Elektrony a remus

Moderátor: Blue Lanos

Duľa Peter
Příspěvky: 7
Registrován: úte kvě 17, 2005 14:31
Bydliště: Bulíkova 11

Elektrony a remus

Příspěvek od Duľa Peter »

Pozrite sa do fotogalerie jak ma vyzerať Kalos.
Reklama
 

Uživatelský avatar
Tomáš
Příspěvky: 2002
Registrován: stř zář 29, 2004 14:54
Bydliště: KLECANY

Příspěvek od Tomáš »

Myslíš asi tohle https://www.chevroletclub.cz//album_pic.php?pic_id=724

Proč tam máš dva znaqky Daewoo , starý a nový , dej si tam ještě Chevrolet :lol: :lol: :lol:
MATIZ SE 0.8 r.v. 2000 modrá metla a NUBIRA Wagon SX 1.6 , 16V r.v. 1998 červená, příležitostně s bílým bydlíkem N126e
Cross
Příspěvky: 406
Registrován: čtv čer 02, 2005 20:38
Bydliště: Plzeň

Příspěvek od Cross »

Elektrony jsou pekne, ale ten jeden znak je tam fakt navic. 8)
Daewoo Nubira Wagon, 2,0
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Re: Elektrony a remus

Příspěvek od milosh »

Duľa Peter píše:Pozrite sa do fotogalerie jak ma vyzerať Kalos.
mezi nama, nic moc. Kola mas maly a vyfuk zase moc velky :lol:
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
mipo
Příspěvky: 1507
Registrován: úte kvě 10, 2005 18:47
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mipo »

Nič v zlom, ale mne sa to tiež nepáči. Kolieska v poho, výfuk by som tiež prežvýkal, ale tie znaky, polep viečka tankovania, lišty zo Scháde (či z čoho to je) a polepená kapota atď. sa mi vôbe, ale vôbec nepáčia.
Sorry, ale takto podľa mňa Kalos nemá vyzerať.

Nechcem ťa vôbec urážať, alebo do teba rýpať. Ak sa ti to páči, je to tvoja vec. Ja len vyjadrujem svoj názor. Osobne sa mi páči decentný styling (kolesá, interiér, svetlá atď) alebo funkčný tuning (zvody, samosvor, komplet výfuk atď.).
Ondras
Příspěvky: 1623
Registrován: sob bře 27, 2004 22:21
Bydliště: Ostrava Výškovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ondras »

Kola měly být 14" nebo 15", 13" je na Kalose málo, ale hlavní je, že to dělá radost tobě...
|\/| /\ '|' | '/.

byl to - ročník 1998 / 0.8i / přes 136.000 km / přímé sání, 15" alukola, snížení o 30mm, palubní počítač, otáčkoměr, sportovní interiér, folie, svody, laďáček a další capiny
Uživatelský avatar
Akri
Příspěvky: 4273
Registrován: stř zář 10, 2003 18:50
Bydliště: Česká Třebová
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Akri »

No to ste ho teda podporili :lol: :lol: :lol:
ObrázekAKRI - (byl) Muž z Ria !
:!: AVEOtici všech zemí, spojte se :)
Uživatelský avatar
kaso
Příspěvky: 1723
Registrován: pát bře 11, 2005 00:05

Příspěvek od kaso »

Ako vzdy :? Clovek si trosku upravy auto a hned tu je kritika :? A najviac ohovaraju ti co maju obycajne seriovky :? :? :? :?
ex: Daewoo Nexia
now: BMW 7
Uživatelský avatar
Blue Lanos
Příspěvky: 4033
Registrován: pát srp 29, 2003 17:10
Bydliště: NMnV

Příspěvek od Blue Lanos »

kaso píše:Ako vzdy :? Clovek si trosku upravy auto a hned tu je kritika :? A najviac ohovaraju ti co maju obycajne seriovky :? :? :? :?
alebo co sa k seriakom vracaju :lol: :lol:
http://www.cardomain.com/id/27101976
Lanos SE 1.5l 8v 4door 63kw/86HP, PS,AC,PW,EA,Rear spojler,15" Dezent T,195/50 R15 Uniroyal,REMUS orig,Green Filter,KYB Excel G
LPG POSITIVE - Lovato LovEco01
Obrázek
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

JA NAPSAL SVUJ NAZOR A AUTO PRISPEVKU TAKY, to jsem mel v SZ :lol:

ta zelena krabica čo maš v profile je tvoja tak mezi nami des a hruza v Bratislave mozeš jazdiť akurat po kanaloch.

samozrejme chudak cekal ze mu to budeme vsichni chvalit, prestoze tam ma sileny balony :lol:
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

toto je opravdu tuzing a pokud se to nekomu libi, tak to nechapu :roll:

Obrázek
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
Tompetr
Příspěvky: 242
Registrován: pát říj 29, 2004 13:43
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Tompetr »

myslím, že tady více než jinde platí "proti gustu žádný dišputát", ale na mě máš v interiéru hodně moc červené. Myslím, že bych se po delší jízdě buď pozvracel a nebo jel jako na koridě :lol: Jsem příznivcem decentních doplňků. Hodil jsem do gal. třeba fotky mého rádia, které podle mě naprosto do Kalosa zapadá.
Uživatelský avatar
schomi
Příspěvky: 183
Registrován: sob led 15, 2005 20:23
Bydliště: Krupka (tj blízko Teplic)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od schomi »

no tak se vyjádřim i já. Kola vejfuk to bycht tak docela bral, ale co fakt nemůžu překousnout jsou ty nalepený výdechy na kapotě(vypadá to jako P206 a to kalosovi moc nesluší),nálepka na tom víčku od nádrže, ty dva znaky se mi taky veľa niepači jo a taky ty boční lišty bych určitě vyměnil za orig! toť kritika. Ten interier se mi fakt docela líbí i když sem příznivcem decentních doplňků a musim uznat že je to truchu přeplácaný, ale jinak se mi to hodně líbí, zajímalo by mě jak si docílil těch polakovanech doplňků. furt přemějšim jak trochu zpříjemnit šedej interier.
Uživatelský avatar
kaso
Příspěvky: 1723
Registrován: pát bře 11, 2005 00:05

Příspěvek od kaso »

milosh píše:JA NAPSAL SVUJ NAZOR A AUTO PRISPEVKU TAKY, to jsem mel v SZ :lol:

ta zelena krabica čo maš v profile je tvoja tak mezi nami des a hruza v Bratislave mozeš jazdiť akurat po kanaloch.

samozrejme chudak cekal ze mu to budeme vsichni chvalit, prestoze tam ma sileny balony :lol:
Teraz neviem Milosh koho si myslel :!:
ex: Daewoo Nexia
now: BMW 7
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

Kaso, to myslel ten majitel kalose na me ;) :lol:
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Odpovědět

Zpět na „KALOS“