Ako vyberiem predné repro z Tica?

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Ludvo

Ako vyberiem predné repro z Tica?

Příspěvek od Ludvo »

Vie my niekto poradiť,ako vymením originálne predné repráky v Ticu?
Reklama
 

Uživatelský avatar
SNB-RIDER
Příspěvky: 35
Registrován: ned kvě 01, 2005 21:26
Bydliště: Litvínov (CZ)

Re: Ako vyberiem predné repro z Tica?

Příspěvek od SNB-RIDER »

Ludvo píše:Vie my niekto poradiť,ako vymením originálne predné repráky v Ticu?
dela se to pomerne dost blbe,je zapotrebi kratky krizovy sroubovak a hodne hubenou ruku, musis si lehnout na podlahu a tu ruku tam strcit a vse delat po hmatu,na strane u ridice se to dela hur,protoze je tam jeste mene mista... kazdy ten reprak je pridelany 2 srouby krizem, kdyz to odsroubujes tak uz jen musis rozpojit konektor na repraky,ten je asi 10cm kabelu od repraku... ten reprak ma prumer 10cm... 8)
Schikula
Příspěvky: 33
Registrován: pát lis 18, 2005 16:48
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Porod

Příspěvek od Schikula »

Asi jsem manuelně nešikovnej nebo co, ale vyměnit repráky z Ticákča je vážně "porod".
No, kdybych byl zloděj, tak z těchhle vozítek repráky neberu.
Vono teda asi na druhou stranu není zas tak moc vo co stát.
10ti centimetrový repráky nejsou žádnej vodvaz.

Ale musím se pochlubit...zvládnul jsem je vyměnit. :lol:
Tico SX - krabička na kolečkách, ale moje. :-)
MisoSz.
Příspěvky: 16
Registrován: stř čer 07, 2006 12:49
Bydliště: Zilina

Příspěvek od MisoSz. »

ja sa tiez chystam na to,ze ich vymenim,lebo zvyknu niekedy pekne zachrcat,ked to dam silnejsie.....potom napisem,ci ten "porod" prebehol hladko :-)
MisoSz.
Příspěvky: 16
Registrován: stř čer 07, 2006 12:49
Bydliště: Zilina

Příspěvek od MisoSz. »

a inak mozno polozim blbu otazku,ale neviete ake su tam presne repraky?Ake by som mal kupit,lebo hned ked ich vyberiem by som tam chcel aj dat druhe a ja sa tymto veciam moc nerozumiem a vy ked to uz mate za sebou,tak by ste mi hadam mohli poradit....ake presne ste tam dali vy?
Erricco111
Příspěvky: 115
Registrován: stř bře 07, 2007 13:25

Příspěvek od Erricco111 »

mam takuto otazočku: nedaju sa do Tica dať predne repraky do dverí :?:
Daewoo Tico , r.v. 1996
Uživatelský avatar
Woyta
Příspěvky: 332
Registrován: sob říj 13, 2007 23:08
Bydliště: Hořice

Příspěvek od Woyta »

Standartne tam jsou 15W prumer 10cm 4ohm.
Jestli je v prednich dverich stejne prostoru jako v tech zadnich taky se mozna mohli vejit. Mel jesm rozebrane jen zadni dvere.

Je fakt ze ten pristup neni ideal. Zada na zemi, nohy na strope a a rukou sroubujete nekde za rohem sroub. Navic tam byla sranda pajet protoze po puvodnim majiteli nekam zmizli konektory.
Erricco111
Příspěvky: 115
Registrován: stř bře 07, 2007 13:25

Příspěvek od Erricco111 »

No ja som niekde na Polskom fore videl,ze maju chalani vyrobený komplet nový panel na dvere a repro su odsadene,takže maju viac priestoru a dajú sa tam kludne vložiť aj 16 cm :lol: Ja mam vpredu elektr. okna a dava sa to dolu trochu blbšie,ale čo by som pre svojho "miláčika " neurobil ? :D
Pod tou plastovou prístrojovkou to hrá ako čínske rádio,nech tam dáte sonii ,alebo Bosse :D
Daewoo Tico , r.v. 1996
Uživatelský avatar
Woyta
Příspěvky: 332
Registrován: sob říj 13, 2007 23:08
Bydliště: Hořice

Příspěvek od Woyta »

Co si budeme nalhavat. Nejlepsi bude dat nejake ovaly do vyztuzeneho zadniho plata. Samozrejme s konektorem at plato muzeme vyndavat. :D
Ne ale e ted vazne. Ja radeji posloucham zpev motoru. A tak to ma byt. Vzhledem ktomu ze se mi asi zacina opet delat dira ve vyfuku tak to zni cim dal lip.
aumirek
Příspěvky: 207
Registrován: stř bře 07, 2007 22:55
Bydliště: Klimkovice

Příspěvek od aumirek »

souhlasím s woyta i když teda rádio poslouchám ale bohatě mi stačí to repro co tam je.nemám ani rád takové řidiče co je nejprve slyším a potom teprve vidím.Je sice pravda že hluchoněmí mohou řídit ale maj tam značku a někteří jsou na tom stejně jako ti hluší.Konkrétně švagr koupil seata namontoval zesáky subtovr a repro velikosti obecního rozhlasu a hrdě mi to přijel ukázat.Do kufru mu vleze menší taška na úlato nahoře nemuže nic dát já v ticu naložím třikrát více než on ale je pravda má muziku a každej se za ním otáčí a on bláhovej mysli že proto jak pěkně mu to hraje
Erricco111
Příspěvky: 115
Registrován: stř bře 07, 2007 13:25

Příspěvek od Erricco111 »

Jasné,že to netreba prehánať.Pchať tam repráky ,že vám dvere vytlačí ,to nie,ale v lete ...zo stiahnutými oknami ...v 120 po rovnej ceste... summer of 69 ,to je o niečom inom ;)
Stačí len trochu rozmýšlať a vojdu sa aj repráky,aj nákup. :lol:
Daewoo Tico , r.v. 1996
Odpovědět

Zpět na „TICO“