nazor na AAA Auto

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee

Odpovědět
Uživatelský avatar
fireman
Příspěvky: 1464
Registrován: pát bře 25, 2005 05:30
Bydliště: TRNAVA - SR
Kontaktovat uživatele:

nazor na AAA Auto

Příspěvek od fireman »

kolegovci z ciech a slovenska ake mate skusenosti s tymto bazarom
maju tam jednu suprovu karu(moj davny sen) za fajn cenu pri relativne OK km.A moja Nessi by isla ako protiucet + doplatok
NEXIA 1.5 16V 67kW DOHC
smajlici DELETED aby bol eMKas spokojny
Reklama
 

Uživatelský avatar
Akri
Příspěvky: 4273
Registrován: stř zář 10, 2003 18:50
Bydliště: Česká Třebová
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Akri »

kdybych mel koupit auto z "aček" tak to radsi chodim pesky :roll:
nejvetsi kurvy co znam :x
ObrázekAKRI - (byl) Muž z Ria !
:!: AVEOtici všech zemí, spojte se :)
Uživatelský avatar
fireman
Příspěvky: 1464
Registrován: pát bře 25, 2005 05:30
Bydliště: TRNAVA - SR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fireman »

ja som na to tiez divne kukal pri takej cene pocte km rocniku 1997 a tak som im volal lebo jedna kara je v Blave a druha v Ceskych Budejovicich vraveli pridte na Nexii my vam dovezieme aj to druhe z ciech do blavy nech si mozte kuknut obe.Vravim OK ale to z Ciech ma cesku SPZ a tento rocnik uz asi neprihlasim a oni my vam to vsetko vybavime a donieseme uz znacky aj technicak na vase meno :roll: :roll: :roll:
NEXIA 1.5 16V 67kW DOHC
smajlici DELETED aby bol eMKas spokojny
Uživatelský avatar
mrk
Příspěvky: 2098
Registrován: pát led 23, 2004 19:51
Bydliště: Piešťany
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mrk »

no tak o nich som cital take veci, ze napriklad na internete ponukali auta ktore vobec nemali a ked tam clovek prisiel tak povedali ze ved vyberte si ine.
ale to bolo ked este uplne len zacinali na SK a asi nemali dostatok aut v ponuke tak lakali ludi len na fotky z internetu
Daewoo Lanos 1.5
Škoda Octavia 1.6
Topol
Příspěvky: 1842
Registrován: pát led 07, 2005 21:44
Bydliště: Nový Bor

Příspěvek od Topol »

Přeji krásné ráno :D Polojasno 10 st.
Pokud můžu tak já jim prodal mého Espace a dali mi o 10 000 víc než mi nabízel Renault v Liberci.A to se ještě ten obchodník se pokoušel otechtle. A já ho měl v cajku,kdyby to nebyl třílitr tak bych ho ani pryč nedal.Tím chci říct,že se mohou objevit dobrý auta.V AAA mi nabízeli taky,že mi dovezou cokoli co si vyberu na netu.Nakonec jsem přešel na Daewoo ;)
Ale taky jsem slyšel,že dovedou maskovat a smlouvy jsou udělaný tak že na ně nemůžeš.A nebo někteří jak jsem čet na netu si mysleli,že když má auto poruchu tak nemusí platit lizink.Potom při soudním sporu přišli o peníze i o auto. :( Já si myslím,že všichni obchodníci jsou si podobný :cry:
Poruchu můžeš mít i na novým autě jak píší je prý rozdíl jestli je vyrobeno v pondělí nebo úterý.Každý den má prý jiné procento poruchovosti.Jestli to platí i u lidí tak budu muset zjistit který den jsem se narodil :roll: Myslím,že nejsi sedumnáctiletý ucho autům rozumíš tak když ho dobře prohlídneš tak myslím je to jedno z kterého bazeru to je.
Přeji Ti dobrej kup ať je to odkohokoliv :P
Ať nám jezdí a nezlobí i když jsou z bazaru :?
Pajda
Příspěvky: 335
Registrován: pon úno 02, 2004 11:05
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pajda »

V áčkách bych (kdyby to fakt jinak nešlo) koupil jedině auto za hotový a po veeelmi dlouhém zkoumání všeho.
Ale obecně je to firma, kam se zajdu občas podívat na auta, ale jinak se jim zdaleka vyhnu.
Na Nexii vzpomínám v dobrém :-) , ale MPV je MPV
neválí se vám v garáži nepotřebná SPZ - v mé sbírce je pro ní místo,
Uživatelský avatar
Nemesis
Příspěvky: 47
Registrován: sob črc 09, 2005 23:36
Bydliště: Brno

Příspěvek od Nemesis »

