Přestupky Policie ČR

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee

Odpovědět
Docent
Příspěvky: 1228
Registrován: ned bře 13, 2005 10:22

Přestupky Policie ČR

Příspěvek od Docent »

http://sweb.cz/prestupkypolicie/ - ta druhá fotka nemá chybu :lol: :lol: :lol: .
Reklama
 

PavelZ
Příspěvky: 1422
Registrován: čtv lis 06, 2003 10:36

Příspěvek od PavelZ »

Cross
Příspěvky: 406
Registrován: čtv čer 02, 2005 20:38
Bydliště: Plzeň

Re: Přestupky Policie ČR

Příspěvek od Cross »

Docent píše:http://sweb.cz/prestupkypolicie/ - ta druhá fotka nemá chybu :lol: :lol: :lol: .
Pak o tech policajtech nema byt tolik vtipu. :lol:
Daewoo Nubira Wagon, 2,0
Uživatelský avatar
fireman
Příspěvky: 1464
Registrován: pát bře 25, 2005 05:30
Bydliště: TRNAVA - SR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fireman »

to ano oni mozu vsetko :evil: inal asi pred 9 rokmi som cestou z NR (bol som tam na vojne) vzal stopara do TT.Povedal mi sice ze je fizel a v TT mi vravi tu ma vyhod ja som zastavil a on ze aku tu mame znacku a ja ze zakaz zastavenia a on ze mate to za 500 :cry: :cry: :cry: :cry:
NEXIA 1.5 16V 67kW DOHC
smajlici DELETED aby bol eMKas spokojny
Cross
Příspěvky: 406
Registrován: čtv čer 02, 2005 20:38
Bydliště: Plzeň

Příspěvek od Cross »

Asi se ridili heslem "Kdo brzdi, prohrava"

Obrázek

:lol: :lol: :lol:
Daewoo Nubira Wagon, 2,0
Vojta

Příspěvek od Vojta »

DOBŘE SE NA TO DÍVÁ :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Richard
Příspěvky: 3515
Registrován: čtv zář 16, 2004 12:29
Bydliště: Praha

Příspěvek od Richard »

Policie ČR je jedna nevyčerpatelná studna dobrých nápadů, už nevím kdy to bylo, ale vyskytl se na foru takovej foto seriál jak poldové zapadli na parkovišti ve sněhu, to byl opravdu kvalitní kulturní zážitek, děkuji autorům a sděluji, že jsem málem smíchy ucrnknul do katí :lol: :lol: :lol: :lol:

Jinak předpisy a pořádek jsou jen pro blbce, policie a inteligent zvádne zmatek............ :lol: :lol: viz foto té nepřehledné křižovatky s těmi bílozelenýmy tupcy :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kdo chce lehce přijít k fotu jak naši policisté serou na předpisy stačí v Praze stát chvilku na Vltavský, nebo na Náměstí republiky, nebo u Masaryčky (nádraží) a nemine ani 5 minut a máte je.................... :roll: :roll: :roll:
Hyundai IX55, V6 3,0 CRDI, automat, 4x4, Yamaha Majesty 125
bylo: Nubira wagon 2.0 CDX 1998 , Pontiac Le Mans (americkej Racer),
Mitsubishi Space Vagon, Favorit, Moskvič 2140, Moskvič 403, Skůtr ČZ 175 typ.502
fisi
Příspěvky: 93
Registrován: ned črc 31, 2005 08:30
Bydliště: svaty jur
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fisi »

kua chlapi,vy neviete,ze oni mozu FSETKO???ze su to bohovia?sak sa tak aj spravaju!ako keby uniforma bola patent na rozum!!!ale kto ho ma,ten urcite nie je u policii!!!nech mi tento prispevok prepacia vsetci moji kamosi v uniformach...co by sme bez nich robili...RUBRIKA JE SUPER!!!len aby ju nezakazali...xi xi xi
Docent
Příspěvky: 1228
Registrován: ned bře 13, 2005 10:22

Příspěvek od Docent »

fireman píše:to ano oni mozu vsetko :evil: inal asi pred 9 rokmi som cestou z NR (bol som tam na vojne) vzal stopara do TT.Povedal mi sice ze je fizel a v TT mi vravi tu ma vyhod ja som zastavil a on ze aku tu mame znacku a ja ze zakaz zastavenia a on ze mate to za 500 :cry: :cry: :cry: :cry:
Mám podobnou zkušenost - v 85 jsem jel do Olomouce, měl jsem zajištěný ubytování v nějakém hotelu, vidím při cestě 2 příslušníky VB, říkám si, ti to tady musí znát, tak mně poradí, zastavím, ptám se na cestu, příslušníci vysvětlí, já se chci rozjet a ten jeden povídá "Dáte nám 50 Kčs, stojíte na zákazu zastavení"... :roll:
Odpovědět

Zpět na „POKEC“