Kalos automat

Moderátor: Blue Lanos

Rastos

Kalos automat

Příspěvek od Rastos »

Vlastnim Kalos automat a tu by mohla byt prilezitost podelit sa s dojmami s inymi vlastnikmi rovnakeho auta (no ale je mozne, ze som asi jediny na Slovensku - mozno i v Cechach). Pripadne ak by niekoho nieco zaujimalo ohladne automatu v Kalose, kludne napiste.
Reklama
 

Uživatelský avatar
Blue Lanos
Příspěvky: 4033
Registrován: pát srp 29, 2003 17:10
Bydliště: NMnV

Příspěvek od Blue Lanos »

urcite si prvy o kom to pocujem ;) ;) :D prid na zraz kukneme na to :lol:
http://www.cardomain.com/id/27101976
Lanos SE 1.5l 8v 4door 63kw/86HP, PS,AC,PW,EA,Rear spojler,15" Dezent T,195/50 R15 Uniroyal,REMUS orig,Green Filter,KYB Excel G
LPG POSITIVE - Lovato LovEco01
Obrázek
goror
Příspěvky: 587
Registrován: čtv úno 03, 2005 13:06
Bydliště: kezmarok

Příspěvek od goror »

TAK TO BY SOM AJ CHCEL VIDIET KALOSKA S AUTOMATOM :D
Espero 1,5 16v 74kw DOHC,tmavo modra met.,kridlo, folie, elektrony 7*15 Bravury 195/50R15 ET 27,
sportovy filter+vyfuk,chiptuning,podvozok gsi+kayaba
Uživatelský avatar
schomi
Příspěvky: 183
Registrován: sob led 15, 2005 20:23
Bydliště: Krupka (tj blízko Teplic)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od schomi »

Já bych automata nechtěl ani za boha, ale určitě je to dobrá věcička a taky jde 100% o zvyk.
RastoS

Příspěvek od RastoS »

Ja som automat specialne nevyhladaval, ale ani som sa mu zvlast nebranil. Skor islo o pragmaticke rozhodnutie kvoli vybave (SX), cene (som 2. majitel po 1,5 roku) a ucelu (manzelka jazdi tiez). Presne ako pises, ide o zvyk. Ako chlap by som si mozno viac uzil manual, na druhej strane manzelka jazdi rovnako vela ako ja. Preto ked viem, ze je mozno niekedy v hustej premavke odbremenena od soferskych ukonov navyse (ked ju popritom este zabava ci vyrusuje mala dcera), tak sa rad obmedzim a zvyknem si. I ked ani s automatom to nie je nuda, momenty preradenia sa daju ovplyvnovat v sirokom rozsahu, predbiehanie cez kick-down je rychle a ked mam veselsiu naladu, z krizovatiek som takmer bezkonkurencne prvy bez vacsej namahy... Kedy a kde bude ten zraz?
Uživatelský avatar
palikx
Příspěvky: 6250
Registrován: ned úno 20, 2005 13:56
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od palikx »

Hm kalos s automatem?to jsem taky jeste nevidel.takze hledani podobneho auta bude asi malicko tezsi.hlavne at to maka.
Skoda Octavia combi 1,9tdi upravena na 81KW
Skoda Fabia 1,9tdi-pd 74kw
Simson s 51
SKODA GARDE pro radost(zatim jen starost-shanim marne dily)
SKODA 105 S abych se nenudil
Uživatelský avatar
Blue Lanos
Příspěvky: 4033
Registrován: pát srp 29, 2003 17:10
Bydliště: NMnV

Příspěvek od Blue Lanos »

vsak prave preto musi prist kalos automat na zraz Obrázek
http://www.cardomain.com/id/27101976
Lanos SE 1.5l 8v 4door 63kw/86HP, PS,AC,PW,EA,Rear spojler,15" Dezent T,195/50 R15 Uniroyal,REMUS orig,Green Filter,KYB Excel G
LPG POSITIVE - Lovato LovEco01
Obrázek
Uživatelský avatar
mipo
Příspěvky: 1507
Registrován: úte kvě 10, 2005 18:47
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mipo »

