silentblok zadní nápravy

DaewooForum pro Nubiry 1 a 2 generace

Moderátoři: Blue Lanos, koniQ

Odpovědět
Pavel Beneš
Příspěvky: 310
Registrován: pon črc 04, 2005 19:56
Bydliště: Sokolov - Oloví

silentblok zadní nápravy

Příspěvek od Pavel Beneš »

Tak se mi začala nějak víc sjíždět levá zadní a koukám uplně volné rameno a olo sebou mydlí....no a ona to vůle v uchycení podélného ramene, ale nevím jak to nazvat lépěji. Už jsem si párkrát všimnul, když jsem řezal zatačku, že to píská při malý rychlosti a kola mám fouknutý na 2.3! Doufám, že ta sranda bude stát zas litr a mě .....
Černá met. Nubira Wagon SX 1998, 2 airbagy, ABS, Klima, komplet v el.
Reklama
 

Uživatelský avatar
DREAM
Příspěvky: 691
Registrován: stř čer 29, 2005 17:15
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DREAM »

covece nevim jestli nemam stejnej problem... kdyz projizdim zatacky tak se uplne bojim to auto skoro vubec nesedi ... nejdriv jsem si rikal ze daewoo je mekky a nesedi tolik jak ma..ale tohle me cim dal tim vic strasi.nic moc prijemnej pocit
NUBIRA COMBI I 99:106k, lpg v rezerve(40l),fólie,ladak :(
e-shopy a weby za 999,- na DREAMMEDIA.CZ
DAEWOO/NUBIRA/LACETTI PORTÁL DAEWOO.ZDE.CZ
Uživatelský avatar
Brainman
Příspěvky: 1393
Registrován: sob led 29, 2005 10:01
Bydliště: Seletice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Brainman »

DREAM píše:covece nevim jestli nemam stejnej problem... kdyz projizdim zatacky tak se uplne bojim to auto skoro vubec nesedi ... nejdriv jsem si rikal ze daewoo je mekky a nesedi tolik jak ma..ale tohle me cim dal tim vic strasi.nic moc prijemnej pocit
Zdovolenim zareaguji na tvuj email. Tak a ted tusis ze mas v pytly silenblok zadni napravy ( je jich tam asi 6). Co s tim budes delat? kdyz se ty stare musi vylisovat a nove nalisovat? jak dlouho ti to bude trvat? uz si to nekdy delal? budes to delat na chodniku nebo v garazi ? a tu geometrii ktera je potom potreba udelat budes delat podle oka?
Proto jezdim do znackoveho servisu (ke klukum z fora) a vim ze mi to udelaj kvalitne a rychle
Renault Scenic RXi 2.0 IDE 16V 104kW Obrázek Daewoo Matiz I CD LPG
Uživatelský avatar
DREAM
Příspěvky: 691
Registrován: stř čer 29, 2005 17:15
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DREAM »

tak bych to udelal i ja... jen me mrzi,ze s tim neco je .. veskere opravy nechavam na znackovych servisech (mensi veci na znamym v autoservisu - co je z daewoo na vetvi - nezna)
NUBIRA COMBI I 99:106k, lpg v rezerve(40l),fólie,ladak :(
e-shopy a weby za 999,- na DREAMMEDIA.CZ
DAEWOO/NUBIRA/LACETTI PORTÁL DAEWOO.ZDE.CZ
Pavel Beneš
Příspěvky: 310
Registrován: pon črc 04, 2005 19:56
Bydliště: Sokolov - Oloví

Příspěvek od Pavel Beneš »

Tak na to musím reagovat. Na podélným rameni, pokud vím, je jen ten jeden velkej uplně vepředu a kdybys ho někdy měnil, zjistíš, že si rozešteluješ prd. Na šroubech máš vůli +- 1mm a víc rozjetý než teď, když máš silentblok uplně tam a kolo se ti hýbe +-5cm!!!, to být nemůže, zvlášť, když to dáš na stejný místo (vím, teď mi povíš že na přesné měření to má daleko, ale fakt bys to musel vidět (měnit)).

Vyměněno - nepíská

Teď drží stopu dobře (dřív to do zatáčky doleva při přejezdu nerovností trhlo)

Jinak značkový servis navštěvuji, mám tam kamarády a dělají fakt dobře,
a odtud také mám jejich vlastní rozumy (viz. téma Airbagy+houkačka)

A stejně pojedu na sbíhavost jako každý rok (kvalita silnic u nás), tak to změří a pak ti dám vědět, jak jsem byl dobrej.... :lol:
Černá met. Nubira Wagon SX 1998, 2 airbagy, ABS, Klima, komplet v el.
Uživatelský avatar
Brainman
Příspěvky: 1393
Registrován: sob led 29, 2005 10:01
Bydliště: Seletice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Brainman »

Tak se podivej na tech nakres zadni napravy. Na Nubire je McPherson ktery je viceprvkovy.
A promin jsem jen hloupej laik :D ale nemluvim o vecech kterejm nerozumim
Renault Scenic RXi 2.0 IDE 16V 104kW Obrázek Daewoo Matiz I CD LPG
Odpovědět

Zpět na „NUBIRA“