...problem se svetly?

DaewooForum pro Nubiry 1 a 2 generace

Moderátoři: Blue Lanos, koniQ

jm

...problem se svetly?

Příspěvek od jm »

Zdravim Vas a prosim o radu. vcera jsem si koupil lacetti HB, zatim spokojenost. Mam jeden mensi problem (predem upozornuju, ze autum moc nerozumim) : na dverich ridice zevnitr u zamykani je male cervene svetlo, k cemu je? ma blikat ci svitit pri zamcenem aute ? Me zatim ani nebliklo...
Druha vec jsou svetla: pokud je nastartovan motor, sviti porad (i v pozici off ovladace). Je to normalni, nebo je nekde v elektroinstalaci zmatek?
Dik, jindrich
Reklama
 

Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

To malé světýlko ve dveřích by mělo při zamknutých dveřích blikat.
Světla hlavní ti svítí protože to tak máš přednastaveno ze servisu mělo by to jít vypnout (je to zimní režim)
Uživatelský avatar
Krtek
Příspěvky: 3382
Registrován: sob zář 18, 2004 13:12
Bydliště: Příbram / skoro Beroun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Krtek »

Zimní režim neznam a je podle mně blbost aby svítily pořád. Ještě jsem to u Daewroletu neviděl
Ta LERDka ve dveřích u kolíčku sice je ale ještě jsem neviděl Lacíka na kterym by svítila nebo blikala. Podle mně je připravená juestli dáš do auta alarm tak bude po zamčení blikat.
Jezdim:
Modrá Suzuki Vitara 2017 alias Vitoušek alias Mastodontek
ex
Zelenej Soptík - Daewoo Nubira 3 alias Lacetti sedan LPG

Manželky:
Modrej Žužlík - Chevrolet Matiz alias Spark 1.0 SE Elite.
http://www.krtkovo.estranky.cz
Bydlim - skoro Píbram
Uživatelský avatar
petrm
Příspěvky: 2945
Registrován: ned zář 28, 2003 19:28
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od petrm »

Tak ledka je přesně jak píše Krtek a automatický rozsvicení světel se dá domontovat a nebo možná už je to třeba model 2006 a ten už to třeba má jako spec výbavu z továrny je to super věc nemusíš se starat o světla přečti si návod nebo se zastav v salonu a zeptej se :lol:
jm

diky

Příspěvek od jm »

petrm píše:Tak ledka je přesně jak píše Krtek a automatický rozsvicení světel se dá domontovat a nebo možná už je to třeba model 2006 a ten už to třeba má jako spec výbavu z továrny je to super věc nemusíš se starat o světla přečti si návod nebo se zastav v salonu a zeptej se :lol:
Dik moc, to me uklidnilo, auto jsem koupil v Dansku, tak to maj tady asi nastaveny na ten zimni rezim...
Uživatelský avatar
petrm
Příspěvky: 2945
Registrován: ned zář 28, 2003 19:28
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od petrm »

Proboha v Dánsku :shock: kolik si za něj dal bylo nový :?: vždyť všude píšou že dánsko je nejdražší v Evropě s cenama aut :shock:
Uživatelský avatar
Shermiar
Příspěvky: 47
Registrován: stř srp 24, 2005 11:08
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od Shermiar »

No ja mam 2006 a zimny rezim urcite nedavaju standartne....neviem ci je to az tak uzasne........... na druhej strane je fajn, ze ked mam svetla zapnute a vypnem kluc v skrinke, tak svetla zhasnu........supis!!!!!

