Cvakani v levych dverich

Diskusní forum Daewoo Nexia clubu.

Moderátoři: Blue Lanos, Admins

Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Cvakani v levych dverich

Příspěvek od milosh »

Mam pocit, ze uz se to tady nedavno resilo, ale nenasel jsem kde, tak zakladam s dovolenim nove tema :D

Kdyz jedu v aute a prejedu nejaky hrbol, tak mi to v levych dverich cvakne, je to zvuk jako by se nejaky konektor dotknul kastle, dvere sem cely rozdelal, ale neprisel co by to mohlo byt, poradite nekdo? :roll:
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Reklama
 

S.v.o.b.i.k
Příspěvky: 788
Registrován: sob úno 19, 2005 21:48
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od S.v.o.b.i.k »

Pust si nahlas rádio,mě o dělá tady a je to ten malej halzlík,čepík nebo co jak drží dveře na pantu...Ale už mi to trochu přestalo...Ale já mam pořád nahlas rádio,tak to moc neslyšim...
cubafire
Příspěvky: 555
Registrován: pát led 14, 2005 07:58
Bydliště: Staré Město u UH, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od cubafire »

Vím přesně co to je. Kroutí se Ti karoserie a horní rožek ti cvakne o sloupek :-) :lol:
Teď vážně. Máš tam elektriku, nebo manuál?
dřív: NEXIA 1.5 8V, GLE, LPG-BRC
dnes Citroen Xsara Picasso 2.0 HDi :twisted:
Nexia = srdeční záležitost
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

Svobiku, radio nahlas to neresi :lol:

Mam svihadla (manual klima) :lol:

Se*e me to, clovek jede v klidu a kdyz to ccvakne 10x za minutu nic moc, uz mam nerva :D
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Kruger !!!
Příspěvky: 284
Registrován: úte říj 05, 2004 21:13
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kruger !!! »

milosh píše:Svobiku, radio nahlas to neresi :lol:

Mam svihadla (manual klima) :lol:

Se*e me to, clovek jede v klidu a kdyz to ccvakne 10x za minutu nic moc, uz mam nerva :D
A není to něco s uchycením stahování oken ??? Mě to také drnčí odtamtud. Zkus okno při jízdě tlačit směrem ven (u zavřeného okna) a pokud to už neuslišíš je to v tom !!!
cubafire
Příspěvky: 555
Registrován: pát led 14, 2005 07:58
Bydliště: Staré Město u UH, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od cubafire »

Tak když tam není elektrika, tak tam nemůže být nikde nic odpadlého a pokud Ti jde okno stahovat normálně od dorazu po doraz, pak nebude ani nic ulomeného. Tak to nakonec bude opravdu to kroucení karoserie. Mě to na sedanu dělá běžně. Jakékoliv zhoupnutí na cestě, nebo přejezd hrbu cvaká někde ve dveřích. Ale spíš vzadu na předních dveřích. Jako u sloupku (nepovedlo se mi ten zvuk lokalizovat) Ale asi je to karoserií. :cry:
dřív: NEXIA 1.5 8V, GLE, LPG-BRC
dnes Citroen Xsara Picasso 2.0 HDi :twisted:
Nexia = srdeční záležitost
Kruger !!!
Příspěvky: 284
Registrován: úte říj 05, 2004 21:13
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kruger !!! »

cubafire píše:Tak když tam není elektrika, tak tam nemůže být nikde nic odpadlého a pokud Ti jde okno stahovat normálně od dorazu po doraz, pak nebude ani nic ulomeného. Tak to nakonec bude opravdu to kroucení karoserie. Mě to na sedanu dělá běžně. Jakékoliv zhoupnutí na cestě, nebo přejezd hrbu cvaká někde ve dveřích. Ale spíš vzadu na předních dveřích. Jako u sloupku (nepovedlo se mi ten zvuk lokalizovat) Ale asi je to karoserií. :cry:
Ale nemá Nexie náhodou kolem dveří gumu i na horním rámu ??? A mezery mezi karosérií a dveřmi jsou taky docela velké ... :P
Uživatelský avatar
Sato
Příspěvky: 434
Registrován: čtv srp 12, 2004 09:58
Bydliště: SR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sato »

Tak v dverach cvaka aj mne. Pozeral som to a vyzera to na mechanizmus centralu.
Skus otvorit dvere a potras nimi. Mne to cvaka aj vtedy...
R.I.P

aktuálne: Renault Megane III. 1.6 16V 100k
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

central mam, to by mohlo byt ono :-/
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
Franta P.
Příspěvky: 2775
Registrován: úte pro 07, 2004 00:29
Bydliště: Pelhřimov

Příspěvek od Franta P. »

Zkus jestli nemáš vyklepaný panty na dveřích. mě taky cvakalo a jeden pant sem tam neměl o půlku.
Ale vim dokáže to pěkně prudit.
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

Franta P. píše:Zkus jestli nemáš vyklepaný panty na dveřích. mě taky cvakalo a jeden pant sem tam neměl o půlku.
Ale vim dokáže to pěkně prudit.
no jde mi to jhakoby zepredu od dveri, a central je na druhy strane, takze to mi je divny, za chvili jedu autem, tak to prozkoumam :D
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
Ivan
Příspěvky: 3937
Registrován: úte zář 02, 2003 23:56
Bydliště: Brno-Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivan »

Miloši, mně to taky všude křupe, praská, lupe a drnčí... už jsem to přestal řešit a navíc to přes výfuk ani neslyším :lol:

Daewoo [deu] = velký přítel
Nexia² project

Uživatelský avatar
fireman
Příspěvky: 1464
Registrován: pát bře 25, 2005 05:30
Bydliště: TRNAVA - SR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fireman »

mne to cvakalo na spolujazdcovych dverach :cry: mal som povytiahnutu tu zavlacku na pante a uz je to OK ;)
NEXIA 1.5 16V 67kW DOHC
smajlici DELETED aby bol eMKas spokojny
cubafire
Příspěvky: 555
Registrován: pát led 14, 2005 07:58
Bydliště: Staré Město u UH, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od cubafire »

No můžu potvrdit, že u Ivana opravdu přes výfuk žádné cvakání a drnčení není slyšet, ale u mě se ještě mrknu na ten centrál. 6e by to bylo ono? A panty také zkontroluju. :lol:
dřív: NEXIA 1.5 8V, GLE, LPG-BRC
dnes Citroen Xsara Picasso 2.0 HDi :twisted:
Nexia = srdeční záležitost
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

fireman píše:mne to cvakalo na spolujazdcovych dverach :cry: mal som povytiahnutu tu zavlacku na pante a uz je to OK ;)
na to sem koukal a nejak zadna zmena, zitra jedu do Prahy, tak to proverim :D
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Odpovědět

Zpět na „NEXIA“