na jaře to chcu hodit na brzdu (škoda jen, že už to nestihnu teď). Ideálně, kdybych ku společnému výletu do Polska zbantoval i Vojtu. Co říkáš, Vojto?
|\/| /\ '|' | '/.

byl to - ročník 1998 / 0.8i / přes 136.000 km / přímé sání, 15" alukola, snížení o 30mm, palubní počítač, otáčkoměr, sportovní interiér, folie, svody, laďáček a další capiny
Vojta

Příspěvek od Vojta »

V zásadě jsem pro. Chtěl jsem to hodit na brzdu v Zábřehu, ale nějak se jim do toho něchtělo (prý moc práce atd.). Pokud to bude v rozumném termínu a budu mít na benzín (od dnešního dne jsem na ÚP), určitě bych jel. Samozřejmě záleží na tom, kam až to bude.
zabijec
Příspěvky: 474
Registrován: stř zář 01, 2004 07:26
Bydliště: Milevsko

Příspěvek od zabijec »

Vojta píše:od dnešního dne jsem na ÚP
Jestli ÚP znamená, že jsi "úplně bez práce", tak tobě bych doporučoval, jdi prodávat Matesy, tedy Sparky, budeš mít práci koníčkem ;)
Už bez Matesa
Uživatelský avatar
Tomáš
Příspěvky: 2002
Registrován: stř zář 29, 2004 14:54
Bydliště: KLECANY

Příspěvek od Tomáš »

Doufám , že si se Vojto z Matízka nezbláznil :lol: , neznamená to UP - ústavní péče ? :lol:
MATIZ SE 0.8 r.v. 2000 modrá metla a NUBIRA Wagon SX 1.6 , 16V r.v. 1998 červená, příležitostně s bílým bydlíkem N126e
Docent
Příspěvky: 1228
Registrován: ned bře 13, 2005 10:22

Příspěvek od Docent »

Úřad práce, pánové :( . Já tam byl vloni 2 měsíce, samozřejmě mně žádnou práci nejen nenašli, ale ani nenabídli. A hlavně mne moc potěšilo, že tam všichni ouředníci měli LCD monitory, je vidět, že jsme bohatý stát a máme na to. Jinak Autotepas Kladno hledá prodejce vozů Chevrolet a Opel, ale z Jeseníku je to kapánek z ruky :evil: .
Odpovědět

Zpět na „MATIZ“