Nexia nebo Megane ?

Diskusní forum Daewoo Nexia clubu.

Moderátoři: Blue Lanos, Admins

Uživatelský avatar
Ivan
Příspěvky: 3937
Registrován: úte zář 02, 2003 23:56
Bydliště: Brno-Praha
Kontaktovat uživatele:

Nexia nebo Megane ?

Příspěvek od Ivan »

Kolegové, měl bych možnost mít od otce Renaulta Megana 1,4, r.v. 2000, najeto 26.000 km, garážovan ý, 1. majitel, servisní knížka. Mám prodat Nexii a koupit Megana???? :?:

Daewoo [deu] = velký přítel
Nexia² project

Reklama
 

Uživatelský avatar
petrm
Příspěvky: 2945
Registrován: ned zář 28, 2003 19:28
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od petrm »

Tak je to o dost mladší a rozhodně minimálně o dvě generace modernější auto ale zase je to auto s píčou takže bacha ale asi bych do toho šel i když s tvýma tuning nápadama to bude asi složitější ale hlavně dražší i když to bude asi lépe k sehnání a ve větším množství :lol:
Kruger !!!
Příspěvky: 284
Registrován: úte říj 05, 2004 21:13
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kruger !!! »

Popravdě asi ten megane !!! Jinak souhlasím s Petrm :) . Asi tě moc netěšíme, co ???
Uživatelský avatar
Ivan
Příspěvky: 3937
Registrován: úte zář 02, 2003 23:56
Bydliště: Brno-Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivan »

Pravda je, že na Nexia foru jsem čekal jiné reakce, ale díky za objektivní názory na auto s píčou :D

Daewoo [deu] = velký přítel
Nexia² project

Uživatelský avatar
Akri
Příspěvky: 4273
Registrován: stř zář 10, 2003 18:50
Bydliště: Česká Třebová
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Akri »

:shock: Tvuj tatik toho s autama moc nenajezdi ze? :shock: Vzdyt i ta tvoje nexie mela najeto tusim, ze si tenkrat pssal asi 10 tis :D
ObrázekAKRI - (byl) Muž z Ria !
:!: AVEOtici všech zemí, spojte se :)
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

Ivane, jelikoz mame obe auta v rodine - Megana ma segra, tak srovnam. Je to nebe a dudy. Megan je proste AUTO S VELKYM A, ne korejskej levnej kocar jako nexia. JDi do nej, ty zbehu !!! ;)
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
Akri
Příspěvky: 4273
Registrován: stř zář 10, 2003 18:50
Bydliště: Česká Třebová
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Akri »

milosh píše:Ivane, jelikoz mame obe auta v rodine - Megana ma segra, tak srovnam. Je to nebe a dudy. Megan je proste AUTO S VELKYM A, ne korejskej levnej kocar jako nexia. JDi do nej, ty zbehu !!! ;)
Tady uz ma i forum :lol:
http://www.renault-megane.cz/
ObrázekAKRI - (byl) Muž z Ria !
:!: AVEOtici všech zemí, spojte se :)
Uživatelský avatar
petrm
Příspěvky: 2945
Registrován: ned zář 28, 2003 19:28
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od petrm »

A Ivan je nejnovějším registrovaným členem :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Ivan
Příspěvky: 3937
Registrován: úte zář 02, 2003 23:56
Bydliště: Brno-Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivan »

Jo, zaregistroval jsem se, protože jsem potřeboval dát inzerát... a navíc zjišťuju, co jde s Meganem dělat za kousky :D
Ale opravdu nevím, je to jako s ženskou - srdce nebo rozum... Srdce je u Nexie, rozum u Megana ... asi jsem se zamiloval :lol:

Daewoo [deu] = velký přítel
Nexia² project

Uživatelský avatar
petrm
Příspěvky: 2945
Registrován: ned zář 28, 2003 19:28
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od petrm »

Tak to máš blbý láska jednou pomine a pak to stojí za ho... :lol: :lol:
miki33

Nexia vs. Megane

Příspěvek od miki33 »

Nexia je podľa mojich skúseností priemerné auto, náhradné diely najmä neoriginály vcelku lacné. Renault je podľa všetkých štatistík spoľahlivosti áut vždy jedna z najhorších značiek. U nás v meste jeden chlapík dokonca na Megana Scenic nalepil veľkým písmom celú históriu svojho vozu ako varovanie. Niečo v tom zmysle kolkokrát bol po kúpe auta s problémami v servise a že každého varuje pred kúpou toho auta. Iste je to len jeden naštvaný zákazník, ale všetky nezávislé štatistiky poruchovosti potvrdzujú, že Renaulty sú poruchové autá. A náhradné diely nie sú veru lacné...Čiže prestupom na Megana môžu začať problémy, a to aj finančné...
Uživatelský avatar
mipo
Příspěvky: 1507
Registrován: úte kvě 10, 2005 18:47
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mipo »

Som sa dnes bavil so spolužiakom, ktorý má rok a pol Megan (nový typ). Najazdených zhruba 50 000 a už teraz začína nadávať, že podvozok začína byť hlučný, na dierach sa správa nevyspitateľne atď atď. On má 1.6 16V.
Otázne je, čo by si dokázal z toho motora vytrieskať, ale 1,4 asi atmosferickou cestou nedokáže čarovať. A hlavne Ranault, keby sme sa bavili o Honde, Nisane či inom Japoncovi, tak prosím, ale z Európskej "jednaštvorky" toho moc nyvytriekaš"-( Možno sa mýlim, ale toto si myslím...
Uživatelský avatar
Ivan
Příspěvky: 3937
Registrován: úte zář 02, 2003 23:56
Bydliště: Brno-Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivan »

Mipo, díky za cenné rady. Motor by bylo to první, co by šlo ven... :lol: ale nevím, zda mám chuť začínat znovu od začátku, byť na novém autě...

Daewoo [deu] = velký přítel
Nexia² project

Uživatelský avatar
mipo
Příspěvky: 1507
Registrován: úte kvě 10, 2005 18:47
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mipo »

Ivan píše:Ae nevím, zda mám chuť začínat znovu od začátku, byť na novém autě...
V tvojom prípade je to dosť otázne. Neviem, čo by si robil s Nexiou, prípadne dostal za ňu v prípade predaja. A už fakt si neviem predstaviť, čo za výkonný motor pasuje do Megana. Možno z Laguny, ale pochybujem a ostrých verzii Meganu (neviem ako sa to označuje:-) nie je V ČR/SR veľa, tak by bol problém to zohnať. Keď si to tak spočítam, tak by si musel vraziť ďaľších cca, 150 tisíc do Meganu (podvozok, kolesá, motor, úpravy, chip, filter, sanie atď. atď.) a neviem, či sa to oplatí. Ale to už je na tebe...
Kruger !!!
Příspěvky: 284
Registrován: úte říj 05, 2004 21:13
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kruger !!! »

Ono to má asi opravdu smysl !!! Asi Je lepší jít do toho od začátku !!! A myslím, že až na něm uděláš první úpravu, zamiluješ se zase do Pičky :)
:lol:
Odpovědět

Zpět na „NEXIA“