Pokuty

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee

Mareman
Příspěvky: 683
Registrován: čtv bře 10, 2005 10:36

Pokuty

Příspěvek od Mareman »

Jelikož za poslední dobu už oplývám druhým zážitkem na toto téma, napadlo mě založit nový, abych zjistil jestli jen já mám takovej pech :mrgreen: Po úspěšné akci v Banské Bystrici za 500 za rychlost jsem to dneska vylepšil litrem pro změnu v naší měně :? A to všechno kvůli nedorozumění.........nerozuměli jsme si s policajtama v tom, že se na STOPce nemusí zastavovat pokud po hlavní žádný auto nejede. Policajti měli jinej názor a rozhodli se mě za ten můj odměnit :lol: A pak že je nějaká svoboda názoru :twisted: Paradox je že po půl roce jsem porpvé nechal auto v práci a flastra dostanu ve služebním :D
Kia Carens 2013 - 1,6 GDi Exclusive
Reklama
 

PavelZ
Příspěvky: 1422
Registrován: čtv lis 06, 2003 10:36

Příspěvek od PavelZ »

U rodicu ve meste je taky jedna stopka, kterou hrozne radi hlidaji. Prehledna krizovatka, ktera cloveka primo svadi k tomu, aby ji projel bez zastaveni. Policie schovana za plutkem u cesty uz ale na neco takoveho casto ceka. Mistni vedi, cizi plati.
Cross
Příspěvky: 406
Registrován: čtv čer 02, 2005 20:38
Bydliště: Plzeň

Příspěvek od Cross »

Ja jsem jednou dostal petikilo pokutu jako chodec. Sel jsem mimo prechod. Asi o tri metry.
Daewoo Nubira Wagon, 2,0
PavelZ
Příspěvky: 1422
Registrován: čtv lis 06, 2003 10:36

Příspěvek od PavelZ »

Petikilo pokuty dostal nedavno kamarad za prekroceni rychlosti o asi 130 km/h :).
Uživatelský avatar
Tompetr
Příspěvky: 242
Registrován: pát říj 29, 2004 13:43
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Tompetr »

Taky mám "buzerativní zážitek". Na miniparkovišti pro 3 auta jsem zastavil na krajním místě a protože ten vedle se postavil tak blbě, že nebylo místo zůstal jsem stát levými koly na rozježděné hlíně na šířku kola od asfaltu. Odměnou mi byla bota + 500,- Kč za nedovolené zabrání veřejného prostranství :lol: = 1000,- Kč. Diskuze nepomohla :cry:
Mareman
Příspěvky: 683
Registrován: čtv bře 10, 2005 10:36

Příspěvek od Mareman »

Tompetr píše:Taky mám "buzerativní zážitek". Na miniparkovišti pro 3 auta jsem zastavil na krajním místě a protože ten vedle se postavil tak blbě, že nebylo místo zůstal jsem stát levými koly na rozježděné hlíně na šířku kola od asfaltu. Odměnou mi byla bota + 500,- Kč za nedovolené zabrání veřejného prostranství :lol: = 1000,- Kč. Diskuze nepomohla :cry:
Dobrý...........tak tos dostal ještě za větší kravinu jak já.......to gratuluju :lol:
Kia Carens 2013 - 1,6 GDi Exclusive
PavelZ
Příspěvky: 1422
Registrován: čtv lis 06, 2003 10:36

Příspěvek od PavelZ »

Tohle pomerne casto potkavam u nemocnice v Hradci Kralove, taky pokutuji lidi stojici castecne nebo uplne mimo parkoviste.

Problem je v tom, ze tam to parkoviste, i kdyz je dost velke, nestaci. Prece jen je to fakultni nemocnice, kam se sjizdi na ruzne zakroky a vysetreni lide i hodne z daleka a vetsina jede autem. Navic, kdyz je to u nemocnice, chapu, ze casto jsou tam asi lide, kterym opravdu dela problem dojit z nejake vetsi vzdalenosti.
Uživatelský avatar
Tompetr
Příspěvky: 242
Registrován: pát říj 29, 2004 13:43
Bydliště: Ostrava

rychlá jízda

Příspěvek od Tompetr »

Moc to sice s pokutami nesouvisí, ale v Izraeli proběhla dopravně-bezpečnostní kampaň ve které bylo na bilboardech napsáno, že: "95% agresivně jedoucích řidičů má malé přirození" :lol: a podle statistik to na chlapskou ješitnost zapůsobilo tak, že se snížila nehodovost o několik procent. To je teprve dobrý ftip ;)
PavelZ
Příspěvky: 1422
Registrován: čtv lis 06, 2003 10:36

Re: rychlá jízda

Příspěvek od PavelZ »

Tompetr píše:Moc to sice s pokutami nesouvisí, ale v Izraeli proběhla dopravně-bezpečnostní kampaň ve které bylo na bilboardech napsáno, že: "95% agresivně jedoucích řidičů má malé přirození" :lol: a podle statistik to na chlapskou ješitnost zapůsobilo tak, že se snížila nehodovost o několik procent. To je teprve dobrý ftip ;)
Docela by me zajimalo, jaky meli podklady, pro to svoje tvrzeni :lol:
Mareman
Příspěvky: 683
Registrován: čtv bře 10, 2005 10:36

