Spodný kryt motorového priestoru

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Uživatelský avatar
mipo
Příspěvky: 1507
Registrován: úte kvě 10, 2005 18:47
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Spodný kryt motorového priestoru

Příspěvek od mipo »

Tiež ho tam nemáte?
Som sa na to zabudol spýtať na zraze v Piešťanoch. Už viackrát som rozmýšľal, čo súdruhov v Kórei viedlo k tomu, že tam nie je žiaden spodný kryt motora či prevodovky.
Reklama
 

Topol
Příspěvky: 1842
Registrován: pát led 07, 2005 21:44
Bydliště: Nový Bor

Příspěvek od Topol »

Pěkný večer :D
Mipo to byla jedna z mých prvých otázek v servisu a bylo mi řečeno něco jako" Co bych jako ještě nechtěl když mám vůz nižší střední třídy" :(
Tak ať nám jezdí a nezlobí i vůz nižší střední třídy :P
Uživatelský avatar
mipo
Příspěvky: 1507
Registrován: úte kvě 10, 2005 18:47
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mipo »

Topol píše:Mipo to byla jedna z mých prvých otázek v servisu a bylo mi řečeno něco jako" Co bych jako ještě nechtěl když mám vůz nižší střední třídy" :(
Tak to by som mal ísť ukázať súdrohom do Korei svoju škodu 105L, ktorá už pred 23 rokmi mala kryt motora, prevodovky a všetkých možných vecí;-)
RastoS

Příspěvek od RastoS »

Tak prave dnes som bol na autosalone v Nitre. Hned za vstupom je na zdvihaku nove modre BMW, tak som si schvalne prezeral porvozok. Vazeni, ziadny kryt motora tam nie je!!! - a to je bavorak. Leda ze by sme chceli byt lepsi....
Uživatelský avatar
Akri
Příspěvky: 4273
Registrován: stř zář 10, 2003 18:50
Bydliště: Česká Třebová
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Akri »

:lol: Tak to ale meni situaci
ObrázekAKRI - (byl) Muž z Ria !
:!: AVEOtici všech zemí, spojte se :)
Topol
Příspěvky: 1842
Registrován: pát led 07, 2005 21:44
Bydliště: Nový Bor

Příspěvek od Topol »

RastoS píše:Tak prave dnes som bol na autosalone v Nitre. Hned za vstupom je na zdvihaku nove modre BMW, tak som si schvalne prezeral porvozok. Vazeni, ziadny kryt motora tam nie je!!! - a to je bavorak. Leda ze by sme chceli byt lepsi....
Pěkný dobrý večer :D Prší 10 st.
No jakýpak mění situaci! My jsme lepší! I když to Bavorák od nás okopíroval :lol: :lol:
Ať nám jezdí a nezlobí :P
Odpovědět

Zpět na „KALOS“