Odkladacia skrinka namiesto záslepky airbagu spolujazdca

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Uživatelský avatar
mipo
Příspěvky: 1507
Registrován: úte kvě 10, 2005 18:47
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Odkladacia skrinka namiesto záslepky airbagu spolujazdca

Příspěvek od mipo »

Tak som dnes namontoval odkladaciu skrinku namiesto záslepky airbagu spolujazdca. Ešte raz vďaka Ondrášovi za kúpu a odvoz na zraz v Piešťanoch.

Viac fotiek a stručný návod nájdete na stránkach Kalos clubu v príspevku Odkladacia skrinka namiesto záslepky airbagu spolujazdca.

Pred:
Obrázek
Po:
Obrázek
Obrázek
Naposledy upravil(a) mipo dne pon led 02, 2006 22:44, celkem upraveno 1 x.
Reklama
 

Uživatelský avatar
Akri
Příspěvky: 4273
Registrován: stř zář 10, 2003 18:50
Bydliště: Česká Třebová
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Akri »

To jsem netusil,ze to ma takhle zaslepene, normalne bych si myslel, ze ten bag tam je :shock:
ObrázekAKRI - (byl) Muž z Ria !
:!: AVEOtici všech zemí, spojte se :)
Uživatelský avatar
mipo
Příspěvky: 1507
Registrován: úte kvě 10, 2005 18:47
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mipo »

Akri píše:To jsem netusil,ze to ma takhle zaslepene, normalne bych si myslel, ze ten bag tam je :shock:
Za cca. 12000 tam bude:-)
Uživatelský avatar
LIFELIKE
Příspěvky: 747
Registrován: čtv srp 11, 2005 07:57
Bydliště: TRNAVA
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od LIFELIKE »

Ja tú skrinku mám, je to fajn, mám o jedno miesto viac, kde môžem neúspešne hocičo hľadať :)
Tiež som ju chcela hned ako som zistila, že také čosi existuje...len ma prekvapilo, že je vnútri taká malá.... popravde som si ju predstavovala trocha väčšiu.
CHEVROLET KALOS HB 1.2 SE+A/C 5D PLUS - červená SUPER RED
CITROEN C4 - 1,4; 16V; Seduction - rouge LUCIFER
Uživatelský avatar
LIFELIKE
Příspěvky: 747
Registrován: čtv srp 11, 2005 07:57
Bydliště: TRNAVA
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od LIFELIKE »

pozerám lepšie na tie fotky a mám zvláštny pocit, ako keby bola vnútri inak riešená .... zajtra to okuknem...pripravujem si foťák a keby naozaj bola iná, tak to odfotím
CHEVROLET KALOS HB 1.2 SE+A/C 5D PLUS - červená SUPER RED
CITROEN C4 - 1,4; 16V; Seduction - rouge LUCIFER
Uživatelský avatar
mipo
Příspěvky: 1507
Registrován: úte kvě 10, 2005 18:47
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mipo »

LIFELIKE píše:Len ma prekvapilo, že je vnútri taká malá.... popravde som si ju predstavovala trocha väčšiu.
To sme na tom rovnako...
Topol
Příspěvky: 1842
Registrován: pát led 07, 2005 21:44
Bydliště: Nový Bor

Příspěvek od Topol »

LIFELIKE píše:Ja tú skrinku mám, je to fajn, mám o jedno miesto viac, kde môžem neúspešne hocičo hľadať :)
Tiež som ju chcela hned ako som zistila, že také čosi existuje...len ma prekvapilo, že je vnútri taká malá.... popravde som si ju predstavovala trocha väčšiu.
Pěkný dobrý večer :D
Nádherné souvětí nedalo mi abych neodpověděl"je to fajn,mam o jedno miesto viac,kde móžem neúspešne hocičo hĺadať"
Čistě ženská poznámka , taková no zkrátka ženská!!!
Tak ať nám jezdí a nezlobí :P
Uživatelský avatar
LIFELIKE
Příspěvky: 747
Registrován: čtv srp 11, 2005 07:57
Bydliště: TRNAVA
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od LIFELIKE »

