Dovolená s Matesem

Moderátor: Blue Lanos

zabijec
Příspěvky: 474
Registrován: stř zář 01, 2004 07:26
Bydliště: Milevsko

Dovolená s Matesem

Příspěvek od zabijec »

Čus chlapi, jak tak koukám jste asi všichni na dovolený, protože se tu nic moc neděje. Tak kdo letos prohnal Matesa k moři nebo někam na delší cesty? Já tedy ne a ani nic takového nechystám, pouze předloni Vysoké Tatry, kam Mates dofrčel jak po másle. Jen ta klimoška mi chyběla.
Už bez Matesa
Reklama
 

Uživatelský avatar
jakub
Příspěvky: 998
Registrován: úte srp 31, 2004 23:08

Re: Dovolená s Matesem

Příspěvek od jakub »

zabijec píše:Čus chlapi, jak tak koukám jste asi všichni na dovolený, protože se tu nic moc neděje. Tak kdo letos prohnal Matesa k moři nebo někam na delší cesty? Já tedy ne a ani nic takového nechystám, pouze předloni Vysoké Tatry, kam Mates dofrčel jak po másle. Jen ta klimoška mi chyběla.
vis jak, leto, nekdo prace, nekdo dovca a mezitim lidi klati pocasi umornym vedrem, nebo pro zmenu destem ...

ja vzdal verzi investovani penez do mateze a vrazim penize do masiny, coz si ospravedlnuju jako investici do alternativniho dopravniho prostredku :lol:
zabijec
Příspěvky: 474
Registrován: stř zář 01, 2004 07:26
Bydliště: Milevsko

Příspěvek od zabijec »

Jakou mas masinu? Taky trosku jezdim :-)
Už bez Matesa
Uživatelský avatar
jakub
Příspěvky: 998
Registrován: úte srp 31, 2004 23:08

Příspěvek od jakub »

zabijec píše:Jakou mas masinu? Taky trosku jezdim :-)
b6/1999 8) pristi rok swap na z750/vfr800, kazdopadne ctyrval na cesty se stabilnim vykonem - zadna divocina, rychlost jsem si uz nyni zakazal vic jak 180 a radeji jezdim +/- predpisove zabavny, cisty a prehledny silnice mimo dalnici
PavelD

Příspěvek od PavelD »

Jedu v neděli do Chorvatska, tak snad to prcek vydrží a snad se vejdeme; ta moje si chce s sebou vzít 2 velký bágly, tak nevim kam to dám, rakev na střechu nemám a v kufru karton pivka v plechu, šnorchl a ploutve:)
Uživatelský avatar
Loobo
Příspěvky: 172
Registrován: čtv zář 09, 2004 22:23
Bydliště: Praha

Příspěvek od Loobo »

Nic dlouhýho, zatím jsem byl o prázdninách s Matesem 2krát na Šumavě a jednou ve Varech :lol:
Zvlaste ta cesta do Varů ve 4 s plnou polní byla zajímavá (sundal jsem plato a zaplnil kufr do výšky -> mel jsem pekne sportovne sníženo :D

btw. konečně se mi na těchto cestách povedla rozumná spotřeba (5,7), i když jsem to rozhodně nešetřil. To je značný rozdíl než normální při krátkých cestách hlavně po městě (+/- 7l)

btw. 2: ještě jeden malý postřeh, mám ten dojem že to začalo lehce po 10000 lehce líp jet, ale možná si to jen namlouvám ;)

btw. 3: (poslední slibuju ;) ) koukám že mám teď najeto stejně jako Vojta ale, akorát o 4 roky starší auto :lol:
Červený Matiz 0.8 CD (dual airbag, ABS, posilovač, stylový interiér, zadní kšilt, atd. )
Uživatelský avatar
Rado
Příspěvky: 525
Registrován: pát led 21, 2005 16:28
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od Rado »

btw. 2: ještě jeden malý postřeh, mám ten dojem že to začalo lehce po 10000 lehce líp jet, ale možná si to jen namlouvám
Ked sa auto zabehne urcite ide o trochu lepsie ako nove, ale to asi nejazdis na nom kazdy den ked to aj citis

Mozno si natankoval kvalitnejsi benzin...aj tym to moze byt
Matiz SE 99 zelena metla - stale sa na nom pracuje
zabijec
Příspěvky: 474
Registrován: stř zář 01, 2004 07:26
Bydliště: Milevsko

Příspěvek od zabijec »

Rado píše:
btw. 2: ještě jeden malý postřeh, mám ten dojem že to začalo lehce po 10000 lehce líp jet, ale možná si to jen namlouvám
Ked sa auto zabehne urcite ide o trochu lepsie ako nove, ale to asi nejazdis na nom kazdy den ked to aj citis

Mozno si natankoval kvalitnejsi benzin...aj tym to moze byt
Mě to zase přijde že jede líp na delší cestě, když se všechno pěkně ohřeje. Ale možná je to taky jen pocit.
Už bez Matesa
zabijec
Příspěvky: 474
Registrován: stř zář 01, 2004 07:26
Bydliště: Milevsko