Myslím, že pokud si člověk to auto pořádně prohlídne a projede se v něm, tak by neměl být problém. Člověk nemusí být automechanik, aby poznal, že je něco zásadního v nepořádku. Jinak je to samozřejmě trochu loterie, ale to je v každém bazaru. A co se týče smlouvy, tak je třeba si ji pořádně přečíst, i kdyby to mělo trvat hodinu. Aby se pak člověk nedivil, co že to vlastně podepsal :-) No a nedá se nic dělat, áčka prostě mají velkej výběr, to se jim nedá upřít...
Uživatelský avatar
Krtek
Příspěvky: 3382
Registrován: sob zář 18, 2004 13:12
Bydliště: Příbram / skoro Beroun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Krtek »

Asi jak řiká Pajda. Já jim prodal svoje BXo. Domluvili jsme se na 60 tis po příjezdu nabídli 20-25. Po hodinovym vyjednávání z obou stran jsem jim tam ten vrak za 45 nechal. Už na to prej měli kupce. Chudák...
Sranda byla že jsem mluvil po telefonu s jednim výkupčim, pak se jich na mně seběhlo asi 10 a cestou domu mi volal ten první, kdy to tam přivezu !!! Maj tam prostě bordel. Bylo to na podzim 98, v ulici Dopraváků. A ještěš zajímavější je že půlka z těch lidí měla na sobe kombinézy od srAAAček a druhá půlka Auto ESA. Asi měli v tý době nějakej holport.
Jezdim:
Modrá Suzuki Vitara 2017 alias Vitoušek alias Mastodontek
ex
Zelenej Soptík - Daewoo Nubira 3 alias Lacetti sedan LPG

Manželky:
Modrej Žužlík - Chevrolet Matiz alias Spark 1.0 SE Elite.
http://www.krtkovo.estranky.cz
Bydlim - skoro Píbram
Olda
Příspěvky: 649
Registrován: čtv bře 17, 2005 15:11
Bydliště: Holice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Olda »

Krtek píše:Asi jak řiká Pajda. Já jim prodal svoje BXo. Domluvili jsme se na 60 tis po příjezdu nabídli 20-25. Po hodinovym vyjednávání z obou stran jsem jim tam ten vrak za 45 nechal. Už na to prej měli kupce. Chudák...
Běžný postup :roll: :evil:
Taky mám od nich auto, pokud věříte báchorkám cokoli se posere opravíme-nevěřte, ztěží opraví zjevnou skrytou závadu potvrzenou autoriz. servisem :evil:
Lákají vás na sadu zimních pneu? Je také možné že vám přinese na půlku sjeté gumy na discích z nějakého forda, při demontáži pneu z ráfků vám třeba jejich pracovník NEODBORNYM postupem poškodí u jedné límec, další 2
mají v háji kostru=1 guma dobrá...
Bylo taká nutné si u nich uzavřít pojištění proti poruchám:3.měs-5000kč, myslíte že vadný termostat+čidlo zta cca 500kč se vám nevyplatí radši opravit doma?Chyba! Musíte totiž nejprve dát auto do autoriz. servisu na zjištění závady...

To byl příklad sraček které řešíte když se dáte do kupy s AAA, mnoho mých známých má podobné zkušenosti, proto na vás apeluji nepodporujte
je tím že si u nich koupíte auto!

Ve zkratce: Jsou to kurvy, nebrat!!
:x
Renault Laguna GT 98, modrozelená, 3.0 V6 24V, 140KW-ex automat-nyní manual, plná polní, žihadlo
Nexi 1.5 16V Red Sedan-se odstěhovala do prahy
Fiat Uno 1.5i-zvaný arcixindl-je v pánu
Renault Laguna combi 98-se odstěhovala se do zlína
Obrázek
Uživatelský avatar
Jenda
Příspěvky: 145
Registrován: stř čer 15, 2005 17:07
Bydliště: Chodov u KV

Příspěvek od Jenda »

Mám podobné zkušenosti jako vy, v roce 2000 a 2005 jsem scháněl nějakou ojetinu, v inzerci (internet, teletext, annonce) jsem si něco od AAA našel, telefonicky ověřil, přijel a auto tam nebylo (stalo se mi to 1x v r. 2000, 2x v r. 20005), prý si určitě vyberu jiné - asi normální praxe. AAA jsem volil vždy jen jako okrajovou variantu, vždy jen když jsem měl cestu kolem. Kolega z práce v pražské pobočce koupil Passata o kterém po nějaké době zjistil, že je omlazený o dva roky a o 80tkm (řešil něco s TP a pak se potkal s jeho původním majitelem, ten z toho byl také v pěkném šoku). Můj příbuzný zase po několika letech užívání ojetiny z AAA našel při důkladném čištění P406 servisní knížku zapadlou v kobercích, která měla vypsaný stav kilometrů, auto muselo mít stočeno něco přes 100tkm. Už při koupi se divil, že v motoru nikde není ani jedna nálepka (výstrahy na chl. směs a ventilátory, výměny olejů....) jen nějaké zašlé fleky. Oběma auta slouží k spokojenosti, tak to neřeší. Jinak s podobnou praxí jsem se setkal i v jiných firmách, o AAA je to možná známější díky oběmu aut, co se přes ně otočí.
Daewoo Nubira kombi, 2.0 CDX, 2000, plná výbava
Olda
Příspěvky: 649
Registrován: čtv bře 17, 2005 15:11
Bydliště: Holice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Olda »

