*** Digitální palubak ***

Diskusní forum Daewoo Lanos Clubu.

Moderátor: Blue Lanos

Zamčeno
Iwos

*** Digitální palubak ***

Příspěvek od Iwos »

Zdravím pánové, už delší čas sleduji toto fórum, ale až teď jsem se odvážil na něco zeptat. Takže k věci. Na stránkách ukrajinského fanklubu Lanose (www.lanos-ukraine.narod.ru) jsem našel prodávat digitální otáčkoměr, který se zabudovává na místo hodin do středu palubovky (je tam i pěkná fotodokumentace). Zajímalo by mě, jestli se něco takového dá sehnat i u nás, a pokud ano, má s tím někdo nějaké zkušenosti? :?: Díky
Reklama
 

Uživatelský avatar
Blue Lanos
Příspěvky: 4033
Registrován: pát srp 29, 2003 17:10
Bydliště: NMnV

Příspěvek od Blue Lanos »

Si si isty, ze sa jedna o otackomer? My sme videli len palubny pocitac miesto hodin poviem ti pravdu ten by ma teda viac zaujimal ako otackom miesto hodin :roll: :oops: Bolo by to velmi prakticke a uzitocne mat tam ten palubak.
http://www.cardomain.com/id/27101976
Lanos SE 1.5l 8v 4door 63kw/86HP, PS,AC,PW,EA,Rear spojler,15" Dezent T,195/50 R15 Uniroyal,REMUS orig,Green Filter,KYB Excel G
LPG POSITIVE - Lovato LovEco01
Obrázek
Uživatelský avatar
Akri
Příspěvky: 4273
Registrován: stř zář 10, 2003 18:50
Bydliště: Česká Třebová
Kontaktovat uživatele:

Re: Digitální otáčkoměr

Příspěvek od Akri »

Iwos píše:Zdravím pánové, už delší čas sleduji toto fórum, ale až teď jsem se odvážil na něco zeptat. Takže k věci. Na stránkách ukrajinského fanklubu Lanose (www.lanos-ukraine.narod.ru) jsem našel prodávat digitální otáčkoměr, který se zabudovává na místo hodin do středu palubovky (je tam i pěkná fotodokumentace). Zajímalo by mě, jestli se něco takového dá sehnat i u nás, a pokud ano, má s tím někdo nějaké zkušenosti? :?: Díky
No tak ta stranka co mas na mysli je uz dlouho presmerovana, ale to je jedno, jestli myslis primo tohle
http://www.lanos.in.ua/e-shop/rashod/
tak to je opravdu palubni pocitac a ne otackomer!! :oops:
ObrázekAKRI - (byl) Muž z Ria !
:!: AVEOtici všech zemí, spojte se :)
Uživatelský avatar
smidra
Příspěvky: 103
Registrován: úte dub 12, 2005 21:27
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od smidra »

nemel by na to nekdo schema??? v ty rustine se fakt neorientuju, ale kdyby bylo schema, tak by se to dalo v pohode vyrobit...
teda jestli je tam nejaky MCU tak este program.... eh?
Daewoo Lanos 1.6SX 5dv HB, 2xABG, ABS, klima, r.v.1999, najeto 53000;
hardcore tuning vyfuku (proste rezavej jako prase), karoserie na mnoha mistech vylepsena skrabanci... :)
Uživatelský avatar
Akri
Příspěvky: 4273
Registrován: stř zář 10, 2003 18:50
Bydliště: Česká Třebová
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Akri »

smidra píše:nemel by na to nekdo schema??? v ty rustine se fakt neorientuju, ale kdyby bylo schema, tak by se to dalo v pohode vyrobit...
teda jestli je tam nejaky MCU tak este program.... eh?
Tak to te zklamu, to co ty potrebujes tam nemaji :lol: asi by si to kazdej Smidra delal doma :oops: :lol: Ja jsem pozadal kamarada v Rusku aby se u nich na to poptal, tak uvidime, vim, ze v Moskve to taky maji a kdyz jsem se jich ptal, jestli je mozny to odeslat do cech, tak prej bez problemu, ale neco konkretniho z nich dostat neni mozny, to nechapu :roll:
ObrázekAKRI - (byl) Muž z Ria !
:!: AVEOtici všech zemí, spojte se :)
Uživatelský avatar
smidra
Příspěvky: 103
Registrován: úte dub 12, 2005 21:27
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od smidra »