No a ta ledka nesvieti ani mne, tak to bude tak, ze je to asik priprava na alarm.... :lol:
-< Lacetti 1,6 16V SX M2006 Melange Beige>-
jm

Příspěvek od jm »

petrm píše:Proboha v Dánsku :shock: kolik si za něj dal bylo nový :?: vždyť všude píšou že dánsko je nejdražší v Evropě s cenama aut :shock:
jj, dal jsem za nej nekrestansky penize (628tis kc) a to sem mel jeste specialni nabidku, jinak vyjde na 712tis kc. Dansko je naopak na novy auta spolu s Polskem nejlevnejsi, ale plati se tu silena dan (180%), takze clovek plati za skoro 3 auta, ale dostane 1 :( Problem je v tom, ze kdyz tu clovek zije (muj pripad) tak nesmi jezdit s cizi SPZ (a pri registraci dansky SPZ se prave plati ta silena dan). No co se da delat, ale zase platy tu jsou o necem jinym :D
Uživatelský avatar
petrm
Příspěvky: 2945
Registrován: ned zář 28, 2003 19:28
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od petrm »

No já to myslel tak jako že ve výsledku tu cenu ale když tam žiješ tak to je něco jinýho já myslel že sis ho přivezl sem proto sem se vyděsil :lol: :lol: ty daně jsou šílený :cry:
Spolujazdec
Příspěvky: 85
Registrován: pát srp 05, 2005 21:13
Bydliště: košice

Příspěvek od Spolujazdec »

Ledka v dverách blikne vtedy, keď zatvoríš, alebo otvoríš dvere diaľkovým ovládačom v kľúči.
Takto mi to predviedol predajca, keď som sa na ňu pýtal.
Na Chevrolete aj na kraj sveta...
Uživatelský avatar
Krtek
Příspěvky: 3382
Registrován: sob zář 18, 2004 13:12
Bydliště: Příbram / skoro Beroun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Krtek »

Spolujazdec píše:Ledka v dverách blikne vtedy, keď zatvoríš, alebo otvoríš dvere diaľkovým ovládačom v kľúči.
Takto mi to predviedol predajca, keď som sa na ňu pýtal.
Tak si to okoukni. Podle mně to na 95% nedělá ani u tebe. Ještě jsem nepotkal Lacíka, kterýmu by jedinkrát ta LEDka ve dveřích blikla.
Jezdim:
Modrá Suzuki Vitara 2017 alias Vitoušek alias Mastodontek
ex
Zelenej Soptík - Daewoo Nubira 3 alias Lacetti sedan LPG

Manželky:
Modrej Žužlík - Chevrolet Matiz alias Spark 1.0 SE Elite.
http://www.krtkovo.estranky.cz
Bydlim - skoro Píbram
Spolujazdec
Příspěvky: 85
Registrován: pát srp 05, 2005 21:13
Bydliště: košice

Příspěvek od Spolujazdec »

Ráno si to pozriem, ale určite to tak fungovalo. (Teraz používam len ovládač od alarmu.)
Blikla pri prijati signálu z kľúča pre diaľkové otvorenie, alebo zamknutie centrálu, súčasne bliknú aj smerovky.
Nebliká pri otváraní ovládačom od alarmu.
Na Chevrolete aj na kraj sveta...
Sparrow
Příspěvky: 51
Registrován: ned dub 17, 2005 19:02
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sparrow »

kámoš má tenhle porychtung na zimní režim v Matizu II a je to super věc, chtěl bych to taky, co to obnáší? kolik to asi stojí? je složitý to namontovat?
Daewoo Nubira I Wagon 2.0 CDX automat, r.v. 1997
Škoda Octavia Super, r.v. 1961
Uživatelský avatar
Brainman
Příspěvky: 1393
Registrován: sob led 29, 2005 10:01
Bydliště: Seletice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Brainman »

Sparrow píše:kámoš má tenhle porychtung na zimní režim v Matizu II a je to super věc, chtěl bych to taky, co to obnáší? kolik to asi stojí? je složitý to namontovat?
ja ho mam i na Nubire asi za 450 kc, ceskej. Zitra dam vedet kdo to vyrabi a mozna mam i schema zapojeni
Renault Scenic RXi 2.0 IDE 16V 104kW Obrázek Daewoo Matiz I CD LPG
Uživatelský avatar
bobpe
Příspěvky: 58
Registrován: čtv led 27, 2005 10:51

ledka

Příspěvek od bobpe »

ledka bliká pri PORUCHE !!! inak nie!
Odpovědět

Zpět na „NUBIRA“