Příspěvek od zabijec »

jakub píše:b6/1999 8) pristi rok swap na z750/vfr800, kazdopadne ctyrval na cesty se stabilnim vykonem - zadna divocina, rychlost jsem si uz nyni zakazal vic jak 180 a radeji jezdim +/- predpisove zabavny, cisty a prehledny silnice mimo dalnici
Ja mam cestovní endurko Kawa KLE500, taky bych rad swapnul na Varadero nebo Caponord, proste neco v litru, aby to zvladlo silnici i polnacky, jenomze finance rikaji bud rad ze mas alespon neco :-(
Vic jak 180 taky nejezdim, protoze mi to o moc vic nejede.
Jinak z750 je mooc pekna, tu bych snesl v garazi.
Už bez Matesa
Uživatelský avatar
jakub
Příspěvky: 998
Registrován: úte srp 31, 2004 23:08

Příspěvek od jakub »

zabijec píše:
jakub píše:b6/1999 8) pristi rok swap na z750/vfr800, kazdopadne ctyrval na cesty se stabilnim vykonem - zadna divocina, rychlost jsem si uz nyni zakazal vic jak 180 a radeji jezdim +/- predpisove zabavny, cisty a prehledny silnice mimo dalnici
Ja mam cestovní endurko Kawa KLE500, taky bych rad swapnul na Varadero nebo Caponord, proste neco v litru, aby to zvladlo silnici i polnacky, jenomze finance rikaji bud rad ze mas alespon neco :-(
Vic jak 180 taky nejezdim, protoze mi to o moc vic nejede.
Jinak z750 je mooc pekna, tu bych snesl v garazi.
jj dobra volba - volil bych to varadero - preju at se dokutali penizky

z750 je mazel, ale spolujezdec to ma na delsi trase imho spis za trest - motorka na blbnuti/sport/solo delsi jizdu, videl jsem z1000 a to je kraska - lesteny limce hmmm

no, slintat tady nad motkama by asi bylo na hooodne dlouho, tak hlavne bez nehod a do pohody ...
Vojta

Příspěvek od Vojta »

Já jsem absolvoval tradiční jižní Moravu (Mušov, Pasohlávky), cca 230km jedna cesta. K moři bych NIKDY nejel autem. Na dovolené si chci odpočinout a ne se trmácet 10-12 i víc hodin zpět. A odpočinek je v pr.....
Tradičně děláme výlety po republice, teď se těším na sraz v Morávce.
Motorky se mi moc líbí, ale nikdo mě na to nedostane. Nemá to čtyři kola. Jel jsem dvakrát - dva pády v zatáčkách. Jednou štěrk, podruhé olej (to ještě v mládí Jawa 250). Od té doby nikdy.
Uživatelský avatar
Rado
Příspěvky: 525
Registrován: pát led 21, 2005 16:28
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od Rado »

K moři bych NIKDY nejel autem. Na dovolené si chci odpočinout a ne se trmácet 10-12 i víc hodin zpět. A odpočinek je v pr.....
S tym nemozem suhlasit......Autom je to minimalne 100krat lepsia cesta ako autobusom...v lietadle som este nesiel tak neviem, ale pokila nejdes k moru na vykend,tak si urcite oddychnes
Matiz SE 99 zelena metla - stale sa na nom pracuje
Uživatelský avatar
jakub
Příspěvky: 998
Registrován: úte srp 31, 2004 23:08

Příspěvek od jakub »

Vojta píše:Já jsem absolvoval tradiční jižní Moravu (Mušov, Pasohlávky), cca 230km jedna cesta. K moři bych NIKDY nejel autem. Na dovolené si chci odpočinout a ne se trmácet 10-12 i víc hodin zpět. A odpočinek je v pr.....
To je o pristupu - jedni jezdi, protoze setri, druzi pro radost z jizdy. Pro tu prvni skupinu je 12 hodin trmaceni, pro tu druhou 12 hodin radosti.

Vojta píše:Motorky se mi moc líbí, ale nikdo mě na to nedostane. Nemá to čtyři kola. Jel jsem dvakrát - dva pády v zatáčkách. Jednou štěrk, podruhé olej (to ještě v mládí Jawa 250). Od té doby nikdy.
chyba, to je chyba ;)
zabijec
Příspěvky: 474
Registrován: stř zář 01, 2004 07:26
Bydliště: Milevsko

Příspěvek od zabijec »

Rado píše:S tym nemozem suhlasit......Autom je to minimalne 100krat lepsia cesta ako autobusom...v lietadle som este nesiel tak neviem, ale pokila nejdes k moru na vykend,tak si urcite oddychnes
Pokud máš zaplacen zájezd u cestovky a nechceš třeba z osmi dnů trávit dva na cestě, určitě je lepší připlatit si na Letadlo. Cesta po evropských státech trvá většinou kolem 2 hodin a tak dvě hodiny se stráví na letišti. Je to pohoda, jednou jsem jel autobusem do Španělska a už nikdy více. Letadlo je nejlepší a to zrychlení při startu, to je taky zážitek ;)
Už bez Matesa
Vojta

Příspěvek od Vojta »

O autobuse se vůbec nezmiňuju, protože to je za trest. 12 hodin za volantem je i pro mě zábava, ale jizdy. Ne stání někde na ucpané dálnici. To už pak není požitek. Stál jsem u Brna na ucpané dálnici něco přes hodinu, za tu dobu jsem ujel ani ne 100m. A byl jsem pěkně nas....
Neumím si představit, že bych někde měl stát v hicu bůhví kolik hodin. Když k moři, tak jedině LETADLO.
Odpovědět

Zpět na „MATIZ“