Re: rychlá jízda

Příspěvek od Mareman »

PavelZ píše:
Tompetr píše:Moc to sice s pokutami nesouvisí, ale v Izraeli proběhla dopravně-bezpečnostní kampaň ve které bylo na bilboardech napsáno, že: "95% agresivně jedoucích řidičů má malé přirození" :lol: a podle statistik to na chlapskou ješitnost zapůsobilo tak, že se snížila nehodovost o několik procent. To je teprve dobrý ftip ;)
Docela by me zajimalo, jaky meli podklady, pro to svoje tvrzeni :lol:
Soudili podle sebe.......policajti jsou agresivní řidiči :twisted: :lol:
Kia Carens 2013 - 1,6 GDi Exclusive
Cross
Příspěvky: 406
Registrován: čtv čer 02, 2005 20:38
Bydliště: Plzeň

Re: rychlá jízda

Příspěvek od Cross »

Mareman píše:
PavelZ píše:
Tompetr píše:Moc to sice s pokutami nesouvisí, ale v Izraeli proběhla dopravně-bezpečnostní kampaň ve které bylo na bilboardech napsáno, že: "95% agresivně jedoucích řidičů má malé přirození" :lol: a podle statistik to na chlapskou ješitnost zapůsobilo tak, že se snížila nehodovost o několik procent. To je teprve dobrý ftip ;)
Docela by me zajimalo, jaky meli podklady, pro to svoje tvrzeni :lol:
Soudili podle sebe.......policajti jsou agresivní řidiči :twisted: :lol:
S malym ptakem....... :lol: :lol: :lol:
Daewoo Nubira Wagon, 2,0
Uživatelský avatar
DREAM
Příspěvky: 691
Registrován: stř čer 29, 2005 17:15
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DREAM »

ja dostal naposled kilo v 9 rano po celonocni parbe ze ch..ju v jendom parku blizko namesti .. a oni: musime vam dat aspon 100vku ... a ja: je to zas bude ostuda ja tady pracuju 100m" a oni: a kde?? a ja na mestskym urade spravce site ... a oni no tak bezte...

vypsdal jsem opravdu jako prototyp urednika ... v 9 rano :-))))
NUBIRA COMBI I 99:106k, lpg v rezerve(40l),fólie,ladak :(
e-shopy a weby za 999,- na DREAMMEDIA.CZ
DAEWOO/NUBIRA/LACETTI PORTÁL DAEWOO.ZDE.CZ
fisi
Příspěvky: 93
Registrován: ned črc 31, 2005 08:30
Bydliště: svaty jur
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fisi »

chlapi,par zasad po mojich dlhorocnych skusenostiach:1. robit sa blby...oni su potom radi,ze je niekto blbsi ako oni! 2.chciet dokaz-nakoniec to vyplyva aj zo zakona-napr.pri rychlosti,cervenej,a mozno aj tej stopke...t.z. policajt vam musi predlozit bud foto alebo film!!! ja som takto uhadal cervenu!!!! 3.byt nadupany paragrafmi a vysypat nanho vsetko,co viem...ale to asi nestoji za to!!!! 4. suhlasit vo vsetkom s organom,ale skusit sa dohodnut....velke riziko!!!ale este stale to zabera najviac!!!
Uživatelský avatar
Akri
Příspěvky: 4273
Registrován: stř zář 10, 2003 18:50
Bydliště: Česká Třebová
Kontaktovat uživatele:

Re: rychlá jízda

Příspěvek od Akri »

Cross píše:
Mareman píše:
PavelZ píše: Docela by me zajimalo, jaky meli podklady, pro to svoje tvrzeni :lol:
Soudili podle sebe.......policajti jsou agresivní řidiči :twisted: :lol:
S malym ptakem....... :lol: :lol: :lol:
Ja jezdim jak andilek, to bych musel mit ptaka jak rakosku :lol:
ObrázekAKRI - (byl) Muž z Ria !
:!: AVEOtici všech zemí, spojte se :)
Uživatelský avatar
mipo
Příspěvky: 1507
Registrován: úte kvě 10, 2005 18:47
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mipo »

Ja osm pred rokom dostal pokutu v UH. Išiel som od kamoša po akcii z chaty skratkou cez asi štyri zákazy vjazdu. Po druhom zákaze sa z mnou zrazu objavila Feliícia obyč, combík a do tretice Felda Pick-Up. Keďže neblikali ani nehúkali, aby som zastavil, tak som si povedal, že ich kapánek prevetrám. Vtedy ešte v 105ke som sa naozaj činil a prchol im na jedno parkovisko poblížil, cez ďaľšie zákazy:-) Svine si ma všimli a nakoniec to bolo za 500KČ. Ale za tú naháňačku to stálo:-)))
Odpovědět

Zpět na „POKEC“