Jak jsem servisoval v Riu /6.8.2005/ :-))--UPDATE - FOTO !!!

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee

Uživatelský avatar
Akri
Příspěvky: 4273
Registrován: stř zář 10, 2003 18:50
Bydliště: Česká Třebová
Kontaktovat uživatele:

Jak jsem servisoval v Riu /6.8.2005/ :-))--UPDATE - FOTO !!!

Příspěvek od Akri »

Tak si prestavte, ze uz nejezdim servisovat jen do Prahy, ale Praha jezdi servisovat do Ria :lol:
V sobotu u me byl Palikx a menil mi volant, zkousel mi funkcnost EGR, menil mi krokovy motorek, pak ho zase menil za puvodni, ponevadz muj polskej je nejakej divnej :lol: :lol: :lol:
Zjistil mi, ze mi EGR negunguje jako kazdymu :mrgreen: a moje problemy s otackama jsou zpusobeny uplne stejnym problemem jako u pana Krtičky, a to kabelazi, pohnul mi s tím a vse se vratilo do normalu, takze asi i u me bude treba vymenit celou kabelaz, uvidime co to bude delat ted, ale zatim se nic nedeje a vse je tak jak ma byt :D
Sjel mi zavady pres Daewoo scanner :lol: , dopadlo to dobre :D

Mimo jine jsme navstivili i zriceninu hradu Litice a tam si zastrileli z luku, musim konstatovat, ze vsichni okolo, vcetne nas dvou to prezili :mrgreen: cemuz se sam divim :lol: :lol: Foto dodano!:o)
Tak doufam, ze se tu klukovi taky trochu libilo, ale kdyz se vratil ziv a zdrav, tak asi jo :lol:

Foto -- Na hrade:-))

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Prehrada -- Pastviny

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek


Demontaz+montaz volantu :lol:

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Naposledy upravil(a) Akri dne pon srp 08, 2005 23:48, celkem upraveno 4 x.
ObrázekAKRI - (byl) Muž z Ria !
:!: AVEOtici všech zemí, spojte se :)
Reklama
 

Mareman
Příspěvky: 683
Registrován: čtv bře 10, 2005 10:36

Re: Jak jsem servisoval v Riu /6.8.2005/ :-))

Příspěvek od Mareman »

Akri píše:Tak si prestavte, ze uz nejezdim servisovat jen do Prahy, ale Praha jezdi servisovat do Ria :lol:
V sobotu u me byl Palikx a menil mi volant / foto dodam, snad dnes vecer, maximalne zitra / :lol:
Zjistil mi, ze mi EGR negunguje jako kazdymu :mrgreen: a moje problemy s otackama jsou zpusobeny uplne stejnym problemem jako u pana Krtičky, a to kabelazi, pohnul mi s tím a vse se vratilo do normalu, takze asi i u me bude treba vymenit celou kabelaz, uvidime co to bude delat ted, ale zatim se nic nedeje a vse je tak jak ma byt :D
mimo jine jsme navstivili i zriceninu hradu Litice a tam si zastrileli z luku, musim konstatovat, ze vsichni okolo, vcetne nas dvou to prezili :mrgreen: cemuz se sam divim :lol: :lol: Foto taky dodame :o)
Sakra, Palikx měl jedinečnou šanci tě skoro legálně zastřelit a nevyužil toho............to si s ním vyřídím :twisted: :mrgreen:
Kia Carens 2013 - 1,6 GDi Exclusive
Uživatelský avatar
]Rebro[
Příspěvky: 2350
Registrován: pát srp 06, 2004 10:39
Bydliště: Vsade dobre, doma najlepsejsie

Příspěvek od ]Rebro[ »