Akri píše:Tak to te zklamu, to co ty potrebujes tam nemaji :lol: asi by si to kazdej Smidra delal doma :oops: :lol: Ja jsem pozadal kamarada v Rusku aby se u nich na to poptal, tak uvidime, vim, ze v Moskve to taky maji a kdyz jsem se jich ptal, jestli je mozny to odeslat do cech, tak prej bez problemu, ale neco konkretniho z nich dostat neni mozny, to nechapu :roll:
presne tak, kdejakej Smidra by si to delal doma a kdejakej Akri by mu brecel u dveri jak stara zelva, aby to mel taky :D

ale pockej, az to jednou zrobim, tak to vymenim za prelakovani cely kastle na fialovou s kytickama :lol: :lol:
Daewoo Lanos 1.6SX 5dv HB, 2xABG, ABS, klima, r.v.1999, najeto 53000;
hardcore tuning vyfuku (proste rezavej jako prase), karoserie na mnoha mistech vylepsena skrabanci... :)
Uživatelský avatar
Akri
Příspěvky: 4273
Registrován: stř zář 10, 2003 18:50
Bydliště: Česká Třebová
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Akri »

smidra píše:
Akri píše:Tak to te zklamu, to co ty potrebujes tam nemaji :lol: asi by si to kazdej Smidra delal doma :oops: :lol: Ja jsem pozadal kamarada v Rusku aby se u nich na to poptal, tak uvidime, vim, ze v Moskve to taky maji a kdyz jsem se jich ptal, jestli je mozny to odeslat do cech, tak prej bez problemu, ale neco konkretniho z nich dostat neni mozny, to nechapu :roll:
presne tak, kdejakej Smidra by si to delal doma a kdejakej Akri by mu brecel u dveri jak stara zelva, aby to mel taky :D

ale pockej, az to jednou zrobim, tak to vymenim za prelakovani cely kastle na fialovou s kytickama :lol: :lol:
tak to si na to pockam :lol:
ObrázekAKRI - (byl) Muž z Ria !
:!: AVEOtici všech zemí, spojte se :)
Uživatelský avatar
Blue Lanos
Příspěvky: 4033
Registrován: pát srp 29, 2003 17:10
Bydliště: NMnV

Příspěvek od Blue Lanos »

Akri píše:
smidra píše:nemel by na to nekdo schema??? v ty rustine se fakt neorientuju, ale kdyby bylo schema, tak by se to dalo v pohode vyrobit...
teda jestli je tam nejaky MCU tak este program.... eh?
Tak to te zklamu, to co ty potrebujes tam nemaji :lol: asi by si to kazdej Smidra delal doma :oops: :lol: Ja jsem pozadal kamarada v Rusku aby se u nich na to poptal, tak uvidime, vim, ze v Moskve to taky maji a kdyz jsem se jich ptal, jestli je mozny to odeslat do cech, tak prej bez problemu, ale neco konkretniho z nich dostat neni mozny, to nechapu :roll:
..tak to sa blizka na lepsie casy :idea: :idea: :oops: Tak toho druga trocha popozen :lol: at to uz bali
Som to prestudoval z vyzara to na super vecicku!! Maju to pekne spracovane kuknite :arrow: http://gallery.lanos.in.ua/rashodomer?page=1 mat to tak doma :oops: tak to mam za hodinu zapojene :idea: Cena je tam asi Цена 175 грн. len neviem kolko to tak moze byt :(

Obrázek
http://www.cardomain.com/id/27101976
Lanos SE 1.5l 8v 4door 63kw/86HP, PS,AC,PW,EA,Rear spojler,15" Dezent T,195/50 R15 Uniroyal,REMUS orig,Green Filter,KYB Excel G
LPG POSITIVE - Lovato LovEco01
Obrázek
Saša
Příspěvky: 101
Registrován: pon říj 18, 2004 14:49
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Saša »

