Dovolená v Itálii

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Saša
Příspěvky: 101
Registrován: pon říj 18, 2004 14:49
Bydliště: Hradec Králové

Dovolená v Itálii

Příspěvek od Saša »

Tak vás všechny zdravím po svém návratu ze čtrnácti denní dovolené v Itálii.Esperko šlapalo jak hodinky,najel jsem 2 500km a bez nějakého závodění se spotřeba pohybovala kolem 7,2 - 7,4l/100km :lol: .Až mě to překvapilo.Palubní počítač ruské výroby se také osvědčil a jeho hodnoty kupodivu souhlasí i když se to manuálně přepočítá.Už jsem si i zvyknul,že neukazuje spotřebu průměrnou,ale jen okamžitou,ale i podle toho se dá celkem jet.
Daewoo Espero 2,0 CD automatic, 77kW.Modrá metalíza,klima,komplet v elektrice,palubní počítač Made in USSR.
Reklama
 

Uživatelský avatar
palikx
Příspěvky: 6250
Registrován: ned úno 20, 2005 13:56
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od palikx »

No tak slava nazdar vyletu to je fajn.tak napis nejake dojmy z cesty ne jen spotrebu. ;)
Skoda Octavia combi 1,9tdi upravena na 81KW
Skoda Fabia 1,9tdi-pd 74kw
Simson s 51
SKODA GARDE pro radost(zatim jen starost-shanim marne dily)
SKODA 105 S abych se nenudil
Saša
Příspěvky: 101
Registrován: pon říj 18, 2004 14:49
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Saša »

Co se týká cesty,tak ta probíhala naprosto bez problémů.Dálnice v Rakosku a v Itálii jsou mnohem lepší než u nás,ale to pro mnohé z nás není novinka.Byl jsem zhruba v prostředku itálie(Palmová riviera) a poplatky za dálnice v Itálii vyšly na 900 za jednu cestu.Benzín v Itálii je o něco drašší než jinde, ikdyž po současném zdražení u nás se je zhruba na stejno.Tam takové razantní zvýšení nebylo.Všude (benzín,mýto na dálnici, suprmarkety) je lepší platit kartou.Člověk nemusí mít u sebe tolik hotovosti a i kuz je o něco malinko výhodnější a hlavně je to bez poplatku.Karty berou i u těch nejzapadlejších benzínek.
Pokud někoho ještě něco zajímá,tak mile rád dám co nejpodrobnější informace.
Daewoo Espero 2,0 CD automatic, 77kW.Modrá metalíza,klima,komplet v elektrice,palubní počítač Made in USSR.
Odpovědět

Zpět na „ESPERO“