Lacetti SW otevírání kufru

DaewooForum pro Nubiry 1 a 2 generace

Moderátoři: Blue Lanos, koniQ

Odpovědět
Dan

Lacetti SW otevírání kufru

Příspěvek od Dan »

Jak je to prosím u Lacetti SW s otevíráním kufru? Je na zadních dveřích nejaké madlo nebo je princip stejný jako u mého Racera, tzn. tlačítko pod palubní deskou, resp. klíč? Pokud se přece jen rozhoupu ke koupi, mám strach, aby mi kufr někdo nevybral při stání na semaforech a při předváděčce jsem se zapomněl podívat..

Předem díky za odpověď

Dan
Reklama
 

Uživatelský avatar
Krtek
Příspěvky: 3382
Registrován: sob zář 18, 2004 13:12
Bydliště: Příbram / skoro Beroun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Krtek »

podle fotek a mýho sedana bych řek že to bude jenom na čudlík zevnitř (na dveřích, né na palubce) a nebo na klíč. Jestli bude alespoň madlo zevnitř na zavírání, bude to úspěch.
Jezdim:
Modrá Suzuki Vitara 2017 alias Vitoušek alias Mastodontek
ex
Zelenej Soptík - Daewoo Nubira 3 alias Lacetti sedan LPG

Manželky:
Modrej Žužlík - Chevrolet Matiz alias Spark 1.0 SE Elite.
http://www.krtkovo.estranky.cz
Bydlim - skoro Píbram
Uživatelský avatar
petrm
Příspěvky: 2945
Registrován: ned zář 28, 2003 19:28
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od petrm »

Kombík Nubira taky měla jako jediná otvírací kliku na dveřích a ta pěkně zarezne jinak sedan a HB měli jen páčku uvnitř a klíč ;) takže si myslím že Laci SW na tom bude stejně
Uživatelský avatar
Shermiar
Příspěvky: 47
Registrován: stř srp 24, 2005 11:08
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od Shermiar »

HB ma otvaranie norm. vzadu, aj bez kluca, ale da sa to zamikat, pripadne sa zamkni ked soferujes a je to....... 8)
-< Lacetti 1,6 16V SX M2006 Melange Beige>-
Oscar
Příspěvky: 22
Registrován: pon bře 28, 2005 08:40
Bydliště: Líšnice

Příspěvek od Oscar »

Na zadních dveřích je uprostřed pod logem "páčka" na otevírání. Dveře lze odemnknout buď centrálem (odemkne všechny dveře v autě) nebo manuálně klíčem zámkem přímo v zadních dveřích (odemkne jen zadní dveře). Pokud chceš, aby ti dveře nikdo neotevřel na křižovatce, tak se musíš v autě zamykat zevnitř centrálem (zamáčknou čudlík na dveřích řidiče). Jinak v zadních dveřích je zevnitř madlo na jejich zavírání :-)
Chevrolet Lacetti SW 1,6 Elite SX
Odpovědět

Zpět na „NUBIRA“