Topol píše:Pěkný dobrý večer :D
Nádherné souvětí nedalo mi abych neodpověděl"je to fajn,mam o jedno miesto viac,kde móžem neúspešne hocičo hĺadať"
Čistě ženská poznámka , taková no zkrátka ženská!!!
Tak ať nám jezdí a nezlobí :P
:) jasné, že ženská...ved muži ani len netušia, čo všetko majú baby v kabelkách. A ani sa im nečudujem, lebo to väčšinou nevieme ani my samé. :)
Sú to všetko dôležité veci, ktoré nikdy nepotrebujeme, ale bránia nám nosiť a násť veci, ktoré potrebujeme.
Jednoduché, nie??? :)
CHEVROLET KALOS HB 1.2 SE+A/C 5D PLUS - červená SUPER RED
CITROEN C4 - 1,4; 16V; Seduction - rouge LUCIFER
Uživatelský avatar
Krtek
Příspěvky: 3382
Registrován: sob zář 18, 2004 13:12
Bydliště: Příbram / skoro Beroun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Krtek »

tak ta je fakt luxusní. Škoda že mam všechno taky bych si chtěl dělat radost takovejhlema drobnostma.
Jezdim:
Modrá Suzuki Vitara 2017 alias Vitoušek alias Mastodontek
ex
Zelenej Soptík - Daewoo Nubira 3 alias Lacetti sedan LPG

Manželky:
Modrej Žužlík - Chevrolet Matiz alias Spark 1.0 SE Elite.
http://www.krtkovo.estranky.cz
Bydlim - skoro Píbram
Uživatelský avatar
mipo
Příspěvky: 1507
Registrován: úte kvě 10, 2005 18:47
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mipo »

Krtek píše:tak ta je fakt luxusní. Škoda že mam všechno taky bych si chtěl dělat radost takovejhlema drobnostma.
J sa teším, až si budem môcť urobiť radosť a kúpiť autíčko so všetkým:-) Aj keď je pravda, že potom mi bude takéto "zvyšovanie výbavy" chýbať.
landy

info

Příspěvek od landy »

To je všetko pekné, ale kde tú schránku zoženiem, keď nemám kontakt do ČR. :cry:
igor.ma
Příspěvky: 149
Registrován: čtv srp 25, 2005 18:33
Bydliště: Bánovce nad Bebravou

Příspěvek od igor.ma »

Neviem sice isto, ale podla mna sa da zohnat aj v Piestanoch v centralnom sklade. Mrkni na stranku www.daewoo.sk a skus napisat mail, urcite ti radi odpovedia.
Daewoo Lanos 1,5 SX 12/97
Uživatelský avatar
mipo
Příspěvky: 1507
Registrován: úte kvě 10, 2005 18:47
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mipo »

Neviem či ju majú v PN. Podľa informácii, ktoré mám z ACH Ostrava, sa skirnka vyrába na Slovensku. Takže ak to niekto naozaj chcete, tak z ACH vytiahnite firmu, ktorá to robí a dajte svojemu predajcovi kontakt a nech to objedná. Predajcovia často ani netušia, že niečo také existuje.

Alebo sa dá kúpiť v BA v predjani MaH, aspoň cez prázdniny sa dala. Píšte na mail darnadi@mah.sk, alebo volajte na číslo 02/69251119 pán Ušák.
Uživatelský avatar
LIFELIKE
Příspěvky: 747
Registrován: čtv srp 11, 2005 07:57
Bydliště: TRNAVA
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od LIFELIKE »

mipo píše:Neviem či ju majú v PN. Podľa informácii, ktoré mám z ACH Ostrava, sa skirnka vyrába na Slovensku. Takže ak to niekto naozaj chcete, tak z ACH vytiahnite firmu, ktorá to robí a dajte svojemu predajcovi kontakt a nech to objedná. Predajcovia často ani netušia, že niečo také existuje.

Alebo sa dá kúpiť v BA v predjani MaH, aspoň cez prázdniny sa dala. Píšte na mail darnadi@mah.sk, alebo volajte na číslo 02/69251119 pán Ušák.
na Slovensku??? .. mne ju montovali vo Fancare v BA a podľa toho, čo bolo na krabici z nej, sa mi to nezdalo, ako domáci výrobok...
skôr som to brala ako korejský originál výrobok... pozriem v pivnici ak nezabudnem
CHEVROLET KALOS HB 1.2 SE+A/C 5D PLUS - červená SUPER RED
CITROEN C4 - 1,4; 16V; Seduction - rouge LUCIFER
Uživatelský avatar
mipo
Příspěvky: 1507
Registrován: úte kvě 10, 2005 18:47
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mipo »

LIFELIKE píše:na Slovensku??? .. mne ju montovali vo Fancare v BA a podľa toho, čo bolo na krabici z nej, sa mi to nezdalo, ako domáci výrobok...
skôr som to brala ako korejský originál výrobok... pozriem v pivnici ak nezabudnem
Nie som si úplne istý, lebo človek z ACH najskôr hovoril, že sa tu vyrába, potom, že ju kupujú zo slovenského veľkoskladu. Aby sa v tom clovek vzynal...
Odpovědět

Zpět na „KALOS“