Ahoj všichni,
v sekci Espero se o tomto palubním počítači zmiňuju, mám ho totiž namontován. Myslím, že tam uvádím všechny klady i zápory, tak hledat, hledat.
Daewoo Espero 2,0 CD automatic, 77kW.Modrá metalíza,klima,komplet v elektrice,palubní počítač Made in USSR.
Uživatelský avatar
smidra
Příspěvky: 103
Registrován: úte dub 12, 2005 21:27
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od smidra »

super, dik :)

pro ty, co nechteji hledat: https://www.chevroletclub.cz/viewtopic.php ... highlight=
Daewoo Lanos 1.6SX 5dv HB, 2xABG, ABS, klima, r.v.1999, najeto 53000;
hardcore tuning vyfuku (proste rezavej jako prase), karoserie na mnoha mistech vylepsena skrabanci... :)
PavelZ
Příspěvky: 1422
Registrován: čtv lis 06, 2003 10:36

Příspěvek od PavelZ »

Ale tenhle "mluvi anglicky", ne jen rusky, jako ten predchozi. To uz by bylo lepsi. Ale porad zustava problem, jak ho sem rozumne dostat :(.
Uživatelský avatar
Blue Lanos
Příspěvky: 4033
Registrován: pát srp 29, 2003 17:10
Bydliště: NMnV

Příspěvek od Blue Lanos »

vsak to a vie niekto v akej mene ta suma je tam hore ako som pisal?

EDIT: uz som si vsimol je 74 dolarov :oops: inak super price!!
Scitajme sa kolko ludi by to chcelo neverim, ze ked nas bude zaujimavy pocet ze nam to rusaci neposlu!!! Bol by to pre nich zaujimavy job a boli by hlupi ak by to neurobili povedzme pre 10kusov :idea: :idea: :roll: HM?
http://www.cardomain.com/id/27101976
Lanos SE 1.5l 8v 4door 63kw/86HP, PS,AC,PW,EA,Rear spojler,15" Dezent T,195/50 R15 Uniroyal,REMUS orig,Green Filter,KYB Excel G
LPG POSITIVE - Lovato LovEco01
Obrázek
Uživatelský avatar
Akri
Příspěvky: 4273
Registrován: stř zář 10, 2003 18:50
Bydliště: Česká Třebová
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Akri »

Blue Lanos píše:vsak to a vie niekto v akej mene ta suma je tam hore ako som pisal?

EDIT: uz som si vsimol je 74 dolarov :oops: inak super price!!
Scitajme sa kolko ludi by to chcelo neverim, ze ked nas bude zaujimavy pocet ze nam to rusaci neposlu!!! Bol by to pre nich zaujimavy job a boli by hlupi ak by to neurobili povedzme pre 10kusov :idea: :idea: :roll: HM?
to jsou hrivny vole kdyz je to z Ukrajiny :lol:
Ja vim jak to sem dostat ale nevim, jestli je to v RF bezne vsude k dostani :roll:
ObrázekAKRI - (byl) Muž z Ria !
:!: AVEOtici všech zemí, spojte se :)
Uživatelský avatar
Akri
Příspěvky: 4273
Registrován: stř zář 10, 2003 18:50
Bydliště: Česká Třebová
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Akri »

Takze jsem se domlouval ohledne dodani do Ceska s prodejcem, co ma internetovy prodej techto palubaku, ten mi rekl, ze v pondeli se domluvi ve firme a rozhodnuti mi oznami, tak jsem sam zvedavej ;)
tady je ten obchod a odkaz primo na vyrobek:
http://www.carset.ru/shop/index.php?CURRENT_FOLDER=37
cena je 2950 rublu coz se rovna 100 dolaru, jak jsem tak zjistil ;)
ObrázekAKRI - (byl) Muž z Ria !
:!: AVEOtici všech zemí, spojte se :)
Uživatelský avatar
eMKa Slovensko
Příspěvky: 2087
Registrován: úte zář 30, 2003 20:41
Bydliště: TN - NMnV
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od eMKa Slovensko »

je to slusan cena, to by som vzal aj ja asi ;)
LANOS eMKa Slovensko, http://www.lanosclub.com
Obrázek
LPG POSITIVE - Lovato LovEco01
Zamčeno

Zpět na „LANOS“