Pocuj, a neboli ste nejaky sjeti a len ste si mysleli ze je to luk? A v skutocnosti ste natahovali susedovu macku :lol: :lol: :lol: :lol:
Je: Volvo V50
Bola: Nexia GL
Spotreba - 2 motory
POWERED by JRD McLAREN
Uživatelský avatar
fireman
Příspěvky: 1464
Registrován: pát bře 25, 2005 05:30
Bydliště: TRNAVA - SR
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak jsem servisoval v Riu /6.8.2005/ :-))

Příspěvek od fireman »

Akri píše:Tak si prestavte, ze uz nejezdim servisovat jen do Prahy, ale Praha jezdi servisovat do Ria :lol:
V sobotu u me byl Palikx a menil mi volant / foto dodam, snad dnes vecer, maximalne zitra / :lol:
Zjistil mi, ze mi EGR negunguje jako kazdymu :mrgreen: a moje problemy s otackama jsou zpusobeny uplne stejnym problemem jako u pana Krtičky, a to kabelazi, pohnul mi s tím a vse se vratilo do normalu, takze asi i u me bude treba vymenit celou kabelaz, uvidime co to bude delat ted, ale zatim se nic nedeje a vse je tak jak ma byt :D
mimo jine jsme navstivili i zriceninu hradu Litice a tam si zastrileli z luku, musim konstatovat, ze vsichni okolo, vcetne nas dvou to prezili :mrgreen: cemuz se sam divim :lol: :lol: Foto taky dodame :o)
Prezit prezili ale kolko je zranenych to sa tu nepise :lol: :lol: :lol:
NEXIA 1.5 16V 67kW DOHC
smajlici DELETED aby bol eMKas spokojny
Uživatelský avatar
Akri
Příspěvky: 4273
Registrován: stř zář 10, 2003 18:50
Bydliště: Česká Třebová
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Akri »

No ono to nebylo talk jednoduchy, to vis ze jsem mel cukani to na nekoho otocit, ale myslim, ze nakonec jsme byli oba radi, ze jsme to prezili sami :lol: :lol:
Foto bude az zitra, dneska jsem byl cely den pryc a ted uz jdu hajat :lol: :lol:
ObrázekAKRI - (byl) Muž z Ria !
:!: AVEOtici všech zemí, spojte se :)
Uživatelský avatar
fireman
Příspěvky: 1464
Registrován: pát bře 25, 2005 05:30
Bydliště: TRNAVA - SR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fireman »

sluby sluby a fota niet :roll: :roll: :roll:
NEXIA 1.5 16V 67kW DOHC
smajlici DELETED aby bol eMKas spokojny
Uživatelský avatar
Akri
Příspěvky: 4273
Registrován: stř zář 10, 2003 18:50
Bydliště: Česká Třebová
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Akri »

Neser!! Foto dodano :lol: :lol: :lol:
ObrázekAKRI - (byl) Muž z Ria !
:!: AVEOtici všech zemí, spojte se :)
Uživatelský avatar
fireman
Příspěvky: 1464
Registrován: pát bře 25, 2005 05:30
Bydliště: TRNAVA - SR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fireman »

Naposledy upravil Akri dňa Po Aug 08, 2005 23:40, celkom upravené 2 krát
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
NEXIA 1.5 16V 67kW DOHC
smajlici DELETED aby bol eMKas spokojny
Uživatelský avatar
Akri
Příspěvky: 4273
Registrován: stř zář 10, 2003 18:50
Bydliště: Česká Třebová
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Akri »

kua, to je hned proflakly :lol: :lol:
ObrázekAKRI - (byl) Muž z Ria !
:!: AVEOtici všech zemí, spojte se :)
Uživatelský avatar
fireman
Příspěvky: 1464
Registrován: pát bře 25, 2005 05:30
Bydliště: TRNAVA - SR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fireman »

inak fotos pekne len som cakal kto trafi tu kamennu sovu ci co to tam sedi :lol: :lol: :lol:
NEXIA 1.5 16V 67kW DOHC
smajlici DELETED aby bol eMKas spokojny
Uživatelský avatar
Akri
Příspěvky: 4273
Registrován: stř zář 10, 2003 18:50
Bydliště: Česká Třebová
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Akri »