Jenda píše:Mám podobné zkušenosti jako vy, v roce 2000 a 2005 jsem scháněl nějakou ojetinu, v inzerci (internet, teletext, annonce) jsem si něco od AAA našel, telefonicky ověřil, přijel a auto tam nebylo (stalo se mi to 1x v r. 2000, 2x v r. 20005), prý si určitě vyberu jiné - asi normální praxe. AAA jsem volil vždy jen jako okrajovou variantu, vždy jen když jsem měl cestu kolem. Kolega z práce v pražské pobočce koupil Passata o kterém po nějaké době zjistil, že je omlazený o dva roky a o 80tkm (řešil něco s TP a pak se potkal s jeho původním majitelem, ten z toho byl také v pěkném šoku). Můj příbuzný zase po několika letech užívání ojetiny z AAA našel při důkladném čištění P406 servisní knížku zapadlou v kobercích, která měla vypsaný stav kilometrů, auto muselo mít stočeno něco přes 100tkm. Už při koupi se divil, že v motoru nikde není ani jedna nálepka (výstrahy na chl. směs a ventilátory, výměny olejů....) jen nějaké zašlé fleky. Oběma auta slouží k spokojenosti, tak to neřeší. Jinak s podobnou praxí jsem se setkal i v jiných firmách, o AAA je to možná známější díky oběmu aut, co se přes ně otočí.
Souhlasím moje taky nemá 100 tis, ale aspon 150... :?
Renault Laguna GT 98, modrozelená, 3.0 V6 24V, 140KW-ex automat-nyní manual, plná polní, žihadlo
Nexi 1.5 16V Red Sedan-se odstěhovala do prahy
Fiat Uno 1.5i-zvaný arcixindl-je v pánu
Renault Laguna combi 98-se odstěhovala se do zlína
Obrázek
Uživatelský avatar
Ivan
Příspěvky: 3937
Registrován: úte zář 02, 2003 23:56
Bydliště: Brno-Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivan »

AAA je stejný autobazar jako jakýkoli jiný. Jediný rozdíl je v objemu prodeje a tedy i v počtu "napálených" zákazníků.

Daewoo [deu] = velký přítel
Nexia² project

Docent
Příspěvky: 1228
Registrován: ned bře 13, 2005 10:22

Příspěvek od Docent »

Nemáš pravdu, Ivane, AAA není autobazar jako každý jiný, AAA je autobazar jako každý, kdo má v tomhle zasraným státě prachy - Kožený, Krejčíř... a to je trošku rozdíl...
Uživatelský avatar
]Rebro[
Příspěvky: 2350
Registrován: pát srp 06, 2004 10:39
Bydliště: Vsade dobre, doma najlepsejsie

Příspěvek od ]Rebro[ »

O spinavych praktikach som sa presvedcil i ja. v Autobazare Zlate Moravce otec kupil Primeru, secko ok. ale ked sa zacala na aute jazdit sa objavilo, ze kompresor klimy je posrany a nevypina, rozthane manzety na poloose,......a minule ked odisli dve cidla na motore zistili servisnami v Nissane, ze auto bolo paradne burane a nahovno a narychlo opravovane. Ale ked som apovi hovoril, nech to nebere, tak si nedal povedat. :roll:
Nechce niekto primeru???? :lol:
Je: Volvo V50
Bola: Nexia GL
Spotreba - 2 motory
POWERED by JRD McLAREN
Uživatelský avatar
DREAM
Příspěvky: 691
Registrován: stř čer 29, 2005 17:15
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DREAM »

Ivan píše:AAA je stejný autobazar jako jakýkoli jiný. Jediný rozdíl je v objemu prodeje a tedy i v počtu "napálených" zákazníků.
presne ivan me predbeh... sice bych si v AAA auto auto asi nekoupil,ale je to vesmes na jedno brdo .. akorat,ze AAA auto proda 1000x vic nez vsechny autobazary,takze vice zakazniku = nemuzes se zalibit vsem a spousta lidi ma radost ze si do tebe taky muze kopnout (do uspesne spolecnosti)
NUBIRA COMBI I 99:106k, lpg v rezerve(40l),fólie,ladak :(
e-shopy a weby za 999,- na DREAMMEDIA.CZ
DAEWOO/NUBIRA/LACETTI PORTÁL DAEWOO.ZDE.CZ
Odpovědět

Zpět na „POKEC“