Na Kalos automat sa veľmi veľmi rád pozriem! Zraz je 17. 9. v Pieštanoch, pozri sekciu Zrazy.
RastoS

Zraz

Příspěvek od RastoS »

17-teho je pre mna nestastny termin, lebo by som mal byt sluzobne v Prievidzi... Ale este to nie je na 100%, tak ak to padne, budem sa snazit dobehnut. Vdaka za info.
Uživatelský avatar
mipo
Příspěvky: 1507
Registrován: úte kvě 10, 2005 18:47
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mipo »

Akú máš spotrebu?
RastoS

Příspěvek od RastoS »

To presne neviem, lebo ked som auto kupil, mi nefungoval rychlomer, tak som zohnal budiky zo sedana, ale tie elektronicky nesedia, ukazuju mi polovicnu rychlost a km asi 2,5 krat menej nez prejdem (odskusane). Na orig. budiky som sa zatial nezmohol, stoja 7000. Takze podla tychto udajov sa mi spotreba pohybuje cca v zmysle toho, ako uvadza vyrobca, teda priblizne na urovni Kalosa 1.4 8V, t.j. mimo mesta ujde, v meste radsej nehladiet... :) Predtym som mal Matiz a na spotrebu nostalgicky spominam...
Uživatelský avatar
Mirek
Příspěvky: 406
Registrován: ned čer 05, 2005 14:09
Bydliště: Velké Meziříčí

Příspěvek od Mirek »

RastoS píše:To presne neviem, lebo ked som auto kupil, mi nefungoval rychlomer, tak som zohnal budiky zo sedana, ale tie elektronicky nesedia, ukazuju mi polovicnu rychlost a km asi 2,5 krat menej nez prejdem (odskusane). Na orig. budiky som sa zatial nezmohol, stoja 7000. Takze podla tychto udajov sa mi spotreba pohybuje cca v zmysle toho, ako uvadza vyrobca, teda priblizne na urovni Kalosa 1.4 8V, t.j. mimo mesta ujde, v meste radsej nehladiet... :) Predtym som mal Matiz a na spotrebu nostalgicky spominam...
Píšeš, že jsi druhý majitel po 1,5 roku. To by měl být Kalos ještě v záruce, ne? Takže budíky by měl řešit záruční servis.
Kalos sedan 1,4 16V r. v. 2005
RastoS

Příspěvek od RastoS »

Auto som si v januari doviezol z Nemecka, bolo slabsie poskodene (vpredu + silnejsi skrabanec na celej bocnej strane + budiky, ktore isli iba minutu-dve po nastartovani); ak by som chcel zaruku, asi by mi to tu musel cele opravovat znackovy servis, co je hodne penazi (a budiky by asi neuznal, tvrdili by ze poskodenie suvisi s nehodou). Takto som opravil iba predok u znameho a zvysok caka na lepsie casy (neprekaza). Inac mam aj foto z dovozu, ak by to niekoho zaujimalo.
Uživatelský avatar
mipo
Příspěvky: 1507
Registrován: úte kvě 10, 2005 18:47
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Re: Zraz

Příspěvek od mipo »

RastoS píše:17-teho je pre mna nestastny termin, lebo by som mal byt sluzobne v Prievidzi... Ale este to nie je na 100%, tak ak to padne, budem sa snazit dobehnut. Vdaka za info.
Ako to vyzerá?
Uživatelský avatar
eMKa Slovensko
Příspěvky: 2087
Registrován: úte zář 30, 2003 20:41
Bydliště: TN - NMnV
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od eMKa Slovensko »

Bolo by super keby si prisiel ;)
LANOS eMKa Slovensko, http://www.lanosclub.com
Obrázek
LPG POSITIVE - Lovato LovEco01
Odpovědět

Zpět na „KALOS“