fireman píše:inak fotos pekne len som cakal kto trafi tu kamennu sovu ci co to tam sedi :lol: :lol: :lol:
To nebylo kamenne, ale nejaka umela a opravdu to bylo prvni, do ceho jsme chteli strilet, vedle tercu bylo i lesni zvirectvo z tehoz materialu, ale bylo podstatne mensi nez ten terc, tak si ani jeden z nas netroufl na to vystrelit :lol: :lol: :lol:
ObrázekAKRI - (byl) Muž z Ria !
:!: AVEOtici všech zemí, spojte se :)
Uživatelský avatar
fireman
Příspěvky: 1464
Registrován: pát bře 25, 2005 05:30
Bydliště: TRNAVA - SR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fireman »

Akri píše:
fireman píše:inak fotos pekne len som cakal kto trafi tu kamennu sovu ci co to tam sedi :lol: :lol: :lol:
To nebylo kamenne, ale nejaka umela a opravdu to bylo prvni, do ceho jsme chteli strilet, vedle tercu bylo i lesni zvirectvo z tehoz materialu, ale bylo podstatne mensi nez ten terc, tak si ani jeden z nas netroufl na to vystrelit :lol: :lol: :lol:
to som si mohol myslet :lol: :lol: :lol: ale kde je foto terca zo zasahmi???
NEXIA 1.5 16V 67kW DOHC
smajlici DELETED aby bol eMKas spokojny
Uživatelský avatar
Akri
Příspěvky: 4273
Registrován: stř zář 10, 2003 18:50
Bydliště: Česká Třebová
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Akri »

fireman píše:
Akri píše:
fireman píše:inak fotos pekne len som cakal kto trafi tu kamennu sovu ci co to tam sedi :lol: :lol: :lol:
To nebylo kamenne, ale nejaka umela a opravdu to bylo prvni, do ceho jsme chteli strilet, vedle tercu bylo i lesni zvirectvo z tehoz materialu, ale bylo podstatne mensi nez ten terc, tak si ani jeden z nas netroufl na to vystrelit :lol: :lol: :lol:
to som si mohol myslet :lol: :lol: :lol: ale kde je foto terca zo zasahmi???
Musim se priznat, ze to zdokumentovane neni, ale opravdu oba dva jsme meli vsechny sipy v terci, ne uprostred, ale zasah tam byl, Palikx mel jednu hodne blizko stredu!!! Ale to bylo dano tim, ze jsem strilel prvni a on to okoukal a pak uz mu to slo :lol: :lol: :lol:
ObrázekAKRI - (byl) Muž z Ria !
:!: AVEOtici všech zemí, spojte se :)
Mareman
Příspěvky: 683
Registrován: čtv bře 10, 2005 10:36

Příspěvek od Mareman »

Předpokládám, že zřícenina se z toho stala až po Akriho návštěvě. Se vcelku divím že z toho nezbylo jen pár šutrů :lol: :mrgreen:
Kia Carens 2013 - 1,6 GDi Exclusive
Uživatelský avatar
palikx
Příspěvky: 6250
Registrován: ned úno 20, 2005 13:56
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od palikx »

:D :D :D tak to je opravdu nadhera.moc jsem se pobavil.no jo byla sranda.ale je pravda že sme meli i obecenstvo a to se taky docela bavilo.a akri opravdu tam u vas je nadherne.zase nekdy prijedu.a k te kabelaži stoji pouhých 8000
Skoda Octavia combi 1,9tdi upravena na 81KW
Skoda Fabia 1,9tdi-pd 74kw
Simson s 51
SKODA GARDE pro radost(zatim jen starost-shanim marne dily)
SKODA 105 S abych se nenudil
Odpovědět

Zpět